• Orc123
    5k

    Ti si se zaebavao ili?
    Jer je lik na sport netu isto napisao da se pregovara s njim a da nije to ovdje procitao....
  • BBBaranja
    1.9k
    Brekalo dogovorio sve s Fiorentinom..
    Ugovor na 3 i pol godine,plaća s bonusima oko 2mil € po sezoni..
  • BBBaranja
    1.9k
    Germanijak
  • Ludovic IX
    5.2k
    znači duplo više neg smo mi nudili vjerojatno..i po meni u redu da nismo nudili mi 2 milje iako se financijski moglo. ne plačaš odštetu.

    možda bi bilo sve super i on bi nas uveo u ligu prvaka i tamo zabio 5 golova i za dve sezone prodao se za 20 miliona.

    a vjerojatnije bi bilo da bi bio solidan igrač, puno manje bitan od petka ili livija a imao bi duplo bolju plaču. kad budzet za plače bude bio takav da će 4-5 igrača imat 2 milje po sezoni, onda nemam ništa protiv da dovedemo igrača kojem ćemo toliko plačati. Svi oni imaju dobre plaće al ako ovaj prima 2 milje a igra ko spika, onda će njih 10 tražiti ubrzo 2 milje.
  • BBBaranja
    1.9k
    Priželjkivao sam ga kod nas,ali ovo je van svih naših gabarita plaćanja..
    A sam Brekalo mislim da je napravio krivi korak u svojoj karijeri,ali dobro to će vrijeme već pokazati..
  • Krizy
    35.5k
    Da, šala je bila u ovome slučaju.
  • Ali
    1.9k
    Omeragic mi isto spada u rang GARRY i one slike delboy...

    Hnl pokazuje stvarnu vrijednost... odlaze nam reprezentativci u anonimne ili nekad davno poznate klubove , a dolaze anonimni igraci bez odstete koji se nemaju di drugo prodati...

    I malo kvalitetniji i ozbiljniji nas zaobilaze u sirokom luku
  • Mr Anderson
    5.3k

    Stvarno mi nisi jasan, jel provociraš ili si sav u crnilu nekom. Kako može Omeragić ići i rang s onim Marokancem?
  • Orc123
    5k
    Omeragica da nisu ozljede pokosile vec bi bio u Milqnu i nama miljama nedostupan. Gledao ga puno puta i to je top stoper na razini Boska Sutala. Pravi moderan stoper koji voli loptu u nogama, brz i sa smislom za kombinatoriku. Tako da to je igrac za Dinamo, to je buducnost. Bit ce to jedan veliki plus ako dođe.
  • Neki tip
    19.1k
    Šta ti je percepcija..

    Ja mislio da nema šanse da dovedemo Omeragića, jer da će ga uzeti bogatiji klubovi iz jačih liga, Ali misli da je dovesti Omeragića isto što i dovesti igrača s klupe zadnje momčadi 2. francuske lige..

    Da parafraziram svima nam poznatu - izgleda da je i kvaliteta pojačanja, a ne samo ljepota, u očima promatrača.

    Naravno da Omeragić nije Van Dijk i naravno da ne znamo kakvim će se pokazati kod nas, pogotovo s obzirom na te ozljede koje ga prate, ali igrač koji s 20 godina u ligi kvalitetom usporedivoj s našim HNL-om dosegne procijenjenu "vrijednost" na tom nesretnom TM-u od 6 mil. eura... i kojem tepaju kao najvećoj stoperskoj nadi Švicarske, nije baš netko koga unaprijed trepa trpati u Delboyev prtljažnik..

    No, dobro, valjda stvar percepcije, tješim se.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ak bi došao Omeragić moglo bi se razmislit o prebacivanju na 3 u zadnju liniju jer smo s krilima u deficitu

    Livaković / Nevistić
    Omeragić - Šutalo - Perić
    Rile - Mišić - Ademi - Bočkaj
    Baturina - Ivanušec
    Petković
  • Infinity
    15.2k
    Uveo bih banovanje zbog silovanja negative.
  • Orc123
    5k

    Slazem se, mislim da bi 352 bio top.
    S tim da umjesto Perica ja bi stavio Boska kad ce biti zdrav. Omeragic, Sutalo, Bosko, bockaj, risto, Misic Ivanusec, Baturina, Spika i Petko. Tu postoji i mogucnost za kombinaciju sa Ademijem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.