• marcio amoroso
    31.9k

    Na to sam i ja mislio.
  • Morales7
    184
    Jedno pitanje za diskusiju. Ako znamo da se trener neće mijenjat. Jel bi vi sad prodali igrače ( za koje god da dođe odgovarajuća ponuda) ili bi probali osigurat proljeće ( naravno pod uvjetom da prođemo playoff)?

    Ja bi prodao Brunu, Emira, Gojaka jer mislim da oni u Dinamu više nemaju šta tražit i doveo špicu i stopera. Također bi razmislio o ljevaku na desnom krilu jer Kastrati mora naučit osnove nogometa a to je primanje lopte.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Bože pišeš gluposti. Fala bogu da bi nam trebao biti cilj zadržati najbolje igrače koliko god dugo možemo, nismo sad u tolikoj krizi da nam prijeti raspad sistema koliko god to novinari pisali. Petkovića nedat nikako jer nećemo dovodit nikoga, a radije ću njega gledat nego onog nesposobnog Gavranovića. Emir može ić jučer jer je pao nenormalno, a Gojak ako dođe ok ponuda može ić pošto niti jedan ni drugi nisu nam previše bitni za igru i ne bi pali njihovim odlascima.

    Samo da bi postigli nešto treba maknut Mamića i dovest još par igrača za rotaciju jer ovo je tužno za gledat...
  • Guinness
    1.9k
    Ako znamo da se trener neće mijenjat. Jel bi vi sad prodali igrače ( za koje god da dođe odgovarajuća ponuda) ili bi probali osigurat proljećeMorales7

    Eto kad već govorimo hipotetski ja bi onda, bez obzira mijenja li se trener ili ne, oduzeo sve titule u zadnjih 11 godina, izbacio klub u niži rang i iz Europe na 10 godina. Minimum toliko.
  • Bosna86
    11.5k
    Meni se smrači kad pročitam ovakav upis
  • marcio amoroso
    31.9k
    Eto kad već govorimo hipotetski ja bi onda, bez obzira mijenja li se trener ili ne, oduzeo sve titule u zadnjih 11 godina, izbacio klub u niži rang i iz Europe na 10 godina. Minimum toliko.Guinness

    Zašto ne oduzeti zadnju 31 godinu i izbaciti bar na 30 godina? Kad je bal nek je maskenbal.
  • LovroZG
    1.3k
    Jel bi vi sad prodali igrače ( za koje god da dođe odgovarajuća ponuda) ili bi probali osigurat proljećeMorales7

    Zaš je ovo uopće tvoje pitanje?

    Pa nekak bi logično bilo da se prije svega proba osigurat proljeće i da se nikog ne proda. Sve ostalo je manjak ambicije i želje za ostvarivanjem dobrog rezultata u Europi.
    Naravno, to ide pod uvjetom da pare koje je klub dobio u zadnjih godinu i pol nisu misteriozno nestale pa ispadanjem iz LP moramo spašavat budžet.
  • xavier
    11.1k
    Ako znamo da se trener neće mijenjat. Jel bi vi sad prodali igrače ( za koje god da dođe odgovarajuća ponuda) ili bi probali osigurat proljeće ( naravno pod uvjetom da prođemo playoff)?Morales7

    Ne razumijem ovu hipotezu. Nas se ionako ne pita. Da nas se pita, prvo bih promijenio trenera. No oni će ionako napraviti što njima paše.
  • Kwedi
    3.8k
    Ja bi prodao Brunu, Emira, Gojaka jer mislim da oni u Dinamu više nemaju šta tražitMorales7

    Na stranu ova prodaja prije ili kasnije, kaj znači to da nemaju u Dinamu kaj tražiti?

    Ak netko nije u formi jel to znači da ne zna igrati nogomet? Ako je bio dobar zadnje dvije godine, odjednom nakon pet utakmica je smeće?
  • Kwedi
    3.8k
    Kulenović želi ostati u Dinamu, javlja Olivari
  • immerwieder
    1.2k
    ima logike za kulenovića, on ziher računa da ako se ne upadne u EL da buju petko i gavro otišli i jedini konkurent mu ostaje otac makarije, jedino na kaj ne računa da onda više ne bude imal izlazni transfer iz prvaka hrvatske jer to više ne budem s njima dvojicom
  • Bosna86
    11.5k
    Gavro je potpisao novi ugovor prije mjesec dana
  • immerwieder
    1.2k
    pa i stari je prekinul, otišel i potpisal novi, to meni nije nikakva garancija, neka posudba u st.gallen ili thun je uvijek otvorena
  • Morales7
    184
    Nakon kvalitetne rasprave. Informacija dosta pouzdana da Petko i Dilaver odlaze (Petko engleska, a Dilaver Osijek ako prođu Basel)
  • SAS1987
    13.3k
    Petko engleskaMorales7

    Znaci WBA ako je to istina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.