• marcio amoroso
    32.2k

    Došli su neki mladi Francuzi u Dinamo. Dvojica ako se dobro sjećam.
  • dinamo vitez
    214
    Ma Španjolska i Francuska su nogometna meka što se tiče igrača. Zađi malo tamo u drugu ligu ili slabije klubove prve lige i ima masa igrača koji su zanimljivi. Realno, imaju more igrača, a relativno su jeftina radna snaga u odnosu na recimo Engleze ili Švabe. Obično su profesionalniji i školovaniji nogometaši od latinoamerikanaca ili afrikanaca, a ima ih više od Portugalaca, zato mi nije nikad bio jasan onaj fokus na portugalsko tržište od prije par godina.
  • Guinness
    1.9k
    Došli su neki mladi Francuzi u Dinamo. Dvojica ako se dobro sjećam.marcio amoroso

    Pa bio je prošle godine onaj mali iz Lillea, tražili su €3-4 M za njega već tada
  • marcio amoroso
    32.2k

    Gabriel, da. Ali došla su još neka 2 mlada.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ivanušec je neka osmica više, jel tako? Jel bolji od More ili Gojaka?
  • deda
    27.8k
    Teško je to ocijeniti Marcio, meni se čini da nije.
  • Krizy
    35.9k
    Rekao bih da je Moro kompletniji igrač, no također da je Ivanušec fokusiraniji i smireniji u odnosu na Gojaka i mislim da može napraviti veću karijeru. No Gojak će uskoro imati mjesto u prvih 11 u BiH zbog manje konkurencije dok je Ivanušecu teže u Hrvatskoj zbog veće konkurencije, pa bi to moglo utjecati da Gojak recimo završi u većem klubu od Ivanušeca kad se prodavali...
  • xavier
    11.1k
    Ne znam, nisam Ivanušeca gledao dovoljno da bih mogao ocijeniti odnos između njega i Gojaka, ali rekao bih da precijenjuješ taj faktor reprezentacije. Promijenila su se vremena i sve utakmice su dostupne pa mi je teško prihvatiti da bi neki jači klub preferiramo jednog igrača ispred drugog samo iz razloga što ovaj prvi ima mjesto u BiH reprezentaciji.
  • deda
    27.8k
    Luka ima velikih problema sa održavanjem težine koliko ga ja pratim. Nadam se da razlog nisu loše životne navike kao kod Bočkaja.
  • Mali dioničar
    14.1k
    A piše da voli gledati MMA pa možda zato radi na masi.
  • Krizy
    35.9k
    a istina sigurno da nije kao prije važan faktor, ali opet daje na težini. To precijenjuju naši novinari pa sam zato spomenuo.. al da igrači se skautiraju na mnogo utakmica tako da nije presudno uopće :up:
  • deda
    27.8k
    Sutra ćemo ga gledati pa ćemo biti pametniji.
  • Eduardo
    17.5k
    Meni bez dvojbe veći potencijal od Gojaka, posebno napadački
  • deda
    27.8k
    To da, sad da li je kompletniji to je drugi par cipela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.