• Orc123
    5.1k
    Da smo brojne nase igrace preplatili u tadnja 2-3 prijelazna roka je cinjenica, a ne moj stav i razmisljanje. Ovaj peijelazni rok radimo dobro i podrzavam dolazak Boska ali ako je u pitanju 4 mil eura i vise uz postotak i bonuse onda je preskup. Ukoliko dođe onda nam treba jos lijevonogo krilo i spremni smo za LP.
  • immerwieder
    1.2k
    meni i dalje fali trener
  • Mlađi referent
    10.7k
    Treba pričekat pa prvo vidit službeno cifru ako se dogodi

    No, isto tak treba sagledat realno. Mnogi izvori kažu da je u Italiju otišao za 5 milijuna eura prije samo dvije godine, sad iza sebe ima jednu ok posudbu gdje je bio koristan i nagađanja su da mu Gasperini nudi ulogu rotacijskog igrača u Atalanti.

    On teško može bit doveden za neku siću jer nije igrač koji je dobio priliku, ali teško razočarao, nisu ga ozljede uništile i slično već je igrač koji ima kakvu-takvu perspektivu u jednom od jačih klubova Italije.

    Ovo je kocka, ali kocka koja se isplati prema svim pokazateljima i koja ti već za 365 dana može donijet milijune ako je sudit prema Josipu, Gvardiolu pa evo i Jakiću.
  • Ali
    1.9k
    Kak je puno, ako negdje imas u rukavu ponudu za j.sutala 10-15mil€ , a jos te pritiscu da prije kvalifikacija za lp mora ici, pa logicno da das 4za adekvatnu zamjenu. Bolje nego uzesti za 1mil nekog domaceg koji bu se mozda uklopio
  • Nino Bule
    11.5k

    Svaka cast i butini, ali fali nam i sportski. Trener je veci problem, ali njega ce mjenjat kad ne bude imao rezultat, ozbiljnog sportskog ocito ne zele nikako u klubu.
  • Zagi
    5.1k
    Kaj sad Butini fali?
    U 6 mjeseci plus minus je maknuo Cvitu i Bandića i potpisao 2 , a izgleda i treće pojačanje za seniorsku momčad.
    5+ zasad
  • maddaddam
    2.9k
    Bandića sam vidio u Madridu uz Krkija, ako me oko nije prevarilo.
  • Zagi
    5.1k
    Dobro si vidio. Bio je tamo i nek za kraj isprati tu generaciju.
    Trener juniora više neće biti , prekomandiran je u skaute.
  • Nino Bule
    11.5k

    Svaka mu cast ali nema nikakve kvalifikacije, bio trener vratara, dali mu omladinsku skolu na 6 mjeseci i odma sd, on se uci na dinamu a to tako ne bi trebalo ici. Dovedes nekog sportskog s iskustvom bundeslige/ prve francuske/ prve portugalske, igranja europskih natjecanja. Butina bude desna ruka i jedan mandat od 4 godine se uci i upija znanje i onda preuzme funkciju. Problem je sto kod ozbiljnog sportskog postoji sansa da odbije dovest 3,4 rikverc igraca jer mu se ne uklapaju u planove za koje on odgovara, a ekipa oko kluba mora nahranit sebe i roaming.
  • Stjepan
    479
    Nešto razmišljam za Denija Jurića neće sigurno dobiti pretjerano minuta pored Petka i Drmić za njega bi bila po meni dobra posudba u Rijeku na primjer pa da vidimo može li se pokazat tamo a mislim da Rijeci to uopće ne bi bilo loše s obzirom da nemaju neki budzet nego dovode na posudbu ili igrače bez ugovora
  • Ludovic IX
    5.5k
    Lp donosi 60% budžeta samo ulazom..tako da ako se pojačavamo, napadamo i LP i prolaz skupine makar kao treći..bar se nadam
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nema garancije za prolazak grupe u LP. Nema čak ni za kvalifikacije iako je Dinamo nositelj i realno jasan favorit protiv svakoga u svakom pretkolu.

    Sada je najbitnije riješiti se balasta u kadru, ali mora nam biti svima jasno da je prelazni rok tek počeo i da se ne može imati definiran kadar već sada.
  • Fanboy
    2.2k
    Boško Šutalo je igrač koji može otići za 15+ milja sigurno jednog dana...Kažem, mene iskreno čudi da on nije našao mjesto u jednoj od momčadi kao starter. Velik propust Tudora i to će se sigurno pokazati.
    Uvijek se sjetim Vide, od povratnika do reprezentativca sa 100 nastupa i igrača koji je premašio cifru od 10+ milja.
    Jako dobar prijelazni rok, na svakoj poziciji imamo dva igrača koji mogu pokriti približno jednako kvalitetno. Sezona će biti duga, dva fronta i ja se nadam europskom proljeću možda i u LP jer momčad izgleda kao bonbončić. Ništa skromno, to treba biti u izjavama, no imamo se pravo nadati.

    U ovoj priči mi jedino fali jedan lijep novi stadion kakav zaslužujemo..
  • Majki2111
    2.6k
    Mene samo zanima jesmo mi jedini klub koji bi LP igrao s tribinom pod crvenom oznakom ili ima tu još kakvih bisera... :groan:
  • Ali
    1.9k

    Tesko, juzno od alpa gdje je velik rizik od potresa nema bas puno klunova koji su kandidati za LP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.