• Orc123
    5.1k
    Jel se zna sta uvezi onog Parrisa iz Kopera? U momcadi prvenstva je, mislim da bi tu jeftino mogli dovesti dobrog igraca. Boljeg od Menala sigurno i odlicnu perspektivu.
  • Papastrumf
    9.9k

    Koliko puta si ga gledao pa da to tako sa sigurnošću tvrdiš?
  • Orc123
    5.1k
    Pa jedno 4-5 utakmica sigurno jer sam pratio malo i Slo ligu. Ne tvrdim vec vjerujem da za relativno mali novac mozemo dovesti perspektivnog igraca koji bi mogao biti top ali i flop. To ne mozes znati ali riskirati treba. Npr. Menalo se pokazao da je za popuniti kadar od 24-25 igraca i tjt. A ovaj mali mozda ce biti otkrice. Ima jako dobrih utakmica u nogama, sto nije garancija ali je dobar temelj.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Fascinantnije je otkud su ovog Slovenca izvukli? Ne vjerujem da je eto došao samo pogledat derbi i ništa višeMarkelo

    možda bude trener intera iz zaprešića, nove B momčadi :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    Boljeg od Menala sigurno i odlicnu perspektivuOrc123

    Menalo je puno bolji i kompletniji igrac od Parrisa.

    Ako se dobro sjecam prosli put kad smo spominjali Milaniča u planu je bio i Zahovič kao SD?Imamo Dinamo

    Nedaj bože.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Zanimljiva situacija, na facebook komentarima Tomislav Pavličić za Milaniča kaže “top trener” :lol:

    I možda jest za slovensku ligu, ali stvarno sumnjam za nekaj više.
  • Yovitssa
    345
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-ekskluzivno-doznaje-ivan-mance-glavni-kandidat-za-sportskog-direktora-dinama/99380

    IMHO, odličan izbor!
    Zazivao sam prije dvije godine da uzmemo Nikoličiusa Gorici pošto je u svakom klubu (u maniri dobrog igrača Football Manager serijala) radio odličan posao sa pripadajučim budžetom, ali, jebiga, otišao je u Hajduk. I u Hajduku je nastavio tako, moramo si priznati...
    Mance je po meni "tu negdje". Izgradio je šampionsku Rijeku, ima taj neki "moneyball" modus operandi i mislim da bi bio odličan izbor!
    Doduše, od odlaska Zokija smo bez SD-a, tako da bi svatko bio bolji izbor od trenutne situacije, ali meni se recimo Butina ne sviđa kao kandidat za tu funkciju.
    Jedina negativna strana je što dolazi iz Pafosa pa bi to moglo značiti i dolazak Milaniča (mada to u članku isključuju....).
  • Krizy
    36.5k
    Jel ovo neka zajebancija, valjda žele skupiti najveće seljačine u Hrvatskoj. Može Nino Bule za glavnog trenera a onaj ćelavi iz Hajduka za pomoćnog.
  • Ali
    1.9k
    Svi koji su bili na funkciji u :
    Crvenoj Zvezdi
    Partizanu
    Hajduku

    NO PASARAN !

    Nemojte se sad igrat sa ovom masom navijaca koja je dosla nakon dugo vremena na maksimir.

    Jednistavno CV na pregled, jeste bili dio ova tri kolektiva sorry, taman da ste pep guardiola... sorry al to je jedino ispravan put.
  • deda
    28k
    Što ćemo s Rijekom?
  • Nino Bule
    11.5k
    Mance je sigurno napredak na situaciju di nemamo sd-a, ja sam se nadao s obzirom na financijsku situaciju da cemo dobit stranca sd-a i stranca trenera, ali to su ocito neostvarivi snovi.
  • Yovitssa
    345

    Primitivno razmišljanje i ne znam kakve veze ima sa Manceom.
  • Captain America
    14k
    Vjv Ali misli na Milaniča.
  • Ali
    1.9k
    Mozda je primitivno, ali evo sa Kopicem se pokazalo kao primjerom neuspjeha.

    Usput Rijeka mi nije problem jer cijenim njihovu borbu za prezivljavanjem i koliko znam nisu nikada iskazivali mrznju prema Dinamu, sportsko rivalstvo da, ali barem ja nisam osjetio mrznju. Sto se kod ova tri navedena nemoze reci.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Usput Rijeka mi nije problem jer cijenim njihovu borbu za prezivljavanjem i koliko znam nisu nikada iskazivali mrznju prema DinamuAli

    Jok nisu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.