• Rex Ramae
    2.4k
    Do izleta u Međugorje mi je čak i bio ok iako me iritirao kao voditelj sa upadanjem u riječ gostima i ne dopuštanjem da kažu što misle, poslije tog analnog planinarenja je "mrtav" pa ga nisam ni htio gore spomenuti.

    U istom rangu po odbojnosti su obojica iako je Romano baš tipični 'splitski redikul' i debil a ovaj drugi namazani ljigavac. Uglavnom, preskačem obojicu redovno zbog duševnog mira.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Žorž je samo jedna u nizu tragičnih figura. Lik očito ima problem, a sprdaju se s njim i on je kao zvijezda itd.
    Isto kao Grdović, čovjek je bolestan, teški alkoholičar, al to je huhuhu hahaha smiješno.

    Rale osim što je išao u međugorje je totalno u nekim teorijama zavjere, blago popizdio.
  • Jaro
    5.4k
    Žorž mi bio simpa, onda s vremenom mi ga bilo zao (ono jbg lik ima problem), al sad je samo jad kad vidim da je on svjestankaj radi i kako zivi. Zapravo je zalosno druatvo gdje takav lik zapravo zaradjuje od toga kaj je sjebani alkic. I to tak dobro zivi da mu se ne radi nikakav regular posao...
  • Captain America
    13.4k
    Tko god je te zime 2006. godine pohodio "dvojku" zagrebačkog Doma sportova kako bi uživo gledao finale Kutije šibica, nakon malonogometnog spektakla, pričao je i o njemu.
    Ante Ćorić tada je imao svega 9 godine i prvi put u životu pobrao ovacije nogometne publike.

    Nakon toga je uslijedio put kroz Zagreb, Red Bull Salzburg i onda sa 16 godina dolazak u Dinamo.
    Za Modre je debitirao sa 17 godina, ubrzo zabio i prve golove u HNL-u, ali i u Europi (i dalje u TOP 5 najmlađih strijelaca u povijesti Europske lige), a izbornik Ante Čačić vodio ga je i na EURO 2016. u Francuskoj sa svega 19 godina.

    A onda je prije 4 godine, u ljeto 2019. godine za 6 milijuna eura prodan u slavnu talijansku Romu i tu je sve krenulo po zlu.

    Nakon odlično odrađenih priprema u SAD-u, uslijedila je sezona sa samo tri nastupa za "Vučicu" (zanimljivo, među njima protiv Modrića i Real u Ligu prvaka).

    Što se dogodilo? Kako se nosio s čestim ozljedama? Kako gleda na posudbe u Almeriji, Venlu, Olimpiji i Zurichu?

    Kao i ostale zanimljive teme, Ante će nam, kao igrač kojem je ugovor s Romom istekao prije tjedan dan, otkriti u novom A1 Nogometnom podcastu.

    Mara, Miki i Ante, u klasičnom terminu, petak u 20 h.

    U goste nam stiže jedan od najvećih hrvatskih nogometnih talenata posljednjih desetljeća
  • Olmic
    2.7k
    Mozda bude potpis live za rudes jer tamo i pripada
  • Nino Bule
    11.3k
    Vidim ljiga lesicki jako, opet kod marjan s onim smradom denisom kako im fali tatta
  • Zagi
    4.9k
    A zakaj im davati viewove?
    Ne razumijem
  • Nino Bule
    11.3k

    Bacim pogled da vidim imaju li ista pametno za reci, naravno jos nista, javim ako se ikad dogodi
  • Zagi
    4.9k
    Mogu ti ja odmah reći, bez gledanja. Nema.
    Lesijeva propaganda koju će onda ovaj mali uguz predstavljati kao svoje insiderske na 8_24.
    Oba bi se podcasta trebala ugasiti u svojoj irelevantnosti.

    Davanje platforme ovoj dvojici aktivno pridonosi lošijoj atmfosferi oko kluba.
  • xyz
    840
    Ja sam pogledao dobar dio podcasta i ne znam što su to pogrešno rekli. Istaknuli su da je komunikacija kluba prema vani loša, da očito postoji financijski problem s likvidnosti i da igračima nisu isplaćene ugovorne obveze na vrijeme, da postoje nesuglasice između članova Uprava, da operativno poslovanje kluba vodi dečko torbarice protiv kojeg je klub dobio presudu za povrat posuđenog novca, da se Šimić do sada nije pokazao u ulozi glavne osobe zadužene za kreiranje sportske politike itd. O svemu ovome se i ovdje vode diskusije.
  • Crusades1986
    9.6k
    Još kad to ne bi govorila uvrijeđena mamićeva kujica koja se prodala za mjesto glasnogovornika u klubi bilo bi relevantno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Opet kažem, više bi vjerovao Mamiću samom nego njegovom vjernom Lesiju...

    da igračima nisu isplaćene ugovorne obveze na vrijemexyz

    Koliko ja znam, klub je ovo opovrgnuo. Znači da netko laže...a ne moram opet pisati prvu rečenicu.
  • Captain America
    13.4k
    Ne sjećam se da je Lesi kukao u podcastima dok je dobri vođa bio drmao klubom dok se vodio proces kao što sad kuka jer je operativac tekličkina igračka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.