• marcio amoroso
    32.2k
    Jbt ja mislio svi kite, prave sarme i peku odojke.
    Kad ono na Badnjak najveći transferi ove godine :grin:
  • Olmic
    2.7k
    U nekoliko sati na Badnjak dva su kluba dogovorila sve uvjete, a odšteta bi trebala iznositi između dva i pol i tri milijuna eura


    Kaže SN, jako teško da se radi o ovom iznosu.. Možda max 2 milje
  • og1986
    2.9k


    Otkud ta informacija ? Je li onda ovo bila zamjena 2 za 1 ili ?
  • Ali
    1.9k
    Ako je tocno da su dali 3 milje i Tolica+Leovca.... hm mozda ne u toj trampi Osijek prosao fenomenalno.
    Jer kazu da ce za tri milje kupit Lovrica i nadiknadit igraca za slobodnjake i ubacaje.
    Tesko je i ovce i novce, ali Lovrica smo mi trebali potpisati
  • Olmic
    2.7k


    Meni je Lovrić baš precijenjen igrač, igra prema nazad ne postoji, a ako mu zatvoriš desnu nogu gotova priča
  • marcio amoroso
    32.2k
    Lovrić za 3-5-2 nije.
    Za 4-2-3-1 je odličan igrač prema naprijed, prema nazad nula.
  • Jaro
    5.5k
    lovric je HNL igrac, nije pojacanje za dinamo...
  • SAS1987
    13.4k
    tolic i leovac u osijekreziser

    Odakle ti to?
  • reziser
    6.2k
    večernji :joke:
  • SAS1987
    13.4k
    Ako nista drugo onda cemo barem vidjeti ako je Tolic igracina ili igrac za futsal.

    Sad jos napadac, izbori, trener, sportski direktor i stadion pa mozemo biti zadovolni :wink:
  • blue heart 72
    1.4k
    Ako je na kraju tako kao što se špekuliraju (2,5 milki + Tola + Leovac), dost dober posel za nas, a odličan za OS. Još ako im dođe Kiki koji im je pred vratima, a uz to i otkupe Neju, ja još ne bi OS otpisao od borbe za titulu. Uz tovarski najave, mislim da nas čeka jako zanimljivo proljeće
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa baš, baš dobar posao oba kluba, svi profitiraju i vidim zašto ga je Osijek pustio a i zašto smo im mi dali igrači koji nam nisu u prvom planu, jedino mi je uz to 3+ mil eura malo previše al ajde.

    Dobar lijevo u 3-5-2, dobar kao desno krilo u 4-3-3, odlični prekidi i duge lopte. Već vidim kombinaciju Pero prema Petku koji spušta za Oršu...
  • Ludovic IX
    5.3k
    Ja ga iskreno nisam htio u dinamu. Ne zbog znanja već više zbog toga što vidim da njemu višak kilograma nije stran, zna iskočiti iz kolosijeka..ajd bar imamo igrača koji zna nabacit
  • Nino Bule
    11.4k
    Leovcu je svakako ugovor do ovog ljeta tako da njega kao neku trampu i ne racunam.
    Ako je u pitanju 2 mil eura + tolic mislim da su obje strane prosle dobro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.