• blackbully
    4.3k
    Kad smo kod sve popularnijeg "vloganja"...

    Amerikanac koji je pokrenuo kanal snimajući svoje reakcije na određene videe. Par njih mu je u komentare preporučilo video kompilaciju europske navijačke scene što je Amerima nepojmljivo. Video mu dobio hrpetinu pregleda, a on se zaljubio u ultras scenu. Nakon toga je snimao svoje reakcije na stotine videa XY navijačkih grupa i izrazio želju da bi sve to htio doživjeti uživo. Ljudi su mu počeli donirati novac i krenuo je na europsku turneju derbija. I upravo prva utakmica mu je bio derbi na Maksimiru sa tovarima u veljači.

    Nakon toga je obišao jedne od najvatrenijih derbija diljem Europe. I koliko mu vidim na kanalu još od tada je u Europi... Jučer izbacio vlog sa Partizani - Tirana.

  • NitkoBitan
    11.6k
    Znam. Na svakom stadionu treba ostavit jedan sektorcic (i zabranit ulazak drugdje) za vlogere, blogere, instagramuse ove i one. Nek puste na miru ljude koji su dosli gledat, navijat i uzivat u utakmici. Pa nek iz svog kutka snimaju do mile volje.
  • Mrvica
    3.1k
    Zbog ovih stvari volim sjever. Ne gledaš utakmicu kroz ekran mobitela.. Ako ćeš slikat, pukni sliku stadiona prije početka utakmice dok je tribina prazna ako već trebaš, i la ga no mobitel u džep i kreće uživancija. Ok ajde lijepo je imat nekakvu uspomenu sa neke tekme, al kao šta sam rekao slika na početku i ostalo prikupljaj doživljaje i uspomene tako što navijaš i daješ potporu klubu.
    Kao što je kolega @NitkoBitan rekao, ostavit jedan mali sektorčić di će biti dio za vlogere, instagramuše itd.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Bacio sam pogled na video, koliko vidim nikom ne smetaju niti je fokus kamerom na licima okolo previse naglasen a niti im je tko prigovorio. Kakogod kakvi sektori za vlogere i instagramuse, pogotovo na zapadnoj tribini gdje je uobicajena praksa da 80% na svim stadionima slika i snima a stadion ionako poluprazan (izuzev ove utakmice). A to da netko mozda ne zeli biti sniman, policija takodjer snima sva lica 90 minuta pa se nitko ne buni. Da se razumijemo, ovi su snimali s nekom svojom namjerom i to je to, mislim da nitko okolo njih nije ni skuzio da non stop snimaju.
  • Eduardo
    17.2k
    šta je s tim '24 8' podcastom, ne emitira se više? Zadnji video objavljen prije mjesec dana?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k

    Nije, moraš pored ''videozapisa'' kliknuti ovo ''uživo'' i onda ti izbaci sve podcaste.
  • Mlađi referent
    10.3k



    Zakaj ne mogu fino složit ovaj video kroz mediju? Mislim da se vidi i thumbnail
  • Eduardo
    17.2k
    nije ti link bio ispravan.
  • Mlađi referent
    10.3k


    Aa to, hvala ti. :pray:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ta ćelava karikatura je jedna od najiritantnijih pojava u Hrvatskoj.
  • Juznjak
    2.9k

    Hahahahha baš sam razmišljo kakvo mišljenje vlada o Žoržu na Zoni. Osobno, nemam loše mišljenje, lud lik totalno, meni često i smiješan. Možda je to zato što je meni po nekom mentalitetu bliže. Ali definitivno razumijem da bi mnogima mogao biti iritantan.
  • Infinity
    15.2k
    Od ta dva tipa meni je Rale taj koji je antipatican i iritantan.
  • Oluja
    3.6k
    Meni je Žorž oduvijek totalna debilčina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.