• Nolifer
    6.9k
    https://www.youtube.com/shorts/2E0vVNdQKWc

    Hahahahahah, kako je sve Kruno objasnio kontroliranim teškim rječnikom... :lol:
  • Efes Pilsen
    7k
    Hahahaha morat cu pogledat cijeli podcast pod hitno :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Kruno je bio vrlo zanimljiv, zna on dosta o nogometu.
  • Eduardo
    17.8k
    Kruno rasturio podcast. Objasnio čovjek što je sve trpio u Dinamu, objasnio zašto je igrao romb, objasnio što je bilo s Kramom u njegovom mandatu, objasnio kako je u Dinamu dobio otkaz zbog Roberta Kovača i ispričao još hrpu zanimljivih stvari. Između ostalog, relativno nedavno imao je ponudu Dinama i kaže kako je učinio sve da se to ne ostvari.
  • Laugreano
    1.4k
    Podcast ko podcast je odlican, i kruno je kvalitetan govornik. Ali puno stvari se ne slazem s njim. Recimo smatra da je za dinamo jedini ispravan nacin, forsiranje klinaca i prodaja cim prije. Kaze da si dinamo ne smije dopustit da Livi i Ivanusec budu 5 godina u klubu, jer da to koci razvoj novih igraca.
    Kaze da mu je neshvatljivo kakve strance ima dinamo, da stranac mora bit duplo bolji od doma ih,a njemu su igrali Addy, Taravel, Carlos, papadopulos, husejinovic, calello itd
  • Ludovic IX
    5.8k
    koliko je igrača u21 igralo neki dan? jel nisu stojković i kaćavenda generacijski talenti? spominje rukavinu a kad i dobije priliku ko sad u kupu, kak igra. grizi travu pa kao i nejde bar pokaži da želiš
  • vjeko1701
    5.9k
    Tipične floskule rečene već 50 puta.

    Taj Dinamov sustav se raspao Rijekinim naslovom i ispadanjem od Skenderbeua. Da onda nije došlo do zaokreta u filozofiji kluba, danas bi bili sretni kad tu i tamo uđemo u KL i ako ugrabimo svaki treći naslov.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Budimo realni Rukavina nije ni dobio pravu sansu, protiv Ponikvi je igrao samo prvih 45 minuta i sto mozes onda ocekivat od njega da ce napravit a s druge strane se forsira jedan Menalo ili Marin koji su isti rang igracakao i on ako ne i gori.
  • mlinchica
    1.2k
    https://youtu.be/Cy6YIjC2wDI?feature=shared

    Velimir Zajec i Ivan Cvjetković, snimljeno prije otkaza Šimića. Cvjetković je podijelio informaciju iz svlačionice poslije AEKa u Ateni koju mu je rekao “jedan igrač”, o veličini trenera. Pričao je i o Bruni malo…ali i o Vlaku :roll:
  • jedan u nizu
    6.4k
    Cvjetković je podijelio informaciju iz svlačionice poslije AEKa u Ateni koju mu je rekao “jedan igrač”, o veličini trenera.mlinchica

    koja je to izjava bila?
  • Zagi
    5.6k
    Baš slušam, odličan podcast.
    Oko dinama, ajd Vlak i Sušak su mu frendovi i kolege i normalno je da je na njihovoj strani ali ostalo se slažem s Tarzanom 100%..
    Izvrsno detektirana situacija.
  • mlinchica
    1.2k
    @jedan u nizu Ne mogu citirati točno ali da se Beli ispričao svim igračima sto im je ukrao snove i svu krivicu uzeo na sebe, a taj “igrač” je rekao Cvjetkoviću da nikad nije doživio tako nešto od niti jednog trenera. Očito mu je Bruno prenio.. pogledaj si ako imaš volje, ne traje dugo, sve skupa malo vise od pol sata.
  • Zagi
    5.6k
    Neimenovani igrač (a znamo kome je Tarzan menađer) jer rekao "imao sam 15 trenera u karijeri ali nisam nikad čuo ovako nešto".
    Bišćan se poslije tekme ispričao igračima i priznao grešku u vođenju. Mislim da se po kontekstu odnosilo na ne mijenjanje zadnjih par minuta.
    Poslušaj.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Barba Miško, predsjednik Dinama 4:

    - ponudili smo 3 milijuna za Frigana, klub iz Emirata je nudio 8 mililijuna ali Frigan nije htio ić tamo a Celta je nudila jednako kao belgijski klub no Frigan je izabrao Belgiju.

