• NitkoBitan
    12.9k
    Imamo povijesnu priliku uci u Ligu prvaka, nositelji smo u svim pretkolima. Uz malo veci ulog u transfere povrat je potencijalno visestruki. Uostalom i ako ne udemo u Ligu prvaka vjerujem minimalno u grupnu fazu EL, a zatim proljece gotovo pa sigurno makar i u Konf. Treba ulozit u osvjezenje ekipe...
  • marcio amoroso
    33.1k
    Golmani Livaković, Zagorac, Nevistić, Horkaš, Josipović, Čavlina

    Stoperi Theo, Šutalo, Lauritsen, Perić, Dilaver, Milić

    Bekovi Ristovski, Moha, Stojanović, Bočkaj, Štefulj, Čabraja

    Vezni Ademi, Mišić, Franjić, Bulat, Gojak, Tolić, Ivanušec, Baturina, Burton, Đurasek, Julardžija, Gjira

    Krila Oršić, Špikić, Menalo, Janković, Marin, Ćuže

    Napadači Petković, Andrić, Emreli, Jurić, Kulenović, Čop

    Juniori i Dinamo2 Zadro, Hrvoj, Gyamfi, Moran, Katinić, Braun, Daničić, Mamić, Brekalo, Palić, Duvnjak, Soldo, Sučić, Krizmanić, Vukotić, Rukavina, Barišić, Laća

    Ovo su igrači pod ugovorom. Neke sam sigurno zaboravio, ali i ovako je ovo baš previše. Tu sigurno ima bar 20 igrača viška, posebno jer se ukida Dinamo2.

    Mi bez Dinama2 imamo 42 igrača pod ugovorom. Imali smo i više, ali srećom Pintu i Moubandjeu ističu ugovori.

    Prva momčad treba imati nekih 24-27 igrača u kadru. Sportski direktor ima da se ubije od posla i u biti je se trebalo već raditi ako se misli napraviti dobar posao. Kasnimo već baš debelo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Kakva je situacija s Katinicem, jel ostaje?
  • Crusades1986
    10k
    Uopće nisam znao da je Milanič bio trener Leedsa. Mislim, bio je mjesec dana, al do sad nisam to znao.
  • Infinity
    15.3k
    Milanic je Leedsu bio novi Brian Clough :razz:
  • Captain America
    14.6k
    Kaže Germanijak da je otpo Milanič.
  • Jurki
    9.1k
    onda nam bu ostal Čačić (necu napisat rtv serviser jer je zvlekel ovu po meni dosta slabu sezonu) kaj bu na kraju jako lose.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nisam ni sam siguran jel stvarno misle mjenjat Čačića ili je ovo samo igrokaz. Jer mi je nekako nejasno da već nisu proglasili da ostaje trener nije nekako stil uprave. Svi znamo kako je bilo s Koppom gdje je barišić već nakon treće tekme govorio da je on dobar i da ostaje, a sad svi nekako šute i izlaze stvarno svakava imena van...
  • Infinity
    15.3k
    16.06.2021. smo startali ovu sezonu s pripremama, a prvu utakmicu smo igrali 07.07.2021.

    Sad bi sezonu trebali startati 09.07.2021., pa bi pripreme valjda trebale poceti 18.06.2021. Do tog datuma cemo sigurno znati novog trenera, a vjerujem i ranije s obzirom da bi trebalo rijesiti igracku krizaljku.
  • Nino Bule
    11.7k
    Germanijak je rekao do kraja tjedna da ce imenovat trenera
  • Stjepan
    479
    Out: Gojak,Čabraja,Kulenović,Čop,Atiemwen,Andrić,Đira,Ćuže,Dilaver
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    To je doslovno samo jedna petina igrača od ovih koji trebaju bit prodani. Treba nam jedan JEBAČKI remont.
  • blue heart 72
    1.4k
    Baš tak, jedno dobro provjetravanje je pod mus.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Livaković, Ristovski, Šutalo, Franjić, Dilaver, Bočkaj, Ademi, Baturina, Mišić, Bulat, Marin, Menalo, Špikić, Emreli i Orša. To su igrači koje ni pod razno ne bi prodavao ovaj prelazni rok.

    Volio bi naravno i da jedan Ivanušec ostane, ali nažalost mislim da on ide. Svjestan sam i toga da se netko mora prodati, ali ovo bi bila dobra okosnica i nešto na čemu možeš graditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.