• Infinity
    15.2k
    Sto se tice Kuleta, zelim i ja u Dinamo, ali sta Dinamo zeli?
  • Beowulf112
    301
    Kulenovic je rupa i tocka.Petko je napadac koji se pojavi svakih deset godina i koji cini razliku ko npr eduardo sto je bio.Mada nisi istu tip napadaca ali iskacu od ostalih.Gavro je dobar backup nista drugo.Nije za startera ako planiramo biti ozbiljna ekipa vec za neku rotaciju.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Jedino je problem sto trenutno nije ni kvaliteta za backup Gavran. Nezz sta se njemu desilo, ali ne ide ga nikako.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Petko je napadac koji se pojavi svakih deset godina i koji cini razliku ko npr eduardoBeowulf112

    Ne možeš usporedit Petka i Eduarda.

    Petko je priča za sebe, baš kao i Dudu sto je bio svojevremeno, čovjek je od Premier lige pravio da izgleda kao da igra u HNL-u.. Samo se našao jedan mesar koji mu je to želio osporit, i desilo se šta se desilo.

    Petković da ode u PL, ako dadne 10 glova u vrh kape.
    Ja odo pješke do Međugorja.
  • Kwedi
    3.8k
    čovjek je od Premier lige pravio da izgleda kao da igra u HNL-u..Navijač Dinama

    jesi gledao Eduarda u Arsenalu? Ili su ti to pričali stariji? Ili jednostavno napišeš samo da se lupi post?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jesi gledao Eduarda u Arsenalu?Kwedi

    Djelomično, ali tak se činilo, i svi su u to vrijeme i tako pričali , od polularne nogometne emisije na HRT pa i na RTL sport.. i onda prenijeli "užasna vijest" "Eduardu je u slomio nogu".

    To što sam bio mlađi nego sad, to je drugo, ali sam imo dovoljno godina da se sjećam PL na RTL-u, i Eduarda da Silve.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa i ja sam gledao i sjećam se da mi je odlično igrao. Taman je dobivao sve više minuta i prolagođavao se na momčad. Kad god je ušao je bio opasan...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Eduardo? Definitivno je bio sve bolji i bolji, dok mu onaj krvnika nije nogu sjebo... Ali mi takvog napadača vise necemo imati nazalost. Perkovic je mozda dobar, ali nije klasični golgeter. Dok je Dudu bio gol mašina!
  • Kwedi
    3.8k
    bio je dobar, dio rotacije jer su rvp i adebayor bili prvi izbor al sigurno nije bio dominantan da bi premier liga izgleda ko hnl.
  • Kwedi
    3.8k
    Petko bi mogao doć na razinu Jelavića u Engleskoj bez problema
  • The Undertaker
    3.9k
    Motivirani i tjelesno spremni Petković je poboljšana verzija Girouda.
  • xavier
    11.1k
    Eduardo je u Dinamu bio sjajan i nakon dolaska u Arsenal, odlično se prilagodio Premiershipu, ali da je "učinio da Premier liga izgleda kao HNL", to je debelo pretjerivanje. Dogodila se ta nesretna ozljeda, ali kasnije je iz toga napravljen mit kako bi Eduardo dominirao engleskim nogometom da nije bilo te ozljede. Možda i bi, ali realno nema nikave osnove za tako nešto.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Motivirani i tjelesno spremni Petković je poboljšana verzija Girouda.The Undertaker


    Reci da se šališ :rofl: ovo je statistika Girouda

    Sezona 11/12 26 golova 15 asistencija
    Sezona 12/13 19 golova 13 asistencija
    Sezona 13/14 28 golova 14 asistencija
    Sezona 14/15 20 golova 4 asistencije
    Sezona 15/16 34 gola 8 asistencija
    Sezona 16/17 24 gola 8 asistencija
    Sezona 17/18 15 golova 4 asistencije
    Sezona 18/19 21 gol 10 asistencija
    Sezona 19/20 10 golova 1 asistencija jer je većinu bio ozlijeđen.

    Čovjek je osim toga stalni član udarnih 11 svjetskih prvaka.

    Petković kojemu je najbolja sezona u našem hnlu sa 17 golova i 11 asistencija je bolja verzija Girouda, o majko mila šta sve čovjek neće pročitati.
  • Nino Bule
    11.3k
    Jedino u cemu je petko bolji od girouda je tehnika, u svemu ostalom ne moze u recenicu s giroudom.
  • Carrasco
    4k
    Prema Tportalu Barnsley je za Kulenovića nudio 3 milijuna eura. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.