• deda
    27.3k
    Mi možemo biti najsretniji ako se svlačionica sredi i dobije dozu mira da se izgura uspješno ova sezona. Bez dolazaka i odlazaka. Jer u ovoj situaciji svaki ishitren potez koji samo zadovoljava nekakvu normu prometa igrača što je kod nas bio standard može biti ogromna pogreška. Ja zato ne očekujem gotovo nikakve transfere. Pogotovo ne ulazne.
  • Orc123
    4.9k

    Jesam da, klub je u rasulu, istina, ali to ga nije sprijecilo da npr za Belju nudi 3 mil eura!? To je potvrdjeno, tako da klub funkcionira. Da je Osijek prihvatio tu ponudu Beljo bi bio nas a mi bi i dalje bili u rasulu upravljackom, to se ne bi promjenilo. Jel istina? Isto tako se moglo ponuditi i 3,5mil eura....samo dajem primjer...znaci koliko god u rasulu mi moramo i funkcioniramo, ali funkcioniramo lose....ista situacija je i s Omeragicem, Brekalom....
  • BBB Sibenik
    3.8k
    @Orc123 nek si se ti vratija komentirat. Kužim zašto tebe kao i većinu ljudi tu frustrira situacija u klubu. Od transfer politike do vodstva. Al evo vam jedna insajderska informacija možda banalna al samo da vidite koliki je kaos u klubu. Posto sam ja profesionalni vatrogasac pa imam info da DVD Maksimir treba preuzet osiguravanje domaćih utakmica Dinama. I nisu u stanju to rjesit već koji mj. Jer direktor stadiona Sakoman je reka kome je triba rec citiram “ pričekajmo malo dok se smiri ovo ludilo u klubu”. Eh sad to je banalni ugovor koji je već unaprijed ispregovaran i treba se potpisat. Tako da ljudi moji transferi i to možemo molit boga da ne bude egzodus još veći nezadovoljnih a pogotovo nedaj boze senatora kao Ademi. Jer Ademi možda vise ne znaci toliko igrački kao prošli sezona al kao veličina i legenda kluba itekako
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Mi možemo biti najsretniji ako se svlačionica sredi i dobije dozu mira da se izgura uspješno ova sezona. Bez dolazaka i odlazaka. Jer u ovoj situaciji svaki ishitren potez koji samo zadovoljava nekakvu normu prometa igrača što je kod nas bio standard može biti ogromna pogreška. Ja zato ne očekujem gotovo nikakve transfere. Pogotovo ne ulazne.deda

    Upravo ovo, potpis!
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Nemojte nam brata orca dirat, dosta toga on i realno kaže, a svi se u nekim temama bitno razlikujemo po pogledu samo se našem kolegi orcu svaka dlaka gleda. Samo nastavi pisati, u tome i je bit ove stranice da svako iznosi svoja mišljenja
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ne gleda mu se svaka dlaka nego štanca iz dana u dan jedne te iste postove ko neurotični tinejdžer. Hrpu važnijih stvari ima u klubu, a on piše samo o jednom.
  • Zagi
    4.7k
    15 identičnih postova dnevno i svi negativa.
    Da, jedva čekam.
    Ubije svaku raspravu u startu, ajmo to ohrabrivat.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Al evo vam jedna insajderska informacija možda banalna al samo da vidite koliki je kaos u klubu. Posto sam ja profesionalni vatrogasac pa imam info da DVD Maksimir treba preuzet osiguravanje domaćih utakmica Dinama.BBB Sibenik

    Zar nisu do sada osiguranje utakmica drzale Šestine ili Dubrava? Gdje je nastao problem da se radi "rotacija"?
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Sestine, a nije za forum pa neću kolege..
  • Armagedon13
    958
    Dobar intervju Ruleta u SN,tip je pravi
  • Armagedon13
    958
    Rileta,rano je
  • xavier
    11.1k
    Orca zanimalo samo transferi, ne zanimaju ga drugi segmenti Dinama kao nogometnog kluba. Što njega briga što imamo totalni rat između dvije struje? Što ga briga što se Vlatka i Amra skrivaju.

    Samo nek dovedu Ojedu i onda nek se nastave svađati :cool: :joke:
  • dinamo vitez
    214


    Mislim da dosta ljudi ovako razmišlja, i ja sam među njima. Ljudi od svojih problema doma/na poslu ne mogu/žele se toliko baviti klubom da bi još razbijali glavu previranjima koja se u klubu događaju godinama, pa pratimo površno i analiziramo uglavnom onaj finiji, sportski dio, gledamo samo utakmice i pratimo ako ima neki transfer.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Nitko ne trazi od ljudi da se bave problemima u klubu, ima ljudi koji su zaduzeni za to. Ali imati prste u usima i preko ociju i pravit se da se nista ne dogada je iracionalno.
  • Ludovic IX
    5.1k


    zbog takvih kao ti koji će šutiti ili imaju stav " nebi se štel mešat" nam i je takav klub. Klub ima neke rezultate (iako osim u zadnjih 4 i pol sezone, neznam koje druge rezultate klub ima odkad je mamić u klubu a i ovi su rezultat toga što nije fizički više tu) i onda ćete vi žmiriti na nepravilnosti jer smo prvi i ispred onih glupih tovara jer "oni su titovi i tito je njihov" a mamić nam omogućava da 20 godina budemo ispred njih.

    kad bi 90% navijača i simpatizera zauzelo stav protiv krađe, nepravilnosti i krkanluka u klubu, možda bi se nešto i pomaknulo. ovako kad zapravo 10% ljudi javno priča protiv ovog stanja, nećemo mi nikud naprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.