• xavier
    11.1k


    Pa nije ovo FM da prodaš pola momčadi i na svom pozicijama tražiš "pojačanja". Postoji i puno jednostavnije i logičnije rješenje...treba se riješiti samo Krznara i zamijeniti ga kvalitetnim trenerom i odmah će i puno ovih igrača izgledati znatno bolje.
  • Neki tip
    19.3k
    Pomišljam na ludost..

    Oćete lijevog bočnog?

    Petar Bočkaj.

    Bjelica ga tamo smjestio i bio je to pun pogodak. Čovjek ubija na toj poziciji.
  • BBB Sibenik
    4k
    Moha, Ras ni za živu glavu prodavat. Momci kad god su imali kontinuitet su odigrali zvijerski utakmice. Svaki put su izgubili prvu postavu kad su se ozljedili. Pa sitimo se Mohine utakmice na Poljudu i cilu prošlu sezonu kako je Ras igra, bija nam je realno možda i najbolji stoper. Oba imaju 25g aloo!
  • marcio amoroso
    32.4k

    Prijatelju ubijanje Istre koja je totalno bezvoljna i nije nešto. Lijevi bočni za mene treba biti kao prvo defenzivno jako dobar, a Pero Bočkaj to sigurno nije.
  • Olmic
    2.7k


    Ne slažem se..nikog ne prodaješ iz prve momčadi, nadograđuješ postojeću. Krznar ako prođe skupinu EL što je za očekivat i dočeka kraj polusezone na prvom mjestu, ne vidim razloga za smjenu..
  • xavier
    11.1k
    Lijevi bočni za mene treba biti kao prvo defenzivno jako dobar, a Pero Bočkaj to sigurno nije.marcio amoroso

    Upravo tako. Nama treba lijevi bočni za Europu. U HNL-u nam to realno može igrati i sam Krznar i bili bi opet prvaci.
  • Neki tip
    19.3k


    Ma slažem se, zato velim ludost..

    Ponijelo me pod dojmom 4, 5 tekmi koje je odigrao na toj poziciji, sve ih je odigrao izvrsno, ali da.. protiv Istre, Šibenika i sličnih. I da, ofenzivno.
  • SAS1987
    13.5k
    Livi ove sezone nije toliko kvalitetan ko recimo prošle pa ne vjerujem da ce doci neka ozbiljna ponuda.

    Gojak nije igrao skoro pa nista a i to sto je igrao je bilo loše (osim protiv Rapida) pa nema sanse da se ga proda za solidnu cifru. Bolje da ostane i pokusa se izboriti za prvih 11.

    A sto se tice Ademija se bojim da ga trebamo poceti dozirati... Nema nikakve potrebe da igra svaku hnl utakmicu ako ima sve više i više problema sa ozlijedama. Sto je sa Đirom? Kod Bjelice je dobivao puno prilika pa sam nekako ocekivao da ce on biti tak koji ce igrati kada Ademi odmara...

    Osim ovih imam jos uvjek velika ocekivanja od Marina :cool:
  • Ludovic IX
    5.5k
    zajedno sa čopom.. pa nek uzmu drmića. nije dugorčno rješenje ali nama napadač treba odmah ili da pitaju šerife di nalaze te brze napadače. kad naši u potrazi stanu na Čopu i Juriću
  • deda
    28k
    SVE ONE KOJI SE MOŽDA JOŠ NE SNALAZE NA FORUMU:

    RADI BOLJEG PREGLEDA POSTOVA BIRAJTE OPCIJU

    ALL DISCUSSIONS

    NA DESNOJ STRANI. TRI TOČKE. DRUGA OPCIJA.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sad se spominje i Milicevic iz Lokosa kao opcija za lijevog beka. Nakon Moubandjea, Štefulja i Čabraje četvrti lijevi bek koji se kupuje, a već unaprijed se zna da nije kvalitet za Dinamo.
  • deda
    28k
    Za te sve silne lijeve bekove koje smo dovodili zadnjih par godina mogli smo ponovo Sosu otkupit :monkey:
  • BBB Sibenik
    4k
    možda moramo uzet Milicevica da bi dobili Kacavendu, jbg..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.