• BBB Sibenik
    3.9k
    Uprava ga postavila jer im je covik od povjerenja, uprava će ga i maknut kad odredi. Osobno mi je drag i mis da je super pomocni trener, al za glavnog nije pogotovo za Dinamo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Di Marzio piše nešto za Filipa Brekala. Nemam pojma o italijanskom, ali vidim da se spominju Atalanta, BVB i 5 milijuna.
  • deda
    27.5k
    Da, baš bi trebali prodati jedinog potencijalnog talenta na poziciji lijevog beka koja nam je neriješena. Ali ne bi me čudilo. Tak se i Sosu prodalo u trenutku kad nismo imali rješenje za lijevi bok. Neka, treba kupit još jedno 5 trećih centarfora.
  • Carrasco
    4k
    O tome se pisalo prije nekih 20-tak dana...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ma nisu normalni
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ali imamo Franjića (svaka čast momku) i Štefulja (zna li se gdje je trenutno? ). Dva mlada, puna potencijala od kojih jedan ne igra nikako, a za drugog je ipak sredina terena bolji izbor.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel itko zna kaj se Štefulju desilo to jest zakaj je ispao iz svih kombinacija?
  • deda
    27.5k
    Smiješne su to odluke. Dečko ne može biti toliko loš da ne dobije pokoju minutu. Nitko ne može biti toliko loš.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel itko zna kaj se Štefulju desilo to jest zakaj je ispao iz svih kombinacija?ZGBhoy

    Prekvalitetan je za ovu razinu.
  • xavier
    11.1k
    Smiješne su to odluke. Dečko ne može biti toliko loš da ne dobije pokoju minutu. Nitko ne može biti toliko loš.deda

    Posebno što se radi o poziciji gdje se traži rješenje odnosno nakon odlaska Gvardiola nemamo igrača koji je tu "siguran starter".

    Prekvalitetan je za ovu razinu.marcio amoroso

    Misliš da ćemo ga aktivirati tek za LP :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Misliš da ćemo ga aktivirati tek za LP :smile:xavier

    Tek kad dođu ovi malo jači :grin:
  • deda
    27.5k
    A da ne govorim da se nitko ne usuđuje reći da je Bartol Franjić zadnje dvije utakmice bio naš vjerojatno najlošiji igrač na terenu. Nije ni meni drago, ali to je istina. Vozi ga svaka šuša kak se sprdi. Nije on za tu poziciju.
  • LovroZG
    1.3k
    Općenito nam je jako malo igrača u bogzna kakvoj formi tak da se ja baš i ne bi okomio na Franjića, Lauritsena i slične.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Bit ću iskren, Franjić nam je jedino koristan kao lijevi bek, ili eventualno lijevi stoper u sustavu sa 3. Jer u veznom redu je očajan...
  • deda
    27.5k
    Meni je Franjić drag jej je naš i Katica je za sve. Ali mislim da mu definitivno najbolje paše stoperska pozicija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.