• Ali
    1.9k
    Ima se moze se, hvala Bogu.

    Mogli su za tu lovu kupiti i cijelu juniorsku momcad hajduka i poslat ih na posudbu u inker zapresic

    Lijevi bocni 3milje, desni 4milje.. ipak vise napada po desnoj strani
  • marcio amoroso
    32.5k
    Može pokriti stopera i desnog beka tako da mislim da odlazi Moha i jedan od dvojca Theo/Ras.
  • Fanboy
    2.2k
    Može biti desni bek kao Stanišić samo za obranu, no u napadu ne može sudjelovati kao Ristovski. Idealna kombinacija Šutalo-Šutalo.
  • Ali
    1.9k
    Salu nastranu, dobra kupnja sigurno, ako smo na nekim pozicijama poznati po prodaji u europi to je svakako zadnja linija...
    Corluka, Simunovic, Vrsaljko, Gvardiol, Sosa, Benkovic, Lovren, Vida...
    Ima tu mesa blizu 90mil€ ako ne i 100 po danasnjim cijenama i preracunima.
    Tako da se sigurno isplati i nekada uloziti da bi se dobilo...
  • Zagi
    5.1k
    Ono kaj sam Boška gledao u u21, zbilja mislim da je jednak ako ne i veći potencial Josipu na stoperu i bilo mi je žao ko psu da ga nismo pokupili iz Osijeka.
    Ok, Joža je sad malo eksplodirao ali sad će i Bole.
    Na beku mi je tak-tak. Nije to loše ali..

    5m eura je ništa , em će donijeti u igri , em će se mnogostruko isplatiti.
  • Captain America
    14k
    Lijepo je vidit da smo se konačno makli od dovođenja stranih igrača za sitniš i preplaćivanja domaćih. Milijun i 200 plaće Drmiću, 2 milijuna za Ljubičića, 3 za Bočkaja, 4 za Bole Topa su pokazatelj ozbiljnih namjera vrhuške kluba. Nadam se da će i Čačić isporučit i vratit nas u elitu ovu jesen.
  • Zagi
    5.1k
    Meni je kadar vrhunski. Valjda Čačić neće zajebat.
    Jedva čekam početak sezone!
  • deda
    28k
    Puno je 4 za Bubala ako damo Oršu ili Livu za 8
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa nedajemo orsu i livu za 8 pogotovo ako sami ne pritisnu klub, a bosko je i malo mlađi od obojice pa i placas talent
  • Orc123
    5.1k
    Puno je to para...perspekrivan igrac ali ljudi moji 4 mil eura!? Nekako imam osjecaj da mi svakog Hrv igraca preplatimo. Npr. Hajduk Borevkovica dovede na posudbu a da smo ga mi htjeli dovesti platili bi ga 3 milje. Trebalo se i s Boskom isto ic na posudbu sa orkupom jer ovako nezz....4 milje je ogroman novac, a s druge strane za livija ne mozemo dobiti 8-9 ili ivanuseca 11-12....puno ali ali ajde vidjet cemo. I Bockaja smo preplatili, on sad mora ove sezone pokazati jel njegov transfer top ili flop. Isto tako i Bosko. Cemu izmisljati toplu vodu, on nije bek nego stoper ko i Uremovic i Jedvaj, ali silom prilika moze i to odigrati ali ne vidim potrebu za time kraj riste i mohe jer nije prodorniji od Mohe a Rista je defenzivno stabilan.
  • deda
    28k
    Osim toga zna se kako se sTalijanima posluje. Posudba + obveza otkupa. Kad su oni nama dali keš.
  • Orc123
    5.1k

    Tu se slazem u potpunosti. Uvijek su bila natezanja s njima. Ovonje dobar ali preskup transfer definitivno. Ukoliko je stvarno 4 mil eura plus bonusi plus jos postotak onda je debelo preskup.
  • Armagedon13
    958

    Sve su to nagađanja,Talijani pišu o 4M,naši da je spušteno ispod 4.Bitno je da je on potentan igrač,transfer podsjeća na Rogov .Vama je dragi kolega sve "domaće" preskupo,a za Vašeg ljubica ste spremni dići i milju cijenu
  • dinamo vitez
    214
    Ovo s Borevkovićem mi je klasična priča 'htio ga Dinamo, došao u Hajduk'. Da je Dinamo njega htio, došao bi on pješice iz Portugala.
  • Orc123
    5.1k
    Da je u pitanju Erlic npr ne bi imao niata protiv ni da je u pitanju i 6 milja eura. Govorimo o dobrom ali jos nedokazanom igracu. I za bilo koje krilo a da je kvalitetno podrzao bi da se da 6 milja eura. Ne mora biri ojeda po 1000 put....ocito da netko ne cita sa razumjevanjem ili uopce ne cita.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.