• marcio amoroso
    31.4k
    Raphael Holzhauser slobodan igrač. Igrao u Austriji iz Beča pod Nenadom. Kad su nas izbacili bio je njihov najbolji igrač. Inače prije njih igrao za Stuttgart a poslije za Grashoppers. Centralni ili defanzivni vezni, odlično riješene ako neko od kvarteta Ademi, Šunjić, Gojak, Moro ode.
  • deda
    26.3k
    Zašto su ga ovi pustili?
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ne znam, u borbi su za opstanak. Trener je prekrižio 6 igrača i izbacio ih iz kadra, nakon toga su dogovorili sporazumni raskid ugovora.
  • Infinity
    14.9k
    Dobar i besplatan igrac ne moze biti za ne razmisljati. Mislim da struka zna najbolje u kakvom je on stanju. Pa i jednogodisnji ugovor s mogucnoscu produzenja bi sigurno bila manja investicija nego placanje odstete za nekog drugog igraca. Ima 26 godina, iskusan igrac, a opet nije star, ako se pokaze pred njim su jos minimalno 3-4 sezone vrhunskog nogometa.

    Samo je pitanje treba li nam on? Ja se nadam ostanku Ademija, za Sunjica ne sumnjam, tek je dosao, ostat ce sigurno. Al ako Ademi ode imat cemo Sunjica koji grize, a svakako treba joa jedan DM. Moro i Gojak nisu za tu poziciju, nisu osiguraci i to smo vidjeli i u Lisabonu. Al mozda je i Holzhauser takav tip igraca, nisam ga se nagledao.
  • Eduardo
    16.8k
    Prirodna zamjena za Olma bit će Ivanušec. Ima sve predispozicije da ga zamijeni...
  • Mr Blue
    3.2k
    Da ne spamam tamo glavnu temu, a i s obzirom da su priče o "ljetnom targetmanu" još uvijek na razini glasina, postat ću ovdje snimku sinoćnjeg Niakateovog gola protiv Waasland-Beverena (onaj Beveren kojeg smo razbucali 6-1, samo su fuzirali s još jednim klubom u međuvremenu). Izgubili su 3-2 na kraju.
    Attachment
    Niakate vs Beveren (7M)
  • Blaz
    350
    neznam cemu pisanje istih postova ovdje i na snetu , kad su tu i tamo manje vise sve isti ljudi koji prate dinamo.
  • BluePhone67
    3k
    Neka pise onda samo ovdje, pa ne treba na Snetu i rijesen problem :razz:

    Salim se, nek ljudi pisu gdje hoce, slazem se da ima masa ljudi koji su ovdje i na Snetu al se nadamo da imamo vec i svoje fanove koji pisu samo ovdje i citaju.
  • Krizy
    33.6k
    Treba privući još ljudi da se ljudi odreknu sneta hahah, radite izvrstan posao ljudi, i sad je već mnogo bolje i veći broj ljudi nego što je bilo kada sam npr ja tek došao.. samo tako nastavimo.
  • deda
    26.3k
    Hvala ti na pohvalama. Kao i na stadionu, jedan po jedan. Oni koji se žele svađat s tovarima će ostat i na snetu, a oni koji više žele pričati o Dinamu će lagano prijeći ovdje. To je evolucija.
  • dinamo vitez
    213
    Prema Olivariju, 'logično' je da bi Dinamo na ljeto mogli napustiti Hajrović i Stojanović, možda i Leovac. Na tim trima pozicijama se i traže pojačanja:

    Sportske novosti otkrivaju: Važan dvojac Modrih na izlaznim vratima, klub im neće raditi probleme
  • deda
    26.3k
    Bitno je da Bjelica složi momčad koja će biti još bolja. Ako ima ideje kako to napraviti :up:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Šta igra taj mali? Jel dobar?
  • Mr Anderson
    4.9k
    Za bočne se i prije pričalo da ih trebamo. Ako odu Stojanović i Leovac, onda pogotovo. Svaka čast Leovcu, ali on je više ozlijeđen nego što igra. Musi se treba zahvaliti. Iranac ipak nije taj nivo, može poslužiti za HNL protiv lakših ekipa. Čudi me za Hajrovića da hoće otići, dobar igrač, ali i enigma u glavi.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Hajrovic u Dinamu nije imao nikakvih ekscesa i apsolutno sam pozitivno iznenađen s njim. Ozljede ga zezaju ali kad je zdrav je definitivno jedan od boljih igrača i volio bi da ostane. Stojanović mi je napredovao i ok je sad. Moharrami može biti super bek ali mu treba još malo vremena. Leovac isto može odigrati super ali ga ozljede zezaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.