• Nousername
    613
    Igrati ce oni koji se najbolje pokazu na pocetku sezone u prvim tekmama HNLa i Europe i prijateljskim tekmama.Konkurencija je puno jaca nego prosle sezone tak da nebi trebalo biti previse opustanja ni za jednoga igraca.
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da ivanusec ide na kraju prijelaznog roka, taman ce malo uhvatit formu, dionice ce mu se malo dici, dinamo ce ga iskoristit da se kvalificira u lp i ode on.
  • Captain America
    13.3k
    Kad već svi sastavljaju da se i ja uključim :cool:

    Europskih 11:

    Livi
    Šutalo, Šutalo, Bogoljub, Pero
    Ljubičić, Mišić, Kapetan
    Ivanušec, Petko (ako bude onaj stari što je dao naznake krajem sezone), Orša

    Petko mi je ispred Drmića jer u slučaju ulaska u LP mi ćemo se oslanjat na tranziciju, a vidli smo zadnje 4 godine kolko dobro to s njim i Oršom funkcionira.

    Druga ekipa:

    Zagi (Nevistića opet na posudbu s obzirom da nema smisla da stagnira tu)
    Ristovski, Ras, Franjić, Štefulj
    Bulat, Baturina, Tolić
    Emreli, Drmić, Špikić

    Ovdje je 22 igrača koji mogu u svakom trenutku upast u sastav i da se ne osjeti izostanak nedostupnog. Marina bi poslo na još jednu posudbu, možda čak u Loxu da igra u klubu koji se vjv želi vratit u top 4 i da vidimo jel je ili nije za ozbiljan nogomet. Ovdje jednostavno za njega nema mjesta, prekvalitetni su svi na pozicijama na kojima može igrat.
  • Krizy
    35.5k
    Mene još više zanimaju izlazni transferi odnosno posudbe, što će biti sa:

    Golmanima: Josipović, Čavlina, Zadro, Krkalić

    Stoperima: Milić, Katinić, Braun

    Bekovima: Čabraja, Brekalo, Daničić, Gyamfi, Moran, Mamić, Hrvoj

    Veznjacima: Đira, Đurasek, Burton, Duvnjak, Julardžija, Vukotić

    Krilima: Atiemwen, Rukavina, Šaranić, Kolundžić

    Napadačima: Čop, Barišić, Laća

    ...

    Treba se riješiti velikog broja igrača, manje talentirane pustiti uz neku otkupnu klauzulu nazad, s talentiranijima pametno.
  • Olmic
    2.7k
    Ne razumijem podcjenjivanje Rileta..

    Udarnih 11 mislim da će biti s obzirom na izlazne transfere koje očekujem

    Nevistić
    Rile Šutalo Šutalo Bočkaj
    Ademi Ljubičić
    Mišić
    Ivanušec Orša
    Petko

    U užoj kombinaciji za prvih 11 su Ras, Franjić, Špika i Drmić
  • maddaddam
    2.9k
    Dio će valjda na posudbe, a dio će Krznar voditi okolo po raznoraznim turnirima. I dalje mi je žao što su ukinuli drugu ekipu.
    Šutalo izgleda stiže u Zg definitivno.
  • Keyser Soze
    8k
    Piše se da Hajduk prodaje Biuka Atalanti za 7m + Šutalo, ali sumnjam.
  • Captain America
    13.3k
    Jel ima možda neko info kolko su učestali ti turniri i jel još koja druga momčad u Europi igra samo na njima bez domaćeg prvenstva?
  • deda
    27.6k
    Ozbiljne lige imaju u-23 prvenstva.
  • marcio amoroso
    32k

    Kao sto je netko već napisao, ako dvoji između njih i nas treba odmah izaći iz pregovora.
  • og1986
    2.9k
    Biuk sam sada ne vrijedi 7, a kamoli još da šutala dobiju.

    Ali ako je do samog šutala, i ako se imalo predomišlja onda je propuh u glavi.
  • Captain America
    13.3k
    Ljudi, ne pecajte se na gluposti... Pogledo sam i na Twitteru sad, nema spomena te varijante osim onog troll accounta.
  • Jurki
    8.4k
    cuj ovo za 7 milijuna cega? Fritula? Englezi kupuju drva za 10 milijuna al Talijani nisu tolko ludi. Biuk mozda je talent al 7 milijina dati za rotacijskog igraca u šugavom klubu kak je ajduk je ludost.. odmah dijagnoza šizofrenija za Vrapce. I jos Šutalo uz tu cifru.. niti na FM-u to ne prolazi. Daj jbt pa to je isti k.. kao da mi dajemo Marina za 7 milki i da nam Šutalo dojde.. pa kaj je
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ma kakvi. Za Biuka je previse dati 7m, a ne jos i igraca. Talentiran ali ne pokazuje nista u zadnje vrijeme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.