• Mr Blue
    3.4k
    Niakate strijelac u 2-3 pobjedi St. Gilloisa kod Cercle Bruggea
  • deda
    28k
    Čovjek ima genijalnu sezonu, ali ima 26 godina. Ono prije toga nije impresivno :roll:
  • Mr Blue
    3.4k
    Hm, OK, ima 26 godina. Zašto je to loše? Iskreno mislim da bi nam jedan ovakav naprijed više značio i služio u europskim utakmicama nego neki klinac u razvoju, pogotovo u kasnijim fazama natjecanja. Npr, bolji je, spremniji, kompletniji i iskusniji od Gojaka kako god okreneš.
  • deda
    28k
    Ja ga nisam gledao ni malo, pa zaključujem na osnovu statistike, što je jasno nedostatno za procjenu vrijednosti.
  • Mali dioničar
    14.2k
    A jel bi Pajač mogao biti rješenje za lijevi bok? Kad se već Oršić tako trijumfalno vratio u Hrvatsku...a recimo u Serie A je zabio više golova nego Petković.

    https://www.transfermarkt.com/marko-pajac/profil/spieler/190634
  • deda
    28k
    Možda, možda. Menalo rezerva u Slavenu :groan:
  • LovroZG
    1.3k
    Pajač igra lijevo u 352 sustavu ak se ne varam. Definitivno ga vrijedi uzet u obzir, al pitanje je kolko je dobar u defenzivi.
  • xavier
    11.1k
    Menalo rezerva u Slavenu :groan:deda

    Tužan si zato što nema kvalitetu biti starter ni u Slavenu ili smatraš da bi tamo trebao biti u prvih 11? :blush:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Sad vidim da Pastore grije klupu s Ćorićem. Možda da njih dvojicu uzmu za lovu koju dobiju za Danija. Pastore mi je taman slične konstitucije i stila kao Olmo. :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Pastore OK, mozda u njemu jos ima krvi. Coric ne.
  • Smotanihaker
    593
    Ivo Pinto se vraća, Rafa Soares stiže iz Guimaraesa. Naslov SN.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Portugalski bekovi. Nisu losa rješenja moram priznati :up:
  • Infinity
    15.2k
    Soudani je stigao iz Guimaraesa, recimo da imamo dobra iskustva i neka dodje :grin:
  • Guinness
    2k
    Ugovor s Vitorijom Guimaraes istječe mu u ljeto 2021. godine, cijena na Transfermarktu iznosi mu 2,5 milijuna eura, ali naši izvori kažu da bi ga Dinamo mogao dobiti za 1,5 milijuna eura

    Nije mi samo jasno na koju foru će mladi i perspektivni igrač, koji ujedno igra na najdeficitarnijoj poziciji u igri, doći ispod trenutne tržišne cijene...?
  • Infinity
    15.2k
    Meni se cini da je pred kraj sezone poceo gubiti povjerenje. Stalno je vadjen iz igre. Mozda imaju nekog s vecom perspektivom, a nije da Guimaraes ima ime s kojim prodaje igrace za desetine milijuna. Od njih je Soudani kupljen s 26 godina za milijun eura. Njima je to mozda kao Dinamu 10 milijuna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.