• Nolifer
    6.6k
    ma lako za napad, šta ćemo sa ključnim bekovima? eno Jole odigrao zadnju tekmu iako je stoper po defaultu, na toj poziciji imamo koga Leovca i Čabraju? Samo da ne vrate Pivarića iz Lokse u nekoj trampi sa novim igračima...
  • Eduardo
    17.4k
    imaš i Štefulja.
  • Nolifer
    6.6k


    Istina. Evo baš čitam da se vraća i Komnen u napad... bit će gužve
  • Kwedi
    3.8k
    Za Haru je odšteta 1,5 koliko traže Puležani, neovisno da li je istina oko interesa Dinama
  • SAS1987
    13.4k
    Za te novce je bolje vratiti Miuru.
  • Beowulf112
    301
    Ma kakav hara.Mi jesmo gazde hnl ali neznaci da svaki klipan koji se pokaze protiv nas je vrijedan dinama.Mi smo opeljusili sve sto je vrijedno u hnl.Pojacanje trebamo trazit drugdj

    Edit:Mislim da na napadackoj poziciji ni netrebamo trazit.Imamo Čužea koji je dovoljno dobar.Nek nas struka poslusa i kupi onog hojera ako nije vec zakaparen.Tipu istjece ugovor na zimu.Dosao bi za kikiriki.Sad bi ovi bilo sretni i sa milijun eura samo da ne ode dzabe.
  • jp23
    2.2k
    Nek se vrati ubojiti duo Kazuyoshi Miura i Gražvydas Mikulenas. :cool:
  • SAS1987
    13.4k
    Mikulenas ima vec 47 a Miura tek 54 godina.
  • jp23
    2.2k
    Taman mogu pokriti jednu utakmicu dok nema Gavranovića i Petkovića :cool: Doduše Miura bi mogao i više od tog s obzirom da legenda i dalje igra, a možda konačno i upiše pogodak u Dinamovom dresu!
  • Infinity
    15.2k
    Miura je taman popularan ova dva dana :grin:

  • xyz
    840
    Ugovore imaju Petković, Gavranović. Kulenović i Andrić. I tu je jedan viška. Zašto dovoditi nove? Ako ode Petković, onda treba tražiti nekog kapitalca, a ako ostane, onda treću špicu može igrati i Kulenović ili Andrić. Eventualno ako se Kulenović i Andrić prodaju, onda tražiti novo rješenje. Sva imena koja su spomenuta su samo opcije za trećeg napadača jer nitko od njih nema kvalitetu da bude bolji od Petka ili Gavrana.
  • LovroZG
    1.3k
    Puno se i lupeta zadnjih dana. Prema navodima već smo potpisali Čopa i Jurića, a sad bi kao mogli i Haru. Lako moguće da na kraju niko ne dođe od te trojice.
  • Mali dioničar
    14k
    Hara odgovara Dinamu po stilu igre. Zna s loptom.

    Zabija više od Petkovića, a u organizaciji igre je bolji od Gavranovića.

    Perfect fit.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Brojke su jako varljive.
    Gavran ima 17 golova u HNL-u, Mierez 22, od toga 6 ili 7 iz penala. Sad nadodaj Gavri 7 penala a Mierezu ih oduzmi. Hype oko Miereza bi splasnuo mislim, a Gavru bi se gledalo kao najjačeg killera.
    Jasno je da je Mierez zabio dosta odlučujućih golova i da hype nije bezvezan, ali hoću da kažem da brojke mogu i varati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.