• Kwedi
    3.8k
    Mierez je deset milijuna ak je tko zainteresiran rekli su iz Osijeka.
  • flexXy
    1.9k
    Juric se nemre odlucit gdje ce nastavit karijeru. Sibenik je dobio i ponudu Osijeka, a Deni naginje prema njima jer misli da nece dobit veliku minutazu u Dinamu.
  • Markelo
    2.5k
    Ako prodamo Petkovića onda bi ispred Jurića bio jedino Gavranović. Ta ne bi valjda Kulenovića i Andrića stavili prije nego Jurića?
  • Bosna86
    11.6k
    Ispade Jurić neka igračina, lik sve golove zabio iz kontri kad se sjuri na gol... Vise je Kastrati pokazao prošle godine, nego on ove

    Stoti put ovo pišem... Ljestvica za igrati u Dinamu se toliko podigla da je vrlo malo igrača iz HNL može dostići... Menalo je čak i u Europi u nekim utakmicama izgledao odlično pa ne može prismrditi rotaciji Dinama, a kamo li nekakvi Jurići i Hare
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Btw. ne znam jel sam samo ja primjetio. Ali meni se čini da Hara ima kondicijsku spremu razine Sammira
  • xyz
    840
    Precijenio si Haru... Ispuhan je nakon jednog-dva šprinta, Samke je bar mogao 20 min odigrati.
  • serbus
    3.6k
    Hara u licu baš kao japanska buba iz crtića.

    Kad bi bilo izvedivo da li bi doveli Livaju u dinamo ? Nema ugovor a dijete je tu ako poduplamo ponudu hajduka može li bili postati plavi ?
  • Neki tip
    19.4k
    na stranu hipoteza "možemo li" (kaj ne bi mogli, pa ne bi da je igrao u boljim i moćnijim klubovima od Dinama), pitanje je bi li nam se uopće uklopio.. dakle, treba li nam?

    Moje je mišljenje da je odgovor - ne.

    Ima Livaja nogometnu kvalitetu za Dinamo, ali po dosadašnjoj mu karijeri ne bih rekao da ima i glavu. Ne volim incidentne igrače. Naravno da ne moraju biti sve sami uzorni "bečki dječaci", dapače, ali Dinamo uspjehe postiže kao momčad i to nije slučajno. Livaja bi tu nekako "odskakao"..
  • xavier
    11.1k
    Kažu glasine ionako da su se Hajduk i Livaja ipak, suprotno očekivanjima, već dogovorili za iduću sezonu. A i on mi je jedan od onih hajdukovaca, kao Pletikosa, za koje mislim da jednostavno ne bi došli u Dinamo.
  • Neki tip
    19.4k
    A i on mi je jedan od onih hajdukovaca, kao Pletikosa, za koje mislim da jednostavno ne bi došli u Dinamo.xavier

    Pa kaj nije njemu ovo prije koji tjedan, mjesec, bio prvi derbi ikad protiv Dinama?

    Nije baš da je dušu i tilo dao Hajduku.
  • Eduardo
    17.6k
    A i on mi je jedan od onih hajdukovaca, kao Pletikosa, za koje mislim da jednostavno ne bi došli u Dinamo.xavier

    Ja baš mislim suprotno. Za dobru lovu i iz nekog inata eto njega u dresu Dinama. Ali, da nam je potreban - nije. Da ga želim - ne želim.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja ga ne želim niti slučajno. Jako puno igrača ima koji su Dinamu dostupni, a kvalitativno su iznad Livaje.
  • LovroZG
    1.3k
    Livaja ko napadač ima šest crvenih, od toga je tri dobio u europskim utakmicama. Kolko god da ove sezone još nije dobio crveni, ne bi baš eksperimentiro s njim. A i deklarirani je Hajdukovac tak da takav transfer ne bi donio puno toga dobroga ni nama ni njemu.
  • Nolifer
    6.7k
    Livaja nam ne treba, hvala lijepa, ionak je gužva u ''16ercu''... Možemo im jedino dat Kastratija, pa tam nek beži i lovi komarce
  • Kwedi
    3.8k
    @Carrasco Zvonarek, da ili ne? Da odmah kaparimo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.