• Neki tip
    19k
    Pridobivanje je puno korisnije od napadanja.
  • Ludovic IX
    5.1k
    pridobivanje je teško kad tu , baš na zoni ima sve informacije koje su ti potrebne da logički zaključiš što je ispravno a što nije a ti i dalje imaš stav da se tebe to ne tiče
  • deda
    27.5k
    Moramo biti svjesni da ne mogu svi odvojiti dio vremena za borbu. Ja sam to često radim na ustrb obitelji i posla, dapace uglavnom.
  • Neki tip
    19k
    pridobivanje je teško kad tu , baš na zoni ima sve informacije koje su ti potrebne da logički zaključiš što je ispravno a što nije a ti i dalje imaš stav da se tebe to ne tičeLudovic IX

    Ne bih rekao da je riječ o nekom čvrstom stavu da ih se ne tiče, više pomanjkanju vremena, volje i energije.

    Razumljivo je to.

    Pa većina ljudi se ne buni kad im kradeš iz novčanika, kad im uzimaš slobode, kad im svakodnevni život činiš težim, nije realno za očekivati da se vremenski i emotivno angažiraju oko nečega što žele vidjeti kao bijeg od svakodnevice, kao radost i veselje.

    Pod "pridobivanje" mislim na razumijevanje, na makar tihu podršku. Već da bojse i sve druge njima pridružene i angažirane na ovaj ili onaj način ne vide kao remetilački faktor "najboljeg kluba u ovom dijelu Europe" je pomak naprijed u odnosu na razdoblje prije par godina. Da dođu na stadion i zaplješću na dignutu poruku sa sjevera... eto, napravili su nešto.
  • Neki tip
    19k
    (Sad smo zasrali temu o pojačanjima... :eyes: )

    Ajde ljudi slobodno nastavite, pa svi škicnemo ovdje vidjet tko stiže na desno krilo i lijevog beka i raspravu zašto nitko.
  • Krizy
    35.4k
    Dolazi Pedersen na lijevog beka, imat će najveću podršku u povijesti lijevih bekova Dinama, svi će uzvikivati njegovo prezime.
    https://www.transfermarkt.com/mads-pedersen/profil/spieler/288429
  • Nino Bule
    11.3k
    Cacic na pressici rekao jasno da je mirno i da nema planiranih dolazaka ni odlazaka.
    Osim livija koji ima otkupnu klauzulu od 10 mil eura pa mu se ne moze spustit rampa, ne bi me cudilo da puste lauritsena samo ne mislim da ce on u jos ovih par dana dobit ponudu iz lige petice ili jakog skandinavskog kluba tako da i on 90% ostaje.
  • Orc123
    5k
    Rekao je da kontakti postoje i da se razgovara. Ali tako on stalno veli....poslje loxe sve ce biti jasnije
  • Jurki
    8.4k
    Jedva cekam srijedu pa da i to ludilo zavrsi kaj se ovih najjacih liga tice. I da vise ne citam svakodnevne proljeve nasih veleumnih novinara.
    Ako svi ostanu na okupu.. prvenstvo nebi smelo dojti u pitanje.
  • LM1995
    1.7k
    PedersenKrizy

    Da ne ispadne da smo politički nekorektni, zvat ćemo ga Gaysen.
  • Kujtim Shalla
    2k
    daj bože da je istina, mini kako ga zovu može igrati i igrao je def vezanog, 6 u Nordsjælland još dok je karlo bartolec igrao tamo. Na lijevom beku je odličan i daj bože da dodje. Iskreno sumnjam. Samo da pita rasa za mišljenje o čačketu i to je to. Čačić pojma nema o poslu i ulozi sd, jezik mu je how Yes ne, tako da je najpakse reci me treba nam nitko. Još jedan dnom daj bože da je istina, ali nema teorije
  • Mr Anderson
    5.3k
    Serete bezveze po Čačiću. Ionako operativni dio posla odrađuje Vukelić.
  • Krizy
    35.4k

    "Ne želimo se sad i mi uključiti u stalno medijsko bombardiranje o Josipu Brekalu"

    Olivari i SN nakon 26 članaka o Brekalu zadnji tjedan :lol:
  • Jurki
    8.4k
    24 sata pišu da smo u zadnjih 6 sezona isplatili 37 mil € posrednicima dok su transferi za tih 6 sezona cca 45 mil € po transfermarktu.
    Ima se može se. Pas mater pa ko je tu lud?
    Edit: ne treba nam lijevi bek, desno krilo. Prokleti lopovi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.