• M77
    452
    Kolko para su dali za b.š.?
  • jp23
    2.2k
    Mogli su objaviti odlazak u kliniku, pa da se dogodi da ne prodje lijecnicki.Infinity

    Iako se slažem sa izjavom, ovaj dio samo moram prokomentirati. Koja je šansa da kapetan U21 ekipe, igrač koji nema veću ozljedu i ima svega 21-22 godine ne prođe liječnički?

    Jedini koji mi pada na pamet da nije prošao liječnički negdje (u mlađoj dobi* napominjem) je Aly Cissokho kojem je transfer propao zbog problema sa zubima koji su "davali naznake problema sa kralježnicom". I svejedno je sam u roku par tjedana zaigrao za Lyon umjesto Milana. (jest da je prošao drugi liječnički pregled za Milan i onda se sve izjalovilo).
  • Nino Bule
    11.5k

    Pisalo se da atalanta trazi 4 mil, a i pisalo se da je dogovor 3 mil + 10% od buduceg transfera, koja je tocnija info nemamo pojma
  • Keyser Soze
    8.1k
    germanijak piše 4m
  • Captain America
    13.9k
    Sve je čovjek objasnio.
  • Infinity
    15.2k
    Sansa uvijek postoji. I dok postoji ne treba riskirati. Ne daj Boze, mogao je imati srcane probleme ili nesto slicno. Pa cak i nakon lijecnickog postoji sansa da ode za drugom ponudom. Nema sanse da bi ja ikad objavio neki moguci transfer na sluzbenoj stranici. Samo i iskljucivo nakon potpisa ugovora.

    Sjetimo se da smo nekad bili toliko ozbiljni da bi potpisali igraca koji je cak pao lijecnicki. Cemu onda lijecnicki ako nam ne igra ulogu ili ako smo sigurni da ce proci?
  • deda
    28k
    Duje i službeno u Šibeniku

    Duje-Cos.jpg
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znaci nije posudba s opcijom kupnje
  • NitkoBitan
    12.2k
    Pisalo se da atalanta trazi 4 mil, a i pisalo se da je dogovor 3 mil + 10% od buduceg transfera,Nino Bule

    germanijak piše 4mnamodi grebza

    Jel na kraju 4 mil sa postotkom od buduceg transfera il bez tog, i jesu li spomenuti kakvi bonusi?
  • Keyser Soze
    8.1k
    10% od iduce prodaje
  • Keyser Soze
    8.1k
    Tovari jadni se izjedaju :rofl:
    Rezerva Verone, pa nije igrao u Atalanti, pa samo 900 minuta, pa ovo, pa ono, a zaboravljaju da im je rezerva od 34. godine najveće pojačanje u zadnjih ohoho godina i da su ga uzdizali kao da je došao Haaland u najmanju ruku.
  • Ali
    1.9k
    Kako smo poceli nece samo sibenik biti plava strana Dalmacije...
    Metkovic bi mogla biti slijedeca plava tocka u dalmaciji... da im za pocetak postavimo plavu zastavu (k'o za cisto more)
    U prvih 11 ce izgleda u superkupu poceti trokica metkovcana...
    Nesto im ne pije vodu ona mantra , hajduk ponos dalmacije...
  • Captain America
    13.9k
    Pa dobro, za Metković se zna da je uz Šibenik najveća baza u Dalmaciji. Tu su još Imotski i Dubrovnik, al nemamo baš tolku podršku.

    Cijenio bi info ako možda neko zna, dal je imo Butina kakvu značajnu ulogu u ovim transferima?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Pojačali obranu, pojačali vezu, pojačali napad..ali mene i dalje malo muči što nemamo "Majera". Istina, da bi doveli igrača koji bi zamijenio Majera sad, trebali bi iskrcati i 10 miliona i zato treba forsirati baturinu da bude naš novi Majer. Možda i Bulat, iako je on meni više zadnji vezni no prednji.

    Uglavnom, slatke brige za čačkea ako mu ne prodaju j.šutala, Oršića i ivanušeca, livakovića. S obzirom da znamo našu upravu, netko od ovih će vjerojatno otići i to 31.8. kad uđemo u skupine LP/EL.

    Treba se nadati nekom kebabsporu da će uzeti Gojaka, Mohu, Jurića, Andrića, pa i Tolića, Dilavera, Perića pa će oni donesti neke pare pa prodaja obiteljskog srebra neće biti nužna. Iako ulaz u LP rješava i taj problem. Razlika između LP i EL je tolika da stvarno nemaju razlog za prodaju najboljih igrača ako uđemo u LP.

    Osim ivanušeca, ne vidim igrača koji bi baš inzistirao na transferu u slučaju ponude iz sredine tablice lige petice.a osim j.šutala, nemamo mi sad baš robu za gornji dom lige petice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.