• Keyser Soze
    8k
    Ma sumnjam da su tovari ušli u priču, nije Boško lud da ide tamo ako u Dinamu ima veliku šansu za igrati ligu prvaka, veća plaća i titule igraju ulogu isto. Bit ćemo pametniji u utorak kad je najavljen, do tad samo nagađanja.
  • Beowulf112
    301
    Ma dajte molim vas..otkud hajduku lova..nikakva trampa sigurno ne zanima atalantu..a treba gledati i da bi bosko sutalo probio njihove financijske okvire za place
  • deda
    27.6k
    Da se transferni rok danas zaključi, ja bih bio zadovoljan. Imamo mi i previše igrača da bi ih jos na kamaru trpali. Stvari su se tek pokrenule, a meni iskreno cijelo tržiste ne izgleda predinamično. Mislim da su svi svijesni kucanja na vrata nove recesije. Ne treba očekivati čuda.
  • maddaddam
    2.9k
    Sumnjam da oheda može čistiti kopačke Šaraniću, a gdje je tek od Špike, Emrelija…
  • Mlađi referent
    10.4k

    Evo da malo Orca umirimo
  • Orc123
    5k
    Ja se uopce nisam referirao na drmica i ljubicica vec na sutala. To se vidi i iz mog komentara...sto se tice ojede, ebe mi se jel ce doc ili ne. Desno krilo nam treba i to se vidi i po zabijenim pogodcima sa te strane, minule sezone. Isto tako nek mi netko kaze jel nisam mozda u pravu da su nasi mediji na sav glas najavljivali i ojedu i svitachenka i ostale u zadnjih godinu dana i na kraju nije od toga nista bilo. Ja sam se osvrnuo na pumpanje nasih medija a ne o tome jel smo mi za sad dobro odradili prve dane prijelaznog roka ili ne. Ako se vec na to moram referirati onda je ovaj pocetak prijelaznog roka odlicno odrađen, tj. 50% posla smo napravili. Odlican upgrade u ondosu na prosla 2-3 prijelazna roka. Ne znam cemu nabijate na nosvtoga ojedu, 100 put kazem da nam takav tim krila treba, bio on to mirko, slavko, jozef, tomas, fernando ili joža meni svejedno, ali cinjenica da Hrvata nrma na toj pouiciji koji bi bili pojacanje jer da ima onda nam ta pozicija ne bi bila deficitarna u Reprezentaciji. Ako te nema u Rep. Kako mozes biri pojacanje za Dinamo? Pogotovo na toj poziciji na kojoj igraju svi samo ne lijevonogo krilo.
  • Majki2111
    2.6k
    Desno krilo nam treba i to se vidi i po zabijenim pogodcima sa te strane,Orc123

    Ako nemamo krila, nemoramo silit formacije s krilima. Možemo igrat i usko s 2 polušpice. Emreli bi nas mogo iznenadit desno.
  • Armagedon13
    958
    Sad su se i Talijani raspisali o Bošku i Dinamu,znači ..
  • dinamo vitez
    214
    Ja uopće i ne vidim mjesta za Ojedu ili tako nekog trenutno u Dinamu. Naprijed imaš Drmića, Oršića, Petkovića, Ivanušca koji su svi reprezentativne klase i koji će svi sigurno igrati.

    Dodaj tome još Špikića, Marina i Emrelija koji su sigurno u rotaciji na prednjim pozicijama plus jednog od Menala, Andrića ili Jurića i apsolutno tu niti nema prostora za neka dodatna rješenja. Pogotovo ako se za njih treba istresti 5-6 milijuna. I pogotovo jer imamo još dosta mladih igrača koji će u dogledno vrijeme tražiti priliku.
  • Keyser Soze
    8k
    Ljudi, Ojeda neće doći, dosta o njemu.
  • Jurki
    8.4k
    Da jos dođe Boško Šutalo, da se rijesimo ovih prekobrojnih koji nisu kvaliteta za prvu ekipu i to bi bilo to. Mogu komotno zatvoriti prijelazni rok.
  • Eduardo
    17.3k
    Index piše ovako;
    Šutalo može pokriti poziciju desnog beka, onu na kojoj Dinamo nema jasno prvo rješenje. Na toj poziciji u Dinamu igraju Stefan Ristovski i Sadegh Moharrami, ali nitko od njih nije se nametnuo kao jasan prvotimac.

    Ristovski odigrao 45 utakmica u sezoni i nije se nametnuo kao jasan prvotimac!?! :meh:

    Šta bi trebao odigrati da stekne taj status?
  • Jurki
    8.4k
    IndexEduardo

    Taj portal mi sluzi samo onda kad imam problema s probavom
  • NitkoBitan
    11.8k
    Jel bi mogao netko napravit skicu kako bi nam trebala izgledat nova udarna postava s novim pojedincima u ekipi (Drmic, Ljubicic, i pretpostavljam Sutalo). Nadam se da cemo napokon uci u Ligu prvaka i bit konkurentni barem za to 3. mjesto koje nas vodi dalje u proljece. Mirisi mirisi...
  • dinamo vitez
    214
    Evo moja idealna postava u slučaju da kupimo Šutala, eventualno u ovisnosti o protivniku Emreli na krilo umjesto Petkovića i Ivanušec u sredinu ili tipa Marin/Baturina/Bulat ako napreduju:

    0n32a603dm8m1tjk.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.