• Beowulf112
    301
    Meni se ova sadasnja ekipa svida.Nebi da previse rotiramo sa novim igracima.Ciljano treba dovesti jednog ili dvojicu.Drmic je okej.Mahreli je u par navrata pokazao da zna tako da bi racunao i na njega.Rijesio bi se Kulenovica.Nikad mi nije sjeo.Mozda mognemo dobit za njega 4-5Milja.Treba malog baturinu gurat.Dat sansu Tolicu,bulatu.Spikic je sad pred kraj proradio malo kao i Menalo.Imamo mi dobar roster.Theopile je meni dobar.Imao je neke kikseve ali on je za Perica izmislio nogomet.Samo da nam je naci dobrog trenera.Neznam kakav je taj Jakirovic.Citao sam samo da velika senzacija u bosni.Radije bi Keka.Nekog ko ima autoritet u svlacionici i koji bi s Petkovicem izasao na kraj.Nekazem da je Jakirovic los samo mi je nepoznanica.Plus mu je sto je veliki dinamovac.
  • SAS1987
    13.3k
    Niste svjestni koliko je Milanić loš trener.
  • Ali
    1.9k
    Kaj nije i onaj pomocnik iz segeste preko ciparskog pasosa dosao u stozer sa kopicem...
  • jp23
    2.2k
    Uzmite sve to sa dozom rezerve. Bio je i Robert Kovač na utakmici sa Lokomotivom na tribinama, pa evo Niko preuzeo Wolfsburg (i brat Robert također)
  • Armagedon13
    958
    Tomo Butina sportski direktor
  • NORTE
    9k
    Niste svjestni koliko je Milanić loš trenerSAS1987
    Sad jesmo kad nam naš Slovenac to kaže.
  • blue heart 72
    1.3k
    Ma koji Milanič, nema šanse da nam takvi sjednu na klupu. U tom slučaju je onda bolje da ostane Čačić, makar nije ni on dugoročno rješenje. Kao vatrogasac nakon agenta Kopića u redu, a za nešto više ne. Ono što me sinoć u ovom veselju rastužilo je informacija od jednog velikog čovjeka, da nas napušta jedan od ljubimaca navijača (namjerno neću napisati o kome je riječ, ali mislim da si svatko može posložiti križaljku sa rješenjem)
  • xavier
    11.1k
    Ako je izbor Čačić ili Milanič, onda sam 100% za Čačića. Isto kao kad sam silno želio da se Krznar makne, ali i onda sam rekao da ako ga misle zamijeniti Kopićem, onda bolje da Krznar ostane.

    Iskreno se nadam nekom boljem rješenje od njih dvojice, ali opet što očekivati od uprave koja veći dio sezone na klupi drži Krznara i Kopića...
  • Olmic
    2.7k
    Od svih spominjanih imena, odmah potpisujem Rebrova, čak da Dinamo plati odštetu za njega...
  • Captain America
    13.4k
    Isto. Zanima me koji je to Portugalac što se spominje oko Đikića, klijenti su mu Čačke, Miše i Valdas.
  • Olmic
    2.7k


    Rebrovu ističe ugovor. Znači može doći besplatno....
  • marcio amoroso
    32k
    I ja bi Rebrova potpisao. Ima ime, ima karizmu, Ukrajinac je pa ne postoji prevelika jezična barijera, a momčadi su mu igrale koliko vidim po statistici dobar i uspješan nogomet.

    Dajte nam Rebrova :cool:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    A ko je taj “poseban savjetnik kluba” koji forsira stranca? Na koga se to misli?
  • Olmic
    2.7k


    Žena od Barišića
  • BBB Sibenik
    3.9k
    :rofl: :rofl: :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.