• Orc123
    5k
    Previse igraca na pripremama. Trebalo je odmah jasno pokazati tko ide na transfer listu i kod krznara u 2. Momcad pa do prodaje ili raskida ugovora. Sad ce bezveze uzimati dragocjene minute, umjesto da se oni na koje se racuna uigravaju. Sranje je to....
  • Orc123
    5k
    Bit ce 34 igraca na pripremama, totalni košmar. Trebalo se to odmah srezati za 6-7 imena i amen. Uigravas na one koje racunas.
  • Keyser Soze
    8k
    Ja bi da ostanu i Emreli i KTC. Baš sam očekivao eksploziju Emrelija ove sezone, a KTC je naš najiskusniji stoper koji može dati pokoji savjet Bošku i Josipu.
  • Zagi
    4.9k
    Dobro ekipa vi bi zadržali sve igrače. Pa ne ide to baš tak..
  • Armagedon13
    958
    Kad je rečeno da računa na 21+3 onda je bilo premalo,sad previše.Pa on zna na koga računa i koga će uigravat
  • Orc123
    5k
    Slozit ces se da je s 23 na 34 velika razlika. Gornja granica bi trebala biti 27-28.
  • Armagedon13
    958
    Bjelica poveo 33,onaj Karinauskas 34
  • blue heart 72
    1.3k
    Drago mi je vidjeti da nisam usamljen što se Bogoljuba tiče, za razliku od kruga ljudi među kojima se krećem. Bogoljub nam je i dalje više nego zlata vrijedan. Ja osobno bi ga svakako ostavio i ponudio mu poslije još 1+1 u nekim realnim financijskim okvirima. Poslije isteka ugovora, ponuditi mu neku skautsku ulogu za područje FR, BEL, NIZ.
  • deda
    27.5k
    Riječani i tovari vode po 40 igrača tako da smo mi još dobri. Ja nemam problem da mi vodimo 34. Do početka prvenstva će to biti skresano na 26-27. A i prijelazni rok je jako dug dečki. Još 2 mjeseca i par dana. Čuda se do tada mogu dogoditi.
  • Armagedon13
    958

    Svaki dan su mogući odlasci,posudbe i prodaje.Intrigantno je što se i dalje očekuje još barem jedan dolazak
  • Jurki
    8.4k
    KarinauskasArmagedon13

    Hahahah oplakah :rofl: :rofl:
  • Jurki
    8.4k
    KTC-u bi produzio ugovor.. nek bude mentor za mlađe, a i dalje je najbolji stoper koji je ikad igrao u hnlu. Svi mu vide samo Šahtjor.. a ono sve dobro to nitko ne vidi
  • xavier
    11.1k


    Ma on je top stoper za nas, ali vi svi polazite od toga da ga se klub želi riješiti. Meni je logično da on želi mjesto u prvih 11 koje dolaskom Šutala vjerojatno gubi pa da on želi otići.

    Ako on želi ostati, a u klubu bi ga se riješili, onda nisu normalni.

    No još jednom, to su za sad samo naklapanja novinara i "insajdera".
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nemojte biti naivni i misliti da je kadar definiran. Itekako će biti još posebno odlazaka. Ako nekoga otpišeš i ne vodiš ga na pripreme samo mu nepotrebno obaraš cijenu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    A dobro, prodaju će diktirati i kako ćemo prolaziti kvalifikacije. Majer i Jakić su prošle godine otišli nakon play offa za LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.