• Dudu
    2.6k
    Mierez je odličan igrač, nije po meni nikakav hype. Ne bih ga promatrao samo kroz prizmu golova, golovi možda neće uvijek dolaziti, ali lik radi puno za ekipu, kad ide na neke stopere, vidiš da ga se boje. Meni se već svidio u sezoni kad je za Istru igrao, isto je radio veliku razliku.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ma sve jasno, ali drugačije se gleda napadač koji radi za ekipu i zabije 5 golova i onaj koji radi za ekipu i zabije 25.
  • vjeko1701
    5.9k
    Osobno jedina predmost Miereza prema Gavri su godine, po svemu ostalome mi je Gavro draži tip igrača i napadača i ne bi ga mjenjao. Iz nekog razloga me Mierez iritira, dal je to da svaki duel koji ne dobije pada na pod kao da ga je netko snajperom poogodio ili nešto drugo, ne znam, al osobno nimalo ne patim za njim u Dinamu.
  • xavier
    11.1k
    Iz nekog razloga me Mierez iritira, dal je to da svaki duel koji ne dobije pada na pod kao da ga je netko snajperom poogodio ili nešto drugo, ne znam, al osobno nimalo ne patim za njim u Dinamu.vjeko1701

    Većina ljudi tu ima dvostruki kriterij i vjerujem da te Mierez ne bi živcirao da igra u Dinamu, dapače.
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda bi, možda ne bi, ne znam. Samo znam da mi je 30x puta draži Petko koji samoinicijativno pokaže da nije korner nego gol aut, prizna igranje rukom i sve slične stvari nego netko tko se baca kako vjetar puhne. Meni je recimo ono bacanje Soudanija u Vinkovcima bio jako velik minus njemu.
  • xavier
    11.1k
    Meni je recimo ono bacanje Soudanija u Vinkovcima bio jako velik minus njemu.vjeko1701

    Pa evo ja Soudanija stvarno ne volim i upravo je to jedan od razloga, ali generalno ga inače navijači Dinama obožavaju. Riječani ne mogu smisliti Gavranovića i zovu ga isključivo "glupan".

    Zanimljivo je da ni Ademi među navijačima drugih klubova nema baš reputaciju kakvu bi očekivao jer on mi je apsolutno pozitivan lik. No zato nitko nema ništa protiv Oršića, Livakovića i Gvardiola.
  • vjeko1701
    5.9k
    Gle, svakomuz njegovo, ne mora biti koncenzus oko igrača nekog kluba, samo sam rekao da mi Mierez nekako jednostavno ne sjedi i nimalo ne patim za njim u Dinamu.

    Rječani ne vole Gavranovića najviše radi toga jer slavi golove protiv njih, čak i ne radi toga jer je otišao u Dinamo na način na koji je.
  • xavier
    11.1k
    Rječani ne vole Gavranovića najviše radi toga jer slavi golove protiv njih, čak i ne radi toga jer je otišao u Dinamo na način na koji je.vjeko1701

    Mislim da nisi u pravu. Naravno da ih iritira slavljenjem, ali prvenstveno je razlog ipak način na koji je otišao. Mislim da se razumijemo, ne bi ga ni mi voljeli da je otišao iz Dinama na taj način.
  • vjeko1701
    5.9k
    A vjerojatno ne bi, al ne bi ga ja osobno baš nazivao glupanom ili radije da mi vlastiti igrač postigne autogol nego on gol.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja baš mislim da bi nam Mierez sjeo ko budali šamar. Mi baš trebamo igrača koji će pospremiti centaršuteve i dobijati zračne duele. Volio bih ako netko ima statistiku koliko golova su naši napadači dali glavom.
  • Majki2111
    2.6k
    dobijati zračne dueleThe Undertaker

    Tu je Petković neprikosnoven. 2-3 klase iznad svih u ligi.
  • Eduardo
    17.6k
    Mislav Oršić - 24 (11m - 0 od 0)
    • LIJEVA NOGA; 2
    • DESNA NOGA; 21
    • GLAVA; 1

    Mario Gavranović - 19 (11m - 0 od 0)
    • LIJEVA NOGA; 5
    • DESNA NOGA; 12
    • GLAVA; 2

    Bruno Petković - 14 (11m - 8 od 9)
    • LIJEVA NOGA; 0
    • DESNA NOGA; 11 (8 iz 11m)
    • GLAVA; 3

    Iyayi Atiemwen - 7 (11m - 0 od 0)
    • LIJEVA NOGA; 3
    • DESNA NOGA; 4
    • GLAVA; 0

    Lirim Kastrati - 4 (11m - 0 od 0)
    • LIJEVA NOGA; 1
    • DESNA NOGA; 3
    • GLAVA; 0

    Izet Hajrović - 3 (11m - 0 od 0)
    • LIJEVA NOGA; 1
    • DESNA NOGA; 0
    • GLAVA; 2
  • The Undertaker
    4.1k
    Dakle 8/71 golova glavom ili oko 11%. Imamo važan segment igre gdje smo praktički bezopasni.
  • Kwedi
    3.8k
    uzmi u obzir i način igre zbog čega malo pada golova glavom.
  • The Undertaker
    4.1k
    Slažem se ali jedno vuče drugo. Ako nemaš centarfora onda nećeš tako igrati. Ja tu vidim potencijalni upgrade i dodatnu kvalitetu, opciju više. Zato bih odmah uzeo Miereza ili čak možda Santinija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.