• Woot
    101
    Jel moguce da Tolic ostaje, ako Ivanusec ode mislim da bi mogao dobit priliku zaigrati.. nekako unatoc svim natpisima nemam dojam da odlazi
  • Nolifer
    6.7k
    Tolinhu treba podebljati ugovor, kako bi se riješio play nakon Ivanušeca, ako ode Ivanušec, s toga mi nije jasna ova "trampa" sa Tolićem i Bočkajem. Tolić bi nam svakako bio od koristi u sredini terena u taktici 352.

    Za Europu treba stvoriti ekipu jaku ekipu, dovesti prave igrače, koji se mogu prilagoditi 352 da bi se momčad mogla rotirati...
  • Eduardo
    17.6k
    Ljudi moji nije normalno da dinamo pred europsko proljeće prodaje stožernog igrača Ivanušeca, pored kompletno sjebane ekipe cijelu polusezonu, jedinog driblera koji je u kakvoj takvoj formi. Sevilla i izazivači pred vratima, a prodaje se jedini fantazista na zimu, uz škartiranog Tolića dakako.NORTE

    Nigdje nije rečeno da Ivanušec sigurno ide na zimu. Rečeno je moguće, a to možeš primjeniti na svakog igrača. Ja bih se okladio da do ljeta ne ide nigdje.
  • NORTE
    9.3k

    Ma čim se krenu spominjat igračevi menadžeri već ima dima. Apsolutno je pogrešno prodati klasnog prvotimca u ovom roku, kad se lovi titula i igra protiv Seville u EL. Ljeto je druga priča i novi ciklus, tad je vrijeme za njegov transfer.
  • Majki2111
    2.6k
    Ali jedna stvar mi je zanimljiva... Zazivalo se novo desno krilo... Ali svi su tjerali i omalovažavali Kastratija... Al dobro.
  • jp23
    2.2k
    To ti je kao da kažeš da se zazivao stoper prije cca 10+ godina, a taman tad smo se riješili Tomislava Barbarića :lol:

    Kao što se da vidjeti, čak niti u Ekstraklasi ne briljira Kastrati. Učinak mu je 2 gola u 16 nastupa za Legiju i niti jedna asistencija. Gol koji je postigao Spartaku u EL i gol koji je postigao u kupu protiv Suwalke.

    Čovjek nije dorastao bio zadacima u Dinamu, jednodimenzionalan je igrač i to je to. A od navijača Legije na discordu sam vidio pitanje, šta smo mi njima to prodali, i možemo li ga uzeti nazad :lol:

    Da ne spomenem da su ga u kupskoj utakmici protiv četvrtoligaša Swita izvadili nakon jednog poluvremena jer je bio loš
  • SAS1987
    13.5k
    šta smo mi njima to prodali, i možemo li ga uzeti nazadjp23

    Možemo ga zamjeniti za Kulenovića :lol:
  • Deleted User
    0
    a jel postoji netko tko je bio dobar u legiji ove godine s obzirom da su doslovno zadnji na tablici hahahaha
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ja bi reko da je našoj momčadi s njime bilo puno lakše igrat nego bez njega. On napada prostor i kad se njemu pošalješ dugu loptu. Ekipi rješavaš pitanje kompinmatorike u drugoj trećini terena i cijela momčad se odmah preseli naprijed u zadnju trećinu terena čim Kastrati zadrži loptu 20ak metara naprijed od početka sprinta.
  • Beowulf112
    301
    Nece ni on vjecito trcat ko speedy gonzalez..i bale je tako jurio jedno krace vrijeme..godine proizvodnje s vremenom cine svoje
  • Deleted User
    0
    dosta cugam i dimim zadnjih dana i opet sve sam nekako riješio al tvoju tezu o kastratijuu nisam. da se razuijemo i legija je precijenjena da je nešto, a nije. prosječna truba od kluba. imaju jedino puno navijača eto. al frende kastarti je počeo trenirat nogomet sa 16 godina. šta da pričam dalje
  • Krizy
    36.7k
    Kastrati zadrži loptu 20ak metara naprijed od početka sprinta.Majki2111

    Prvo treba znati uštopati loptu i znati trčati i voditi loptu u isto vrijeme.
  • Infinity
    15.3k
    kastarti je počeo trenirat nogomet sa 16 godina.andrija91

    Ovo je mit. Kastrati je poceo trenirati nogomet s 12.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kastrati je taraba. Preselio njemu loptu u zadnju trećinu, prvu trećinu ili nikakvu trećinu lik je antitalent koji izgleda kao da je nogomet krenuo trenirati jučer, a ne sa 12 ili 16 godina.

    Rijetko kada i sa odmakom opravdavam transfer, ali za ovog specijalca mi je baš drago da je otišao.
  • NORTE
    9.3k
    legija je precijenjena da je nešto, a nije. prosječna truba od klubaandrija91
    Naravno. I drago mi je da i drugi to vide. Pričamo o klubu koji je srušio sve negativne rekorde poraza u ovoj polusezoni, a umalo su izbacili Krznara kojeg bolje da ne počastim epitetima.

    Poljska liga je 28. u Europi. Da, 28.! Iza ciparske, norveške, rumunjske i azerbajdžanske! Nogometno gledajući pravo smeće od lige. E u toj ligi ta Legia je u zoni ispadanja, s rekordnim brojem poraza, ponavljam od smećarskih klubova koje bi Gorica bez problema izbacila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.