• Zagi
    5.1k
    Ak bi došao Omeragić moglo bi se razmislit o prebacivanju na 3 u zadnju liniju jer smo s krilima u deficitu

    Livaković / Nevistić
    Omeragić - Šutalo - Perić
    Rile - Mišić - Ademi - Bočkaj
    Baturina - Ivanušec
    Petković
    Mlađi referent

    Da, ovo izgleda dosta izgledno.
  • Zagi
    5.1k
    Stim da Pero niti na ovoj poziciji nije opcija za europu. Al ajd, HNL može.
  • Orc123
    5.1k
    S rim da je to jedina pozicija na kojoj Bockaj moze dati najbolje od sebe, bilo to HNL ili Europa. On je WB.
  • Zagi
    5.1k
    Po čemu?
  • Orc123
    5.1k
    Po tome jer se jedino izdvaja po centarsutu a na WB mu je to glavna zadaca, za beka je defenzivno pre nestabilan, za krilo je prespor.
  • Nino Bule
    11.5k
    Bosko je desni u formaciji s tri stopera i nema smsila gubit ga na lijevom stoperu niti bi tu bio bolji od perica, peric je vrhunski u iznosenju lopte, dolasku visoko kad se igra s 3 iza, bas je stvorena pozicija za njega lijevi stoper, omeragic bi mi bio zamjena sutalu na srednjem pogotovo jer ovaj ide vjerovatno na ljeto
  • Zagi
    5.1k
    WBovi lete terenom, Pero ... pluta.
    Bolji je Štefulj WB od njega.
    Nažalost u modernom nogometu Pero jednostavno nema mjesto.
    Centaršut nije dovoljan.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobar je pero wingback, defanzivnu stabilnost mu nosi stoper iza leđa a centarsutevi i sljuca su mu suludi, kolicinu izglednih prilika koju on slozi razjebe svaki program koji statisticki prati igrace. Samo kvalitetan trener koji ce ga znat iskoristit mu treba i on je u hnlu igrac prevage
  • Orc123
    5.1k

    Slazem se da Pero nije neato i da nam treba posteni bek ali St3fulj je igrac za Varazfin, Sibenik i slicne, za Dinamo sigurno ne.
  • Praskaton
    1.8k
    Pero definitivno nije za krilo nit ce to Čačić uspjet napravit od njega.Ostaje mu pozicija beka i mislim da mu vise odgovara kad ima nekog iza sebe u ovom slucaju Perica.Svejedno u toj formaciji mislim da bi Ljubicic bio prva opcija
    Ovo 352 izgleda na papiru odlicno al uzalud kad to Čačić nece probat.
  • Zagi
    5.1k
    Za europu velim. Protiv Slavena može komotno igrat.
    Al u europi partiju kao što je Štef odigrao protiv Seville Pero jednostavno nema u sebi.
    A Štef je loš. Pero je još gori.
  • Dammir10
    266
    Perić u formaciji sa 3 nazad kad može stajati plitko uvijek bude dobar. U ligi prvaka je odigrao odlično, bio je jedan od boljih dinamovih igrača.

    Ja nisam za tu formaciju jer u HNL-u nije potrebna i mislim da bi se na pola utakmica na poluvremenu mijenjalo igrače i formaciju jer ne bi bilo potrebe za 3 stopera koja bi 90 posto vremena samo jalovo stajala na svojoj polovici. Mislim da nema smisla forsirati tu formaciju zbog 5 utakmica u godini a koliko znamo ni igrači ne vole igrati u toj formaciji.
  • Zagi
    5.1k
    Definitivno nije krilo.
    Bek je za europu loš.
    Za vrijeme europskih utakmica , mjesto mu je u birtiji.
    Goricu, Slaven i VŽ će razbijat. Za takve tekme je Bog. (na beku)
  • Ali
    1.9k


    Jedan dolazi iz posljedno plasirane ekipe swiss koja ima 2 pobjede u 17 kola
    Drugi dolazi iz posljednjoplasirane francuske 2 lige i ima 4 pobjede u 19 kola.
    Vjerovatno je kvaliteta swiss 1 i france 2 vrlo blizu.
    Decko je talent ali se tek treba vidjeti.
    Mozda je malo gruba usporedba bila ali nije da potpisujemo zvijezdu.To kaj po netu pisu da su ga htjeli milan, inter, galata... da su ga htjeli bi ga i uzeli

    Iz te zemlje smo doveli moubandjia pa frajer i danas nemre pet na jednoj nozi napravit da mu ne opadne lopta...
    Pusem na hladno. Nek me razuvjeti pa cu prvi rec da sam ___pak i da sam krivo procijenio...
  • LovroZG
    1.3k
    Ja nisam za tu formaciju jer u HNL-u nije potrebna i mislim da bi se na pola utakmica na poluvremenu mijenjalo igrače i formaciju jer ne bi bilo potrebe za 3 stopera koja bi 90 posto vremena samo jalovo stajala na svojoj poloviciDammir10

    U modernim verzijama jedan od tri stopera uvijek ide naprijed i pomaže napadu. To bi oba Šutala (pogotovo Boško zbog centaršuta) mogla radit i sudjelovat u napadu. Zato je Krznar recimo par puta ubacio Ristovskog na stopera kad smo igrali s trojicom iza.

    Isto tak se ne trebaju formacije s tri stopera gledat ko defenzivne opcije. To sve ovisi o taktici i tome kolko slobode dobe wingbackovi i stoperi u napadu Tu se uvijek treba sjetit Atalante kad je igrala protiv nas. Ogledni primjer ofenzive s trojicom iza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.