    - objasnio je kako je pametnije uzeti četvrtog napadača Dinama (Krstanovića, Kramarića), rezervnog beka (Tomečaka, Borasa), veznjaka (Brezovca, Matu Maleša) nego kupovati iz nekih drugih klubova jer su igrači Dinama makar bili rezerve i dalje klase i vrlo školovani igrači za našu ligu.

    - prije početka sezone je jedan trener (nije izravno rekao ime ali je jasno o kome se radi) bio vrlo blizu Rijeke ali se razbolio i to je propalo u zadnji tren. Radi se o Keku.

  • jedan u nizu
    6.4k
    Miskovic:

    Pogledah podcast sa miskovicem, (Q & A jos nisam).
    Nije totalna sirovina i seljacina ali pomalo je. Biznismen koji ima nesto inteligencije ali bi zavaljao i vlastitu mamu ako treba. Nastup mu je onako janjevacki (bez uvrede ikome, samo stereotipno govorim).
    Ima neke svoje fore, u koje vjerujem, ali na kraju kaze 'ma salim se' da ne ispadne bas tako, ali zapravo vjeruje u ono sto kaze.
    Solidno je narcisoidan (ne kao Kruno Jurcic) i zasluzeno svojata uspjehe Rijeke (zasluzeno jer je ipak vlasnik), previse stavlja sebe na zasluge, a ne igrace i ponajvise Keka.
    Nisam ga nikad prije slusao ili se obazirao na njega jer me nije zanimao, pa mi je ovo zapravo prvi uvid mimo novinskih naslova.
    Sve u svemu jedan tipicni vlasnik nogometnog kluba koji pokusava nesto osvojiti iz sjene (engleska je puna takvih tipova).

    Kruno Jurcic:

    Pogledah i do kraja podcast sa Jurcicem. Potvrdio sve ono sto sam vidio u prvih pola sata, jazavac sa puno floskula i puna usta mamica. Ne direktno ali vidi se da mu je zahvalan i da ga brani na neki nacin.
    Potvrdio da nema veliku kicmu, i da jako puno sere.
    Ali je narcis da to nisu istine. Dio sa kontroliranim nogometom me skoro natjerao na riganje. Njegovo samohvaljenje da je jedan on najboljih trenera nekim igracima je bas bljuv. Pogotovo kada doda na to da kada ga strani igraci hvale kako im je najbolji trener, kaze to je zato jer su iskreni, a dok domaci igraci nisu tako iskreni.
    Ne znam o kojem igracu je pricao, pa kaze decko je jako inteligentan, kao ja ..
    Prica sa Mourinhom bi mi bila simpaticna, ali kada vidis da je takav narcis vidi se da je ona slika bas onakva kakvu je i mi vidimo, njegovo uzdizanje i pre visoko misljenje o sebi.
    Koliko god kaze da ne zeli u hrv nogomet, nekako sumnjam, cim mu ponestane arapski novac doci ce on nazad u dinamo.


    Stjelja mi je super kao komentator, stvarno je ok slusati takve podcaste sa takvim likovima, svida mi se njegov opusteni, kvartovski nacin komunikacije sa gostima pa uvijek rado poslusam i ovakve goste.
    Mara je takoder super, doda nivo zajebancije u podcast, pogotovo njegove price o igrackim danima. Dosta je iskren, takoder onako tipicno kvartovski brijac, koji barem za razliku od tipicnih 'lvartovskih' brijaca ima rezime i karijeru i veliki respekt.

    Od gostiju bih volio vidjeti Pjacu (spomenut sa miskovicem), Petkovic, Orša. Naravno Šimić i Bišćan kako bi dali više uvida u nedavnu povijest, makar sumnjam da smiju i zele puno govoriti o tome. Pokojeg menadzera tipa Andy Bara (pa makar da se naslusamo lovackih prica), i pokojeg sportskog novinara jos tipa Vlado Boban ili nesto. Mozda su neki vec bili pa sam propustio, ne mogu reci da redovito pratim podcaste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.