• Beowulf112
    301
    Steta za tolica..trebalo ga je vise koristit u rotaciji..mislim da je zahvalan igrac..a leovac ionako na ljeto puni 34 godine..na zalazu je karijere
  • miro
    3.2k
    Pa tko normalan može dat 3 milje i Tolića za igrača koji vrijedi 1,5 mil !? Ovdje se neke grde pare peru za Glavu. Mislim, dobar je Pero igrač, dapače odličan, ali nije nikad bio profesionalac, a to se ne da naučit u 25-oj.
  • Papastrumf
    10k
    Sumnjam nekako da Bjelica pere lovu za glavatog.
  • Gelipter
    3.5k
    Sad Dinamo na fejsu objavljuje video s Tolićem i Menalom kaj mi nema smisla ak Tola odlazi. Iskreno, uvijek mi je Marko bio simpa i žao mi je kaj je minute dobivao na kapaljku. Nadam se da ipak ostaje.
  • Jaro
    5.7k
    a gle, sve te cifre su rekla-kazala. Igrac vrijedi kolko netko za njega da. Osijeku u ovom trenutku je sigurno vrijedio i vise od 2-3 milje kaj se spominju. Dinamu sigurno vrijedi kolko god da da jer na LBu igra vezni igrac,ljetos je placeno 3 milje za rezervnog golmana. Od svih transfera ove sezone, ovaj je najlogicniji kaj je klub odradio...
  • miro
    3.2k
    ma je, slažem se s tobom, ima puno logike u ovom transferu. U smislu, treba nam lijevi wingback i Pero igra odlično (iako je i on po prirodi neki veznjak/desetka), meni bi samo bilo krivo za Tolića. Mislim da je to igrač koji nam se najviše zavukao pod kožu u odnosu na vrijeme koje je odigrao. A dobro, kaj bu, bu - recimo sutra još da objave Murića :razz:
  • Jaro
    5.7k
    birtije bi bolje radile nego u doba Sammira...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Da se ne može naći napadač koji bi došao u Dinamo, to je tužno. I vjerojatno bi se našlo među onima kojima ističe ugovor u 6.mjesecu pa se može dovesti sad za kikiriki.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Meni već dosta igrača koje smo dali besplatno, nismo ih prepoznali i onda ih dovodimo za velike pare nazad u klubu - Kulenović, čabraja, bočkaj5
  • Hamed Kone
    29


    (Jesam) ,nikad nisam nikome ništa loše i uvredljivo napisao no glee spomenutog- stojim iza onog kaj sam rekao jer mi se gadi sve oko tog igrača - zbog kojeg nažalost mnogi nisu igrali i neće igrati .(raspitaj se zašto ). no nebitno..

    Čestit Božić i đenja
  • marcio amoroso
    32.5k
    U 16 postova si već uspio vrijeđati, i već si uspio naći opravdanje.

    Čestit Božić i sretno.
  • NORTE
    9.3k
    Ljudi moji nije normalno da dinamo pred europsko proljeće prodaje stožernog igrača Ivanušeca, pored kompletno sjebane ekipe cijelu polusezonu, jedinog driblera koji je u kakvoj takvoj formi. Sevilla i izazivači pred vratima, a prodaje se jedini fantazista na zimu, uz škartiranog Tolića dakako.

    Iz kluba već desetljeće poručuju da dinamu ta LP "život znači", moš mislit, Krznarov poučak kaže sasvim suprotno: na klupi do totalnog sloma. Odlazak dvojice kreatora je totalna ludost.
  • Beowulf112
    301
    Ilicic ulazi u zadnjih 6mjeseci ugovora..vidim da igra dobro i ove sezone.Mozda nebi bilo lose ga angazirati.Bilo sada za neku sitnu odstetu ili naljeto za besplatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.