• Deleted User
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=70EbMMBtwpA
    ovo je bilo 2. kolo i prvi kramini golovi za dinamo. jurčić ga stavio od prve minute. sorry ak je offtopic.
    sjećam se da sam svršavao jer se iz aviona vidjelo da mali zna i onda kreće šikaniranje. slepička, bećiraj, tadić, čop, dodo, guella........nije on bio bez mana ali to je bilo nečuveno za bilo koji normalan klub da tako šikanira svoju mladu zvijezdu i daje prednost polovnim igračima sa strane. mamić je pričao privatno priču da je kramarićev otac kreten ali kakve pobogu to ima veze s uspjehom kluba ako je igrač dobar. i da mu je rista najveća budala bio i dalje ostaje puno realnija činjenica da je mamić htio ugovor kakav je imao s drugima , ovaj nije pristao i to je to. nemoj misliti da te nešto napadam izbjeglica nego si dirnuo nešto što mene živcira već godinama. on kad je u rijeci procvao i pokazao kakva je igračina ja sam počeo pit lijekove za depresiju :)
  • db-izbjeglica
    13.2k
    ja sam isto puno očekivao od kramarića i mislio da će biti vrh, sjećam se i tog prvog perioda oduševljenja...ali onda je jednostavno pao i ja prvi nisam ronio suze za njim kad je poslan u rijeku.
    nitko sretniji od mene da se u dogledno vrimeme vrati u dinamo, mislim da je sad na razini da bi hnl odrađivao iz sprdnje. koliko je to realno, nemam pojma.
  • Mali dioničar
    14.7k
    db-izbjeglica https://www.youtube.com/watch?v=70EbMMBtwpA
    ovo je bilo 2. kolo i prvi kramini golovi za dinamo. jurčić ga stavio od prve minute. sorry ak je offtopic.
    andrija91

  • Ludovic IX
    5.8k
    Ja sam bio na tekmi mislim protiv Zadra di smo gubili i onda je krama ušao, okrenuo utakmicu i otišao za Rijeku. Ja sam popizdio kao i većina koje znam tak da pričaš gluposti o tome da je ljude bilo briga.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Prihvaćam da me sjećanje vara oko njegova dva gola prije odlaska ali tako nekako je bilo
  • LovroZG
    1.3k
    Ja sam bio na tekmi mislim protiv Zadra di smo gubili i onda je krama ušao, okrenuo utakmicu i otišao za Rijeku.Ludovic IX

    Krama je otišo nakon Koprivnice (zabio za pobjedu) i “zašto ste me doveli ako mi ne date da igram” incidenta.

    Zabio je te sezone 4 gola u 380 minuta za nas. Niš spektakularno, al je sezonu prije tog bio glavni igrač Lokomotive i očekivalo se da dobije priliku, a on je prije Slavena bio zacementiran na klupu 4-5 utakmica.
  • Jaro
    5.9k
    A u napadu dode, slepicke, primorci i ini...
  • Ludovic IX
    5.8k
    4 gola u 380 minuta - 95 minuta za gol, znači gol po utakmici ali ništa spektakularno
  • Baneki
    731
    Kramarić je bio najbolji strijelac u povijesti Dinama u omladinskim kategorijama, a tu nije bila mala konkurencija. S takvim referencama trebao je dobiti znatno više prilika i mogućnosti. Svi znamo zašto nije. Drugi su puno ranije i više prilika dobijali, evo dovoljno je usporediti Ćorića i Kramarića.
  • Nolifer
    6.9k
    Čitam u SN, kako Osijek želi Špikića
  • deda
    28.7k
    Isto tako piše da je za Bočkaja dano 2,2 milje, a ne 3
  • Olmic
    2.8k
    Za 1.5 do 2 milje taman za Špiku .. U Dinamu baš ništa nije napravio, čak je i donekle oke minutažu imao... U 352 formaciji beskoristan
  • Olmic
    2.8k
    https://usaupload.com/5AP9/VID-20211226-WA0008.mp4

    Možda kriva diskusija, ali najava novih transfera..
  • SAS1987
    13.7k
    nema šanse da bi Osijek platio Špikića 1.5 - 2 milje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.