• reziser
    6.4k
    kad bi nam se Pinto vratio, i ako bi bio u formi dok je bio u Dinamu, bio bi strašno pojačanje!
  • deda
    28.1k
    Meni se svidio Ivanušec jučer.
  • Infinity
    15.3k
    O da :grin:
  • Jaki
    100
    Ma Pinto je provjeren igrac,prosle sezone bio i kapetan,mjesto mu je uzeo neki engleski klinac a oni vole forsirat svoje mlade.Odlican potez i jos dolazi dzaba.
  • Jaki
    100
    Ivanusec jucer najbolji god gostiju,sve je islo preko njega i onaj sut je bio vrhunski.Siguran sam da dolazi.
  • deda
    28.1k
    Pinto nije odigrao ni minute od 10. mjeseca. Dobro to treba provjerit da ipak nije riječ o kakvoj dugoročnoj ozljedi.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    opa, vidim Barišić se posvađo sa Gerrardom...
    Očekujem sutra novu senzaciju u SN-u Barišić pred vratima Dinama!? Napad na ligu prvaka se zakuhtava!
  • reziser
    6.4k


    prodali pinta za par miliona, i sad besplatno natrag. odlican potez!

    a kaj se tice lige prvaka, polako.....daleko je to! otici ce igrača, doći će novi, treba se uigrati i posloziti
  • reziser
    6.4k
    bojim se samo prevelikih očekivanja od iduće sezone, a krećemo i s praznim stadionom....da se nebi zalomilo neko sranje na početku

    ali ako prođemo dalje, pazit na svaku sitnicu na tribinama jer nas imaju na piku za kažnjavanje
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma znam ja da je to daleko, malo se sprdam sa SN-om i njihovim "senzacijama"...

    a što se tiče Lige prvaka, možemo do nje, ali jedno je ući u ligu prvaka, a drugo je napraviti neštou njoj
    Da bi nešto napravili trebaju nam ostati naši najvažniji igrači, prodat viškove i igrače koji nisu zadovoljili i naravno dovest igrače koji su pojačanja. Svi zazivaju da se ostavi što više igrača iz momčadi ove godine, ali ja ne vidim zašto bi ostavili nekog igrača koji nije zadovoljio ili koji ne igra na razini na kojoj bi trebao igrati. Koji je smisao držati igrače na temelju nostalgije ako možemo dovest nekog boljega... ali neću sad u rasprave zanima me prvo šta će bit politika idućeg transfer roka pa budemo vidjeli kako će sve ispast.
  • reziser
    6.4k
    iskreno, ne zamaram se senzacijama iz sportskih ili drugih portala
    dok se ne potpise ni u sto ne vjerujem, ni odlaske ni dolaske!
    trebamo dovoditi POJAČANJA! Pinto bi bio veliko pojačanje, ako dođe...
  • Jaki
    100
    Za Barisica bi sigurno trazili preko 2 milje ipak bi ja Pinta dzabe.
  • Krizy
    36.8k
    Ionako nisu ista pozicija, pa nema smisla to koga bi radije.. no eto spominje se taj Rafa Soares lijevo
  • marcio amoroso
    32.5k
    Bit će tu još brdo imena koja će se spominjati. Badelj, Barišić, Ćorluka, Ivanušec, Pjaca, Karačić, Pinto, Rafa Soares, Niakate, Balliu i tako dalje i tako dalje. Netko će vjerojatno otići pa onda netko doći.
  • reziser
    6.4k

    to i ja kazem
    fuckas nagađanja, licitiranja
    dok se ne pojave na treningu nist ne vjerujem
    a i onda nije 100% ziher
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.