• Keyser Soze
    8.2k
    Strašno koliko Marić ruši kvalitetu podcasta.
  • bluepower86
    822


    Ne bih se slozio,danas je bio na mjestu i vrlo ozbiljan.Dok inace svojom energijom podize podcast.Necemo tako po svojim legendama.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ok, ali mi je nekak bio neupoznat s temama razgovora, Stjelja s druge strane dosta skeptičan oko svega. SPB gospodski i elekventno kao i uvijek.
  • bluepower86
    822


    Za Stjelju se slazem,cak me pomalo to neugodno iznenadilo da je pun skepse.Inace je uvijek pozitivan lik.SPB gospodin na mjestu,svaka mu cast na trudu oko naseg kluba!
  • Zagreb1992
    1.3k
    Bravo za SPB na odgovor oko stadiona :)
  • Bosskovitz
    7.5k
    Sašu ne znam osobno i žao mi je kaj ga ne znam jer mu znam neke bliske prijatelje o kojima isto mogu reći samo najbolje, ali iznimno cijenim tog čovjeka i pratim njegov rad godinama, mislim još od ZZD-a kad sam bio klinac, studirao vani i pomagao na - iz današnje perspektive - minoran način. Vrlo staložen, sposoban i profesionalan čovjek koji odlično razumije ne samo problematiku oko statuta (to nam je zajednička struka) i funkcioniranja kluba, nego i tu ljudsku dimenziju, suradnju i strpljenje koji su potrebni za to da naš klub evoluira u ono kaj svi želimo. Bit će ovo sve dobro, uvjeren sam.
  • kibic
    1k
    Dobar podcast sa Sašom Pavličićem Bekićem. Lijepo objasnil puno stvari trenutno koje su se izdogađale, pogotovo oko stadiona i kako je to za sad samo u medijima. Malo je previše puta rekao politički odgovor za moj ukus ("to se treba pitati predsjednika", "to je pitanje za Šimića" i sl.), ali u dovoljno maloj mjeri. Ne znam kaj Mara smeta ljudima, lik je tu da razbije tenzije i smekša atmosferu, comedic relief, jel. A Stjelja je dobar u tome kaj baca teška pitanja i ne staje kad nije dobil potpun odgovor. Stvarno na mjestu podcast.
  • mali M
    3.5k
    Ma ja pratim puno podcasta i mogu reći da je Stjelja jedan od najboljih voditelja koje sam gledao. Kombinacija s Marićem kao veteranom i komedijašem je top. Idem pogledat podcast
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kupit ćemo igrače, ako nam dozvole!Mališan

    Pa potvrdili su da nije istinita teza.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Za Stjelju se slazem,cak me pomalo to neugodno iznenadilo da je pun skepse.Inace je uvijek pozitivan lik.SPB gospodin na mjestu,svaka mu cast na trudu oko naseg kluba!bluepower86

    Sa Stjeljom se tu i tam čujem, on je stava da se Mamić uopće nije maknuo od Dinama ili ako i jest da je to vrlo malo. Pričao mi je i da Medo ima super kontakte u Dinamu i da rijetko griješi.
    Srećom Medo je pogriješio oko pakta Zorića i Barišića ili je neki dogovor i bio pa je propao.
  • vjeko1701
    5.9k
    Daleko mu je to od prve ili jedine greške tako da mi ti kontakti nekako nisu onda pouzdani.
  • bluepower86
    822
    Medo nije pogrijesio nego konstantno siri negativu oko kluba kao i gospodin iz Germanijaka.U moru izjava kad pogode jednu onda samo o tome pisu.Dovoljno je bilo za pogledat Medino gostovanje u podcastu na Inkubatoru gdje gosp.iz Hns-a doslovno nije mogao vjerovat sta Medo prica jer je usporedivao Hrvatsku navijacku scenu sa srpskom u smislu kriminala i slicnih povezanosti.Jednostavno covjek ne zna sta prica.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma medo je prvo priglup drugo zao, to dvoje kad spojis dobijes njegove tekstove, lesicki je za njega einstein sto se tice inteligencije samo igra svoje igre.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Večeras u 20 sati na Podcast Inkubatoru:

    Kruno-Jur%C4%8Di%C4%87-Al-Nassr-758x380.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.