• Bosna86
    11.5k
    U Dinamu bi mogao imati 400k... Realno ako je izabrao pare onda je debil
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja ne kužim takve igrače koji bre bolje trče za parama. Ono nemaš li nimalo ambicije za nešto bolje? I ne samo to nego obično na kraju zarade manje nego što bi zaradili da su išli nekim normalnijim putem, ali šta da kažeš tu.
  • Kwedi
    3.8k
    S trideset i jednom godinom u dupetu; hm otić u Kinu i zaraditi 1,2 ili u GNK za 0,4 :chin:
  • Infinity
    15.2k
    Covjek ima 31 godinu. Gledajuci njegovu karijeru, nije da je zaradio deset milijuna pa mu sad ovaj milijun godisnje ne znaci puno. Po meni apsolutno ocekivana odluka.

    I kakve ambicije s 31? Njemu je sad uzet pare i to je to. Ne razumijem ljude koji ne razumiju nogometase kojima je cilj zaraditi novac, a da prethodno nisu uzeli neke astronomske cifre. Ja ne razumijem ove sto uzmu desetke milijuna eura i odu u Kinu ili Arabiju, ali Sunjica potpuno razumijem. Sutra je lakse zaliti za neigranjem LP nego za parama kad ih nestane, a nestat ce ih.

    Slazem se da je neka realna cijena za njega oko 400.000 godisnje, a on je imao u Dynamu oko 600.000 tako da je meni bilo tesko za ocekivati da ce on uopce doci kod nas.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nvm. ignorirajte me. Ja mislio da pričate o našem Šunjiću ahhaha

    Za Šunjića iz Moskve ovo je čist normalan i ok potez. Iako ja ne bi baš išao trenutno u Kinu ni radit ni igrat s obzirom na tenzije u svijetu, ne samo zbog korone.
  • Bosna86
    11.5k
    Pa nije bas da će dobijati neke silne pare kao Sammir ili Jelavic... Svi koji su otisli u Kinu kažu da je to očaj od života... Hrana, kultura, užasan nogomet... Praktično dobro plaćena robija

    U Dinamu bi igrao u skupinama, Mostar mu je na par sati vožnje, nastavio bi igrati u reprezentaciji, Bih ima šanse da igra Euro sljedeće godine...

    Odradi 3 g u Dinamu i bez problema može ići u Kinu ili Arabiju
  • Crusades1986
    9.5k
    S financijskog aspekta razumijem, sa sportskog nikako. Al financijski je jači od sportskoga kako se čini.
  • Beowulf112
    301
    Kad nam se vraca dino peric?mislim da ne trebamo srljat sa obrambenim..imamo dilavera,theofila,gvardiola,leskovica i perica..jedino ako je maminjo odlucio se posto poto rijesit dilavera ili gvardiola..btw jozo simunovic je free agent jesmo njega dobro utrpali celticu prije par godina..jos dugo godina nece iz straha po nasem trzistu njusit
  • LovroZG
    1.3k
    Imamo li Leškovića? I želimo li ga uopće imat?

    Jedan kvalitetan stoper nam ne bi bio naodmet. Za Leškovića se sam zna da nije igro od prošle godine, Perić je imo tešku ozljedu i dugu pauzu pa ne znam kolko se možemo ove polusezone na njega oslonit, a vidim da se dost ljudi slaže da Dilaver ne igra bajno u zadnje vrijeme. Imamo još i Milića, al ne znam kolko nam on može pomoć u Europi.
  • deda
    27.5k
    Onaj Djidji iz Torina ode u Crotone
  • deda
    27.5k
    Veli Di Marzio da su Marinovi manageri i igrač pristali na posudbu u Sampdoriu, ali da trebaju još uvjeriti i dogovoriti s upravom Dinama. Ponuda je da podsjetim besplatna posudba na godinu dana i onda pravo otkupa za 5 milja.
  • flexXy
    1.9k
    Kaj smo postali Caritas, ovo je potencijalno najgluplji posao do sad.
  • Markelo
    2.5k
    Ja bi tu jedan odjebaus dao Talijanima
  • Crusades1986
    9.5k
    Kaj nije bilo prvotno milju eura za posudbu?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Odbili smo milju pa su pokušali sa 0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.