• SAS1987
    13.5k
    Činjenica je da je Lokomotiva sve samostalnija ali ako je došlo do faze da Dinamo više nema neslužbeno pravo prvokupa onda to znači da nam Lokomotiva postaje konkurent za mlade igraće i Dinamo treba reagirati. Uz to, treba nam novi feeder klub.
  • NORTE
    9.3k
    Moubandje, Štefulj, Menalo, kud bi vi s njima na zimu?
  • flexXy
    1.9k

    Trazili su zaposlenike u fan shopu... Moubandjea se pod hitno rjesit, preveliku placu ima. Ja bih iskreno Stefulju dao vise sanse, decku su dali 2 tekme i betonirali ga na klupu. Takoder treba odlucit hoce li nam igrat Menalo ili Spikic i jednoga poslat na posudbu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    šuškalo se da je Štefulj rekao Krznaru da mu je najgori Trener ikada pa da je zato betoniran za Tribinu, sad dal je to istina je drugo pitanje
  • Dudu
    2.6k


    Štefulju mama govorila da je iskrenost najveća vrlina, dobro ga zajebala :lol:
  • Olmic
    2.7k
    Kaže Krznar da neće tražit pojačanje u špici da imaju dovoljno klase.

    Traže se pojačanja na ključnim pozicijama ( nije rekao kojima), a da se nada da će na zimu i dovest planirane igrače.


    Po meni nama treba lijevi bek, zadnji vezni( Al ono baš pravi zadnji vezni) i desno krilo
  • marcio amoroso
    32.4k
    Neki insajder piše da su dogovoreni Kačavenda, neki zadnji vezni i Mitrović u slučaju da se Lauritsen proda. Osim toga kaže da će biti jako prometno na zimu.
  • Olmic
    2.7k


    Jel može Kačavenda desno krilo?
  • Neki tip
    19.3k
    Mitrović u slučaju da se Lauritsen prodamarcio amoroso

    Matej Mitrović, Club Brugge?
  • Neki tip
    19.3k
    Jel može Kačavenda desno krilo?Olmic

    Može mladi, kvalitetan igrač svašta, ali zašto..

    Kačavenda je sjajan potencijal, pravi ofenzivni vezni, možda i središnji, ali nema onu brzinu koja top krila izdvaja od ostalih.

    Ne treba mladog igrača gurati tamo gdje mu nije idealno, zato da bi se mi pokrpali.

    Za desno krilo kupiti desno krilo, a Kačavenda nek se razvija tamo gdje mu je to "prirodno" - u vezi.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ja što sam ga gledao bio je desetka ili lijevo. Po meni on može sve naprijed igrati.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Moubandje, Štefulj, Menalo, kud bi vi s njima na zimu?NORTE

    Moubandjeu ističe ugovor na ljeto. Vjerojatno će ga pustiti već na zimu besplatno što je ok.
    Ja osobno bi Štefulja poslao na posudbu, a
    Menala bi ostavio ako ima normalna primanja za četvrtu opciju na krilu nakon Oršića, Ivanušeca i Špikića.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak se ne varam, Kačavenda u Loksi najčešće igra ko jedna od dvije polušpice i ima slobodu kretanja. On nije baš klasično krilo, bio bi isti Ivanušec na desnom krilu.

    Trebaju nam čisto desno krilo i zadnji vezni koji može nadoknadit Ademija (u idealnom slučaju). I bilo bi lijepo da se napokon pogodi s lijevim bekom.
  • Olmic
    2.7k
    Ako pogledamo kadar na zimu bi ovako:
    Golmani: Ako dođe dobra ponuda Livija bi prodao, Nevistića vratio i stavio za prvog golmana i to prije svega zbog igre nogom

    Obrana: Imamo višak stopera i lijevih bekova. Prodaja Perića/Rasa/Dilavera ( iako za Dilavera sumnjam da bi ga prodali iako ga ne koriste), Štefulj, Muba, Leovac. Štefulj posudba, a i Muba i i Leovac, hvala lijepo. Tu bi tražio pojačanje pravo

    Veza: Kupnja pravog zadnje veznog, prodaja Gojaka ako je moguće. Također spominje se prodaja/posudba Tolića što mi nije baš po volji jer nije dobio uopće priliku

    Krila/Napad : kupnja desno krila, a svi ostali neka ostanu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.