• deda
    27.5k
    Općenito nam je jako malo igrača u bogzna kakvoj formi tak da se ja baš i ne bi okomio na Franjića, Lauritsena i slične.LovroZG

    Ma nema kod mene okomiti. Jednostavno treba reći bobu bob, a popu pop. A ne da nam pola momčadi izgleda ko prebiti. Treba igrati tko je spreman i tko može. Pa Brunu bi na Goli otok poslao za zadnjih par utakmica, a ne da bi mi igrao. Ali kad nemaš muda onda ti igraju igrači izvan forme.
  • Neki tip
    19k
    Pa Brunu bi na Goli otok poslao za zadnjih par utakmica, a ne da bi mi igrao.deda

    Neki bi ga na Goli otok, a neki se ne mogu načuditi zločestom Daliću što ga nije pozvao u reprezentaciju.

    Čudo jedno koliko je nogomet zapravo kompleksan sport kad toliko različiti doživljaji jednog igrača mogu koegzistirati.
  • deda
    27.5k
    Jedni su u pravu, a drugi u krivu :strong:
  • xavier
    11.1k
    Jedni su u pravu, a drugi u krivu :strong:deda

    Rekao bih da su u takvim slučajevima obično i jedni i drugi u krivu jer istina je gotovo uvijek negdje između dvije krajnosti. Koliko god me Petko zna nepodnošljivo živcirati, nije baš "za Goli otok". No isto tako trenutnim pristupom igri ne zaslužuje poziv u reprezentaciju.
  • deda
    27.5k
    Nije baš tako Xavi. Igrač koji izgubi 15 lopti na utakmici je za klupu i to je ende. Nema tu nikakve sredine. Pa mi protiv jebenog West Hama u Londonu nećemo imat loptu u posjedu više od 40 puta. A da mi je netko izgubi 15 puta. Nema šanse. Nema jebene šanse.
  • xavier
    11.1k


    Ja sam odavno rekao da Petko može igrati tu poziciju protiv momčadi protiv kojih smo u osnovi nadmoćni, ali nikako u pravim EL utakmicama jer nije baš ono što očekuješ od veznog igrača u takvoj utakmici.

    No ipak je razlika između "Golog otoka" i klupe :wink:
  • deda
    27.5k
    Pa znaš da ja volim metafore
  • deda
    27.5k
    Ovi se na Snetu nešto puno nabacuju Drmićem u Dinamu
  • SAS1987
    13.3k
    Sa obzirom kakvi su nam napadaci bi nam bio top pojacanje.
  • deda
    27.5k
    Koliko vidim on je slobodan igrač na ljeto
  • marcio amoroso
    31.9k
    10
    3
    1
    5
    2
    3
    9
    12

    Ovo su Drmićevi golovi po sezonama u zadnjih osam sezona. Ovo je prva sezona nakon dugo dugo vremena gdje on funkcionira i zabija. Ako nam je on rješenje bolje da igra Kule.
    Ima brdo napadača kojima ističe ugovor ili koji se mogu dovesti za neki normalan novac. Ako je skauting ograničen na 200 kilometara od Zagreba bolje da ne postoji. Osim toga će Drmić za 3 mjeseca imati 30 godina.
  • deda
    27.5k
    Nama je igra već godinama u biti fokusirana na krila tako da nije lako ni biti napadač u Dinamu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne sumljam da ce Dinamo i Lokosi ipak dogovoriti transfer :smile:SAS1987

    Nakon što Šimića nismo doveli i kad vidim koji klubovi pokazuju zanimanje za Kačavendu i kako dečko igra ja iskreno čisto sumnjam da će doći kod nas.
  • deda
    27.5k
    Većina ljudi odbija prihvatiti realnost da Loksa počinje biti sve samostalniji subjekt.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.