• Kwedi
    3.8k
    Drago mi je zbog autorice teksta koja nosi nesreću u bilo kojem klubu ili mediju di je radila pa znam da su 24sata na putu propasti
  • Crusades1986
    9.8k
    Pa nije ni čudo kad imaju ovakve članke u sportskoj rubrici.
  • Smotanihaker
    593
    Kulenović na posudbu u Rijeku.
  • NORTE
    9.3k
    Kulenović na posudbu u Rijeku.Smotanihaker

    Novi val. Baš neki dan sam pomislio da bi par igrača moglo u Rijeku koja više nema prebijene lipe i mora prodat sve što se da prodat. Mislim da je Sandro prvi u nizu. Jedina nada Rijeci za ulazak u Europu je Dinamov višak. Super prilika za Sandra.
  • xavier
    11.1k


    Ja sam cijelo vrijeme mislio da će Andrić.

    No ovo još nije dogovoreno. Kako si i napisao, Rijeka stvarno pazi na svaku lipu i Miško želi posudbu na godinu dana s mogućnosti produženje na još godinu i onda opciju kupnje nakon toga.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Čito sam negdje na netu , da je Čolak jako blizu odlazka iz kluba. Možda i od tuda Kulenović,zamjena za Čolaka, ali realno, šta će im Kulenović??? Kad utjecaj na igru ima isti takav, da bi njega mogao zamjenit i prosječni komentator sa Zone.
  • vjeko1701
    5.9k
    A ne bi bilo prvi puta da Rijeka oživi igrača koji ima silaznu putanju u Dinamu. Iskreno nitko sretniji od mene ako proigra i pokaže se dobrim igračem spuno potencijala. Njima su trenutno 2 od 3 napadača ozlijeđena, jedan od njih vjerojatno cijelu sezonu. Čolak je pak u izlogu i vjerojatno ide uza prvu ponudu iznad 3mil. Ako ode, njima bi trebali i Andrić i Kulenović xD
  • Dudu
    2.6k
    Sjeo sam u kafic u Vrbanima, kad ono pored Andy Bara i neki lik, nacuo sam da pricaju da tebaju rijesit to s Gvardiolom, da je odlicna prilika za 20 milijuna da treba ici.. insajderski info :joke:

    Spominjali i da je Majer proigrao, pa dobro kotira.. nije fino prisluskivat, al bas me zanimalo kad sam cuo da o Dinamu pricaju haha
  • NORTE
    9.3k
    šta će im Kulenović???Navijač Dinama

    Besplatna radna snaga. Nemaju prebijene lipe za ulaganje u momčad. Sve šta prodaju otplaćuju troškove i dugove.
  • Krizy
    36.3k
    A ne bi bilo prvi puta da Rijeka oživi igrača koji ima silaznu putanju u Dinamu.vjeko1701

    U Kulenovićevoj karijeri ne postoji putanja, ne možeš pasti u minus a uzlaz teško da je imao :lol:
  • Nolifer
    6.7k
    Ode Gvardiol kod Olmića u RB Leipzig za cca 19milki ojra... potvrdili 24 sata, SN...
  • Bosna86
    11.6k
    Obožavam matematiku novinara Sportskih... Prvo kažu 19 pa onda ispod sa bonusima, na kraju će dodati i placu i zaokružiti na 20.... Dok svabe ne objave detalje, ovim debilima ne vjerujem ništa
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ode Gvardio, a imamo samo dva stopera u funkciji, iako kako igraju, ko da ih ni nemamo. Zašto ja pratim uopće Dinamo više. Šteta mojih živaca... i to ga još daju debelo ispod cijene?!?! Šta uopće reći na sve ovo osim :vomit:
  • Infinity
    15.2k
    Jedino u svemu tome je dobro to sto bi isao tek na zimu, a ne odmah sad.
  • Bosna86
    11.6k
    i to ga još daju debelo ispod cijene?!?!Dragon1Warrior123

    Objasni mi ovo, kolika mu je cijena... Dečko je potencijal, a ne trenutni kvalitet... Paradoks je da bi njemu bez obzira na igre u budućnosti cijena samo padala

    U svakom slučaju se slažem, žali Boze sve nas koji ovo još prate...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.