• deda
    27.5k
    Za ovaj deal nula bodova, ja bi ga radije ostavio nek igra 5 godina za B ekipu nego da se sramotimo ovakvim transferima.
  • Mali dioničar
    14k
    Dečko ima vremena ko u priči, samo treba negdje igrati. Ako Gorica proda Lovrića, neka ide tamo.

    To bi bilo dobro za Marina i Dinamo, ali mislim da je Gorica prepametna da bi razvijala igrače za drugi klub.

    Di je Lovrić bio kad je bio u Marinovim godinama? Vjerojatno u Kustošiji na posudbi iz Lokomotive.

    Ne želim reći da Marin nema značajno veći potencijal od Lovrića, ali već nam je svima jasno da je ključno za razvijanje potencijala nekog igrača njegova minutaža bez obzira na to gdje igra.
  • deda
    27.5k
    Problem je što u Sampu neće igrati. Zato bolje bilo koja destinacija u HNLu.
  • Mali dioničar
    14k
    Da, ali tu igru posudbi igraju još samo Varaždin i Lokomotiva.

    Živimo u zanimljivim vremenima kad je najskuplji igrač Gorice skuplji od najskupljeg igrača Hajduka.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Gledao sam malo kadar Sampdorie. Oni imaju tri lijeva krila, dva su mladi dečki kojima je vrijednost 225 tisuća i jedan je Danac Damsgaard.
    Moguće je da čak planiraju da mu daju neke minute.
    Desno krilo čak nemaju u kadru. Imaju zato 5 dobrih stopera, neka nama daju jednog od stopera besplatno na godinu dana, a nek Marin ide tamo i sve 5.
  • Mali dioničar
    14k
    ...ali bez opcije kupnje...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ili sa neodgovorenom opcijom.
  • Kwedi
    3.8k
    Marin nije psihički još uvijek jak da se prebaci iz junorske dominacije u seniore s potencijalom dominacije. što je već dokazao.

    S 18 godina poslati ga u Italiju, nova sredina, okruženje i pitanje dal će primirisati prvoj momčadi - izgubljena godina jer očito glava(ne samo frizura) je problem.

    HNL ima dovoljno kola, na njegovoj poziciji je Oršić - s dovoljno rotacije (a i možda pokušaja da ga se u slabijim utakmicama prebaci i na desno krilo) kroz ovu sezonu bi se mogao u Dinamu pokazati - da ili ne. U inkubatoru je, točno se vidi kako napreduje, u kakvom je stanju.

    Alternativa je Lokomotiva ili Varaždin; po meni bolje gdje će mu se desiti reality check al opet ne u toj mjeri da psihički propadne na način da ga se torpedira u Italiju, a s druge strane imao bi sezonu pred sobom u kojoj se vidi je li je ili nije.
  • deda
    27.5k
    Ma on je mrtav igrač u Italiji
  • deda
    27.5k
    Koliko vidim igraju 4-4-2, znači apsolutno nula bodova. Nema šanse da Marin igra taj sustav u ovom trenutku.
  • xavier
    11.1k
    @deda

    Baš sam ja htio napisati, Sampdoria je prošle sezone uglavnom igrala 4-4-2 ili 4-4-1-1 pa joj klasična ofanzivna krila baš i nisu potrebna. Ne vjerujem da je Marin spreman za igrati lijevo ili desno u toj formaciji u Italiji.
  • deda
    27.5k
    Koje paradokse imaš u životu. Jedan talent dobiva milijune i ne želi otići jer smatra da nije spreman te da se još mora razvijati u Dinamu, a drugi je zahrđao i vrijedi gajbu pive i želi otići.
  • xavier
    11.1k
    S Bjelicom nikako nije našao zajednički jezik, ali ono što meni ne ide u glavu je činjenica da ga čak ni Zoki ne stavlja u igru. Očito je dečko trenutno jako daleko od ozbiljnog nogometa.
  • deda
    27.5k
    Ajd barem se mogu pohvalit da sam jedan od 100 ljudi koji su uživo vidjeli taj jedan jedini gol za prvu momčad Dinama. :blush:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja sam isto mislio da će ga Zoki gurati maksimalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.