• marcio amoroso
    32k
    Žena od BarišićaOlmic

    Božica lagana :lol:
  • Mlađi referent
    10.4k
    A gdje ste pronašli to za Rebrova?
  • Captain America
    13.4k
    Imaš na Germanijaku Lesijev članak.
  • Orc123
    5k
    Pozdrav ekipa. Moj prvi post ovdje. Sviđaju mi se vasa razmisljanja i eto i ja se nadam nekom dobrom treneru a i 3-pojacanja na ovu ekipu + ako netko ode tad ga treba dostojno zamijeniti a ne ko prethodna 2 prijelazna transfer roka koja su bili bruka ziva. Nadam se burnom transfer roku i da ce se igracka ktizaljka kopletirati vekom vecinom vec i do priprema. Ako smo nesto naucili bit ce tako a ako nismo opet ce bit cupanja ko i ove sezone.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    slažem se u potpunosti i potpisujem odmah. Hvalili su "čačića, mene ni po čemu nije oduševio osim po stavu, i simpa mi je. Rekao sam bilo Ko drugi. Sad kad se spominjao Milanič onda mi je bolji serviser. A Rebrova potpisujem istog momenta.
  • marcio amoroso
    32k

    Dobrodošao na Zonu :clap:
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da ne razumijem. Znači Rebrov je sad legitiman kandidat iz razloga što je to napisao Lesi...koji je u fajtu s klubom i nema sigurno nikakve informacije iz Maksimirske 128.

    Da se ne bi krivo razumijeli, nemam ja ništa protiv njega, dapače, ali rekao bih da u klubu uopće ne razmišljaju o njemu.
  • Ludovic IX
    5.2k
    95% ljudi ovdje napisalo da Čačić treba ostati ako misle dovest ovog Slovenca. Sad da naprave anketu , tak bi i službena anketa ispala i onda bi ovi ostavili čačića je "narod to želi"..
  • Orc123
    5k
    Da se barem uspije rijesiti i Ojeda. Neke info su da se nije odustalo od njega ali koliko je realno ne znam. Vjerojatno cemo opet pokupovati pola Hnl od kojih ce mozda jedan ili nijedan biti odmah pojacanje
  • marcio amoroso
    32k
    Moram priznati da ne razumijem. Znači Rebrov je sad legitiman kandidat iz razloga što je to napisao Lesi...koji je u fajtu s klubom i nema sigurno nikakve informacije iz Maksimirske 128.

    Da se ne bi krivo razumijeli, nemam ja ništa protiv njega, dapače, ali rekao bih da u klubu uopće ne razmišljaju o njemu.
    xavier

    Ne vjerujem ni ja iskreno da je kandidat, ali bi mi bio draži on nego neki smiješni Milanič za kojeg također ne znamo jel kandidat.

    Ja iskreno vjerujem da oni uopće nemaju kandidata i da su čekali kraj sezone. Da se moram kladiti na novog trenera, novac bi uložio na Čačića.
  • Armagedon13
    958
    Krenuo i "medijski rat" Index, Germanika, SN,svako ima svog kandidata,priče o dvorskim borbama.Bit će veselo
  • Markelo
    2.5k
    Fascinantnije je otkud su ovog Slovenca izvukli? Ne vjerujem da je eto došao samo pogledat derbi i ništa više
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ako je i bija Cacic privremeno rješenje, nakon ovih 5kola da im je mislit. Ostajali su privremena rješenja i duze na klupi. Ne tribamo ic dalje od ove sezone da znamo koji su bili, pa zašto nebi sad ostavili i Čačića sa ovim rezulatom. Ovim Slovencem je sad bačena buba, kako su mediji predstavili da ga je i uprava srdačno pozdravila. Nije da ga i nisu prije spominjali tako da..vidit ćemo ko ima jači lobi. Ja mislim da je to Cacic u ovom trenu
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ako se dobro sjecam prosli put kad smo spominjali Milaniča u planu je bio i Zahovič kao SD?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.