• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Još jedan izazov za sve pratitelje Zone:

    Nagrađivam sa 50 eura člana Zone koji pronađe podcast Tribine u kojem Mihovil Topić nema ozbiljne zamjerke izborniku Daliću zbog popisa hrvatske nogometne reprezentacije. Apsolutno uvijek postoji ozbiljan problem kojem Miho posveti većinu svoje govorancije i uvijek sve ispadne potpuno negativno. Za to vrijeme Zlatko Dalić ima brončanu i srebrnu medalje sa dva svjetska prvenstva a Mihoovil je i dalje bucmasti nezaposleni neobrijani čovjek koji izrazito negativno dočekuje svaki popis našeg najuspješnijeg izbornika.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bajo moj mislim da previse ozbiljno uzimas te podcaste. Njima nije cilj biti objektivan nego dati svoje misljenje i videnje situacije. Pa ovdje je vecina upisa bila a di je Misic?! Zasto oni ne bi smjeli imat zamjerku na nepozivanje lika koji ih doslovno vuce zadnje 3 godine?
    Ja lika postujem iz razloga sto se skolovao za trenera da moze bolje razumit igru i sto je za prosjecnog tovara normalan lik i trudi se bit objektivan. No isto tako ono sto on kaze nije sveto pismo..
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mihoovil je i dalje bucmasti nezaposleni neobrijani čovjek koji izrazito negativno dočekuje svaki popis našeg najuspješnijeg izbornika.Maksim Maksimirski

    Nije on nezaposlen, ne brini ti za njega. Znam da ti smeta jer je hajdukovac, ali zna dosta stvari u tim krugovima itd. i puno mi je ozbiljniji analitičar i novinar od tipa Jurišića ekipe.
  • Ivanmtk
    678
    Dobar je Topić.
  • Majki2111
    2.6k
    Da i meni je dobar on. Pratim Tribinu od početaka. :fire: :100:
  • Zagi
    5.1k
    :vomit:Captain America

    Evo nas na.

    Emoji povračanja ali i direktni link na zonu.

    Ne znam kak to komentirat da ne dobijem odmor od Zone.
  • Captain America
    14k
    Ionako mu se linkaju i članci ovdje tako da ne vidim problem u videu. Ako je ipak problem, moderatori lako maknu pa neću više stavit ništa vezano za Medu.
  • Zagi
    5.1k
    Proširi i na dribler, unaprijed zahvaljujem.
  • vjeko1701
    5.9k
    I onda neki isticali tog driblera ko podcast koji vrijedi pogledati...
  • Mihaljević
    8.2k
    Taj Maki opće nije profesionalac... Vidi se da baš površno prati naše lige, navija za Romu vjerovatno zbog Džeke... Klasični musloš :rofl:
  • gledatelj
    263
    Maki u podcastu je tip osobe koja puni zuji, a malo meda daje. Pola sata postavlja pitanje i svaki put sebe uzdiže kako je on bio, znao, vidio...
  • Nino Bule
    11.5k
    Ljubo u zoninoj majci na podcstu upu
  • Mališan
    1.7k


    Kupit ćemo igrače, ako nam dozvole!
  • jedan u nizu
    6.1k

    hahah, a Dinami svi nabijaju cijene kad znaju da nam gori pod nogama za kadar i kada je kesa puna para od izlaznih transfera.
    Naravno da su i tu ispali zrtve.
    Pa krutejebo ovo su kompleksi nad kompleksima, dijagnoze nam dijagnozama, nevjerovatno sto je to postalo,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.