• deda
    28k
    Glavno da je Droljivari danas ili jučer napisao kako je to Zoki taktički odigrao bacavši udice na Majstorovića i Djidjija, a u stvari je cijelo vrijeme cilj bio Kuščević. :rofl:

    Ja da sam trener Dinama tražio bih smjenu SD :brow:
  • Dino
    2.2k

    Meni je fascinantno to kaj se svaki put nasmijem kad napises neku foru na sportskog direktora i trenera :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jbg. Kad su obojica budale i krimosi, moram ih prozvat...
  • flexXy
    1.9k

    Nije mu se dala prava sansa, a i uz jednu utakmicu u A momcadi se vidilo da je klasa protiv Rijeke. Lille je koliko znam trazio 4.5m Eura odstetu. To je iznos koji su to ljeto bacili na Andrica i Atiemwena.
  • Kwedi
    3.8k
    Ti bi dao 4.5 milijuna za igrača na poziciji di nisi deficitaran tada i koji je imao nastupe za drugu momčad, a transferni limit je u pravilu do 3 milje?

    I plus nije ta sezona ni to godišnje doba ni te cifre kad uspoređuješ s Belim i Konanom
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jedna pozitivna stvar je da će sad morat vjerojatno uzet onog lika iz Torina. A u Italiji je teže zamaglit novac i napravit stvari koje inaće mamići rade sa igračima iz Južne Amerike... oh wait!
  • Eduardo
    17.6k
    A kakvu smo to pogrešku napravili s Gabrielom?xavier

    Svima su puna usta pogreške zvane Gabriel, uskoro će postati nemoguće razlučiti što se stvarno dogodilo, a što nije u cijeloj toj priči. Na kraju će lik postati bog, heroj i nadnaravno biće koje je Dinamo odbacio zbog pišljivih 5M€.

    Opet s druge strane koliko je puta spomenuta ovdje na forumu bačena lova na Atiemwena, Andrića i sl. OK, nije najbolja usporedba jer ti igrači nisu kvaliteta, ali kužite poantu. Da je lako procijeniti igrača ne bi bilo tolikih transfera. Zašto ga Arsenal nije uzeo prije dvije godine za 5M€ nego ga uzimaju sad za 20? Zašto Cholo nije uzeo Grbića za džabe nego sada daje milijune za njega? Zato jer je toliko jednostavno. I zato što svi klubovi imaju love na bacanje pa im riskiranje 5M€ nije opasno za budžet i funkcioniranje kluba u budućnosti.

    EDIT; vidim da su Andrić i Beli spomenuti u trenutku dok sam pisao post.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Uz to treba spomenut da su ta i prošla sezona bile jedne od najgorih zadnjih godina i nisu baš imali para kao sada. (iako nemaju ni sada jer su uspjeli nekako sve potrošit opet, tako funkcioniraju after all...)
  • flexXy
    1.9k

    Istina, profulao sam skroz. To ljeto kad ovoga nisu doveli su potpisali Dilavera i KTC-a, ovu dvojicu su na zimu potpisali kad se vec europsko proljece osiguralo.
  • JJ44
    23
    Lik posjetio malo domovinu predaka i adios muchachos! :D
  • Kwedi
    3.8k
    ''Nastavno na medijske upite o mogućem prelasku igrača Benjamina Kuscevica iz čileanskog kluba Universidad Catolica u GNK Dinamo, možemo potvrditi da smo bili zainteresirani da navedeni igrač postane član našeg kluba, međutim tijekom pregovora nije dogovoren set uvjeta koji bi omogućio završetak ovog transfera'', stoji u priopćenju.

    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-objavio-zasto-je-odustao-od-cileanca-od-tri-milijuna-dolara/2212566.aspx


    O jebem ti naslov mrtvi, di je to objavio zašto osim kaj su rekli da od transfera ništa
  • LovroZG
    1.3k
    Gabriel nije promašaj u smislu da se nije prepozno talentiran igrač, al treba realno reć da smo očito krivo procijenili njegovu buduću vrijednost. Mi imamo takav proračun da si možemo dozvolit jednu takvu kupnju od 4-5 milja € ak smo uvjereni da ćemo na tom igraču zaradit višestruko prilikom prodaje, kao recimo kad smo kupovali Roga.
  • xavier
    11.1k


    Istina, Rog se na kraju pokazao kao uspješna kupnja, ali ne može me nitko uvjeriti da to u tom trenutku nije bilo pranje novca.
  • Dudu
    2.6k
    Ne moze bit ocitije pranje para. Fino prosle obitelji Zuzul i Mamic.
  • Infinity
    15.2k
    Od Sunjica nece nista biti. Ode u Kinu za 350.000€. Zaradjivat ce 1.1m € godisnje. Po meni OK igrac cak i za Dinamo, ali mislim da nama ne vrijedi tih para.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.