• xavier
    11.1k
    A dobro, sve je krenulo s Nerminom Šabićem :rage:
  • LovroZG
    1.3k
    Moram za onaj članak o Gandu i ovdje stavit jer je članak nevjerojatno glup.

    Prvo, baca se vijest staru mjesec dana o kojoj se zgleda pisalo u Turskoj jedan jedini dan.

    Drugo, u zbroj tekmi mu je novinar uračuno kvale za EL, iako se u Estoniji igra po proljeće-jesen sustavu.

    Treće, pogledajte link koji je dan u vijesti i prošvrljajte po tom Twitteru. Dinamo Poznan je neki izmišljeni klub iz online igrice. :vomit:
  • LovroZG
    1.3k
    Što se tiče pojačanja, prošle godine se nije spominjalo puno imena u ovo doba, a oni koji su se spomenuli su uglavnom i došli.

    Ove godine nisam baš siguran da će iko od navedenih doć jer se sam baca hrpa imena. Živi bili pa vidjeli.
  • xavier
    11.1k


    Novinari moraju svaki dan o nečemu pisati. Nekad imaju informacije, nekad nemaju.

    Ako nemaju ništa pametnije, najmanji je problem "pronaći" nekog igrača i napisati kako se Dinamo zanima za njega. Nije da će iz kluba demantirati u stilu "nije istina da nas zanima taj igrač" :smile:
  • BluePhone67
    3.2k
    Moram za onaj članak o Gandu i ovdje stavit jer je članak nevjerojatno glup.

    Prvo, baca se vijest staru mjesec dana o kojoj se zgleda pisalo u Turskoj jedan jedini dan.

    Drugo, u zbroj tekmi mu je novinar uračuno kvale za EL, iako se u Estoniji igra po proljeće-jesen sustavu.

    Treće, pogledajte link koji je dan u vijesti i prošvrljajte po tom Twitteru. Dinamo Poznan je neki izmišljeni klub iz online igrice. :vomit:
    LovroZG

    Znaci Gando je patka i novinar se previse napusio gandze
  • marcio amoroso
    31.9k
    kwm2jbdw517h251a.png
    Evo Pinto je u krizi pa ga treba dovesti :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    To nije niš čudno. Ove godine se povećao interes za Dinamom pa će očito i lovit klikove svakom prilikom.

    Samo bi bilo super da barem onda ne ostave mozak na paši i linkaju Twittere za imaginarne klubove iz igrica...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Treba izbjegavat SN što se tiče mohućih dolazaka i odlazaka. To su takva lupetanja da te Bog sačuva. Ko da su im izvori babe na placu.
  • deda
    27.5k
    Ma oni stvarno kopaju neke informacije, ali u nedostatku vjerodostojnih lansiraju kojekakve patke. Čak sam uvjeren da im klub i daje zeleno svjetlo za neke takve gluposti, da bi zamaglio stvarne namjere. Što je vrlo pametno ako rade.
  • Infinity
    15.2k
    Klubu je u interesu da se prica kako neki klubovi zele njihovog igraca. Isto tako ako zele odraditi u miru kupovinu nekih igraca onda je klubu u interesu da se prica o deset nekih za klub nebitnih imena dok se u tisini sredjuje transfer par bitnih imena. Cak bi i neki igraci mozda mogli bit popustljivi ako vide u medijima da klub u koji trebaju doci vec ima spremnu zamjenu, pa ce postavljati manje uslova.
  • deda
    27.5k
    Veli Šiki da Ivanušec vjerojatno ide u Dinamo te da je to logičan put za razvoj igrača.
  • deda
    27.5k
    Vele da je Pinto dobio nogu u Norwichu.
  • Guinness
    1.9k
    Pa taj Niakate ima 27 godina. Najmanje. Mislio sam da je mlađi.Mr Anderson

    Takvi su mi još bolji i draži nego neki veliki "talenti" sa 19. Takav je i KTC, znaš da je dobar i iskusan i da mu je zapravo Dinamo vrhunac karijere.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sopić i Pizzi za europski dizajn!!! Tako su sportske pisale prije nekih dvadesetak godina, nekako mi ta naslovna stranica ostala u sjećanju. Pizzi iz Barce i Sopic iz Gladbacha. Sad bi moglo pisati Ivanušec i Pinto za europski dizajn.
  • Eduardo
    17.2k
    Možda bi se trebali malo fokusirati na francusko tržište i probati upecati nekakvu mladu nadu. Naravno ne klasu tipa Martial, ali nešto tipa kao što je Celtic Dembelea :D
    Siguran sam da bi pronašli igrače dovoljno kvalitetne da budu prava pojačanja za budućnost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.