• marcio amoroso
    31.9k

    Apsolutno nikakvog smisla to nema.

    Razumljivo je da se dovode mladi igrači i da se pokušava ubosti zlatna koka, međutim taj jedan Gogić apsolutno nema šta tražiti u Dinamu.

    Što se tiče Bjelice i forsiranja Dilavera na neprirodnom mjestu može biti samo jedan razlog. To je zaustavljanje Grezde koji je njihov najpotentniji igrač.

    Ako se već ovo proljeće uzelo kao neka vrsta selektiranja onda ne vidim razlog da se Moubandjea ne proba u par tekmi u kontinuitetu, posebno sada kad je Leovac ozlijeđen.

    Jednostavno puno nelogičnih odluka sa strane Bjelice. Sam je priznao da i njemu a i ekipi ponestaje energije a dovezao se nekih svojih liblinga kao pijan plota. Daj priliku nekim dečkima koji je čekaju, možda baš oni unesu tu prijeko potrebnu energiju, jer realno lošije od ovoga što gledamo na proljeće ne može biti.
  • xavier
    11.1k
    Što se tiče Bjelice i forsiranja Dilavera na neprirodnom mjestu može biti samo jedan razlog. To je zaustavljanje Grezde koji je njihov najpotentniji igrač.marcio amoroso

    Ali nije ni Moubandje baš "Pranjić tip" beka nego je i on igrač koji prije može odigrati stopera nego krilo. Drugim riječima, trebao bi biti dobar za zaustaviti protivničkog igrača. Da ne govorim kako Dinamo ima toliko jači roster od Osijeka da stvarno ne bi trebao raditi ovakve rotacije.

    Uglavnom, Moubandje mi je definitivno ogroman misterij. Igrač koji je trebao biti (veliko) pojačanje sad ne dobiva priliku ni u HNL-u i to kad je Leovac ozljeđen.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja to apsolutno razumijem. Moubandje itekako može zaustaviti jednog Grezdu, problem je što mu Bjelica očigledno ne vjeruje.
    Moubandje je protiv Citya odigrao dobru tekmu, mislio sam da je to prekretnica, ali ne. Mislim smiješno mi je sve to polako.
  • Kwedi
    3.8k
    ovo je samo primjer lijevog bočnog gore.

    dinamo ima preko šezdeset igrača pod nekim vrstom ugovora da su juniorsko godište.

    gomilanje i gomilanje igrača zaista nepotrebno i što dovodi jednostavno do zaključka kako se s menadžerima preko klinaca drže čvrste spone za buduće potrebe.

    dinamo ima klince pod ugovorom koji ne igraju na posudbama u trećoj ligi...
  • Kwedi
    3.8k
    Moubandje nije igrao jer je morao Dilaver igrati.

    Ima određeni kapital, trenerov miljenik, a s druge strane ovaj se nije usudio 3-5-2 staviti gdje bi beka igrao bek.
  • Kwedi
    3.8k
    Sensy Abdoul-Kader Kays Ranner-Sacko - '00 godište, stipendija do 1.2021, posudba u Maksimiru, jedini nastup u polusezoni za njihove juniore iako je - seniorKwedi

    evo primjer kako to izgleda u praksi s dovođenjem igračima
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel zna netko tko je ovaj Samsondin Ouro?
    U Dinamo 2 došao iz Reutlingena.
  • Kwedi
    3.8k
    Samsindin Ouro - '00 godište, Togoanac doveden iz Reutlingena - jednom grijo klupu u B i to je to :strong:
  • Kwedi
    3.8k
    agent mu je isti lik koji hendla roberta miškovića koji je bio na posudbi u dinamu pola godine, bio za drek i trebalo ga vratit natrag pa je otišao na pripreme u istru,a onda ga osijek pošalje u zrinjski

    smrdi, smrdi, užasno smrdi

    hqdefault.jpg
  • xavier
    11.1k
    agent mu je isti lik koji hendla roberta miškovićaKwedi

    Taj menadžer očito ima sve top talente :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    ...a ćaća roberta miškovića je pajdaš od nenada bjelice, još iz juniorskih dana u osijeku :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    I za kraj (ionako je predugo): koja je poanta dovođenja Kastratija i Milića tek na ljeto? Ovo razdoblje do ljeta bi upravo trebalo služiti da se sad dovedu novi igrači i da se uigraju do ljeta. Mi umjesto toga nastavljamo sa ovom starom ekipom bez ijednog novog igrača. Ovo je mlaćenje mrtvog magarca. Petković i još neki eksponiraniji igrači samo čekaju EURO pa da se prodaju, ovi otpisani ko Hajrović ionako samo čekaju ljeto i trenutak kad će im netko iz kluba pokazati vrata, jedini koji su smisleno tu i na koje se može računati i poslije ljeta su onakvi ko Stojanović i Theophile koji će/su produžili ugovore i ostat će u Dinamu. Znakovito, čini mi se da upravo oni i najviše izgaraju na terenu.Ned Ryerson

    ja recimo ovdje ne vidim problem kaj su milić i kastrati ostali u matičnim klubovima.

    vjerojatno bi cijenu još više nabili prilikom odštete i dovođenja na zimu.

    da su sad u dinamu ne znam koliko bi obojica bili blizu prvog sastava i da samo budu u ekipi da se "bondaju" s suigračima i dobivaju povremene ulaske - radije nek dođu s još utakmica do ljeta u nogama.

    s druge strane, proljeće ostaje dobra varijanta guranja hajrovića i sličnih koji se mogu eventualno pokazati na tržištu i drugačije je ako se želiš riješiti igrača koji nema minuta zadnjih mjeseci ili onaj koji je nešto pokazao ili eventualno se vratio u formu.
  • deda
    27.5k
    Mala je Hrvatska, skoro svi se poznamo :smile:
  • xavier
    11.1k
    Godoy se žali da je u Zagrebu jako hladno...južnoamerikance očito treba dovoditi u ljetnom prijelaznom roku da dođu iz južnoameričke zime u europsko ljeto pa da nema šoka kao u ovom slučaju :cool:
  • Crusades1986
    9.5k
    Jako hladno... sta bi ds je dosao prije 5 ili vise godina kad su zime postojale. A ne ovo zadnjih 3 godine nismo snijega vidjeli. Temperatura se nije spustila ispod -5.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.