• Carrasco
    4k
    daj mi Bože snagu da preživim ovaj dan... :cry:
  • deda
    27.7k
    Ne daj se Carrasco
  • Dudu
    2.6k
    Tužno je to kad se mladom čovjeku sruše snovi :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Komnen se vraca, UFA ga nece otkupiti. 19 utakmica u Rusiji, pet golova i tri asistencije.
  • xavier
    11.1k


    Kažu glasine da kupujemo i Haru iz Istre, a da Jurić odmah ide u Rijeku na posudbu :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Hara ce onda u Lokomotivu :rofl: Za Jurica se vec neko vrijeme prica, al ako on ide odmah na posudbu onda ide i Hara, jer je po meni Juric bolji od njega.

    Dinamo - Rijeka cu u ovom trenutku zanemariti.
  • Kwedi
    3.8k
    ...i naravno uopće potreba za njima; al to su već druge sfere.

    inače nismo dugo kupili desnog beka, baš bi mogli pa da se napravi konkurencija tomečaku.
  • Infinity
    15.2k
    inače nismo dugo kupili desnog beka, baš bi mogli pa da se napravi konkurencija tomečaku.Kwedi

    Pa evo Stojke nam je taman na odlasku.
  • deda
    27.7k
    Dečki nama sezona počinje 6.7. Gavrana i Petka nema. Jednog se bar mora dovest.
  • Beowulf112
    301

    Imat cemo nadam se čužea
  • xavier
    11.1k


    A vraćaju se i Andrić i Kule :wink:
  • Infinity
    15.2k
    Ja mislim da mi svakako trebamo treceg napadaca. Isto tako mislim da netko bolji od npr. Andrica, Hare i Jurica ne bi bas bio usrecen s takvim statusom. Ja bi rado da zadrzimo Jurica kao trecu opciju.
  • Kwedi
    3.8k
    Čuže, Konan i Kule - ajmo dovesti još dva napadača, nek se nađu za Kajzericu i Loksu nakon tri utakmice.
  • Kwedi
    3.8k
    I Čopinho još u kalkulaciji!
  • Eduardo
    17.4k
    Još najmanje 5 će ih se pojaviti u raznim naklapanjima, to je tako. Kraj je sezone, o čemu će se trkeljati nego o slaganju momčadi za novu sezonu?

    Ako i dovedemo nekog tko kaže da netko od ove trojice što se vraćaju s posudbe neće otići (ne na posudbu nego u pravom transferu)? Možda ode i netko od dvojca Petković - Gavranović?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.