• Ali
    1.9k
    Ne kuzim nase scaute, onaj Adama Traore koji nas je trkom ubijao protiv Sherifa ima 27g i za 2mil€ je frajer presao u Ferencvaros? Pa kaj nemozemo se mi ubaciti u takve dogovore, siguran sam da bi i njemu bilo interesantnije knam, ak nista drugo bolja smo mu odskocna daska za zapad
  • Orc123
    5.1k
    Ferencvaros radi dobar skauting...financijski su stabilni i puno su se digli u kvaliteti.
  • maddaddam
    2.9k
    Imao je dobre partije i u CL pa opet ostao u Sheriffu.
    Više love se iskrcalo za Atiemwena ili Kastratija (tu se bar nešto vratilo)

    Sa druge strane onaj Castañeda, desetka Sheriffa prvo završi u Warta Poznan, a sada je već na Tajlandu, Buriram United.
  • Keyser Soze
    8.1k
    dinamozag na instagramu napisao da su imena za odlazak Emreli, Gojak, Andrić, Štefulj, Teophile, Dilaver i Jurić
    Nije neki izvor, al nek se nađe.
  • superhik
    10.3k
    Emreli? Čovjek nije prošao ni pripreme kako Bog zapovijeda
  • Mrvica
    3.3k

    To sam maloprije pročitao, razlog za Emrelia valjda nezainteresiranost ili šta već. Šteta ako je tako, činio mi se kao kvalitetan igrač, ali izgleda da one priče iz bivšeg kluba i nisu toliko neistinite.. Opet ponavljam ako je to istina
  • Eduardo
    17.6k
    S KTC-om i Dilaverom se radi na raskidu ugovora što ima logike. Obojica ulaze u zadnju godinu ugovora, Dilaver minute neće vidjeti, KTC je preskup da bi sjedio na klupi, a nekako sumnjam da je i njemu to opcija.

    Ostajemo na x2 Šutalu, Periću, Vikingu i Franjiću.
  • deda
    28k
    Meni nema nikakve logike raskinuti ugovor s KTCom, zapravo jedinim igračem od kojeg mlađi mogu naučiti cake. To je bolesno razmišljanje i pogrešno.
  • Krizy
    36.2k
    Ja bi Franjića vratio na zadnjeg veznog, tamo nam je potrebniji.
    Onda Šutalo x2, Theophile, Lauritsen, Perić. S tim da bi Boško mogao dosta igrati i kao desni bek pa bi bilo minutaže za sve. Riješiti se Dilavera.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne da ne bih raskinuo ugovor sa KTC, nego bih i produžio i ubacio ga u školu da ‘odgaja’ stopere.
    ‘Ozbiljniji’ Dinamo na terenu poklopio sa sa njegovim dolaskom.
  • xavier
    11.1k
    Meni je KTC jedan od najvećih pogodaka kod dovođenja igrača i jedan od ponajboljih stopera koje smo imali u zadnje vrijeme. I dalje mi je apsolutno prvotimac...ALI Čačić igra s 4 iza što znači da imamo mjesta za dva stopera u prvih 11. "Naš" Šutalo je tu siguran, a siguran je očito i novi Šutalo jer ga nisu toliko platiti da ne bude u prvih 11. Nisam siguran da KTC-a zanima pozicija backupa, a ni plaća mu bome nije za backupa, dapače...
  • deda
    28k
    Istu grešku smo napravili s Gavranom prošle godine.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ma kakvo raskidanje sa bogoljubom, treba u momčadi biti i jedan prekaljeni branič, koji čak može pokriti i bočnu poziciju.

    kao prvo, zašto bi on raskinuo? ne vjerujem da u ovim godinama može dobiti veći ugovor od ovog kojeg ima u dinamu. poprilično sam uvjeren da on ostaje. šutalo, šutalo, lauritsen, bogoljub, perić, dilaver...dinamo je na stoperskim pozicijama jak ko beton, stvarno ne vidim da se tu (u realnim okvirima) može bolje.

    sezona je duga, bit će ozljeda, kartona, možda i prodaje...realno, tu je možda jedan igrač baš višak.
  • Beowulf112
    301
    Ja bi isto pustio KTC-a..sezona je duga..neki igraci idu i na svjetsko u po sezone..tako da treba imat jednog iskzsnog..znam da je znao radit glupe greske ali i nebrojno puta je odigrao maestralno..Mislim da bi Perica valjalo prodati.Pogotovo ako se jos koji milion moze zaradit.Nije to onaj Peric koji je znao iznosit loptu koji je imao brzinu.Opao je dosta.Jedino je zadrzao skok igru ali ponajvise zbog visine.Mislim da nam je najveca guzva u veznom redu.Tu treba pametno sa viskovima jer imamo dosta mladih igraca koji puno obecavaju.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Produžiti ugovor Periću, a raditi na raskidu ugovora sa Theom može samo neko bolestan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.