• Nino Bule
    11.3k
    Izgleda da je taj bio kapetan te u23 arsenalove ekipe i da je ove sezone najbolji igrac u toj razvojnoj ligi za arsenal, ali na njegovoj poziciji su guendouiz i willock koji su njegovih godina pa nema sanse da ikad zaigra za arsenal.
  • Simke
    497
    Sve je u redu ljudi, šala mala. Ako se pokaže dobrim, odlično. Ako ne, barem nije bio skup pokušaj.
  • deda
    27.5k
    Lijepo mi je čitati komentare Arsenalovih navijača. Svi se čude, rekao bih čak da su zapanjeni, klinac nije top klasa čini se, ali očekivali su ga u prvoj momčadi već ove godine.
  • Infinity
    15.2k
    Ja mogu biti uhljeb :pray:SAS1987

    Znam jednu malu iz Maribora, jel ti mogu nekom vezom biti brat preko nje?
  • LovroZG
    1.3k
    "Burton can play a number of midfield roles, and he’s an u21 international with Wales. He’s a strong passer with good vision and someone who always fought for every decision."

    Zvuči zanimljivo. Igro je na Premier League Cupu protiv nas prije par mjeseci.
  • Kwedi
    3.8k
    2 milijuna eura za Kastratija odšteta
  • SAS1987
    13.3k
    Znam jednu malu iz Maribora, jel ti mogu nekom vezom biti brat preko nje?Infinity

    Mali je grad ali nismo svi u rodu :rofl: ne, nemam sestre, tako da nisam. Mozda znam malu :smile:
  • xavier
    11.1k
    Sad sam pomalo zbunjen. Neki dan su novinari pisali da je Argentinac "novi Olmo", a sad im je već Burton "novi Olmo". Uvijek me fascinirala ta novinarska potreba "etiketiranja". Ne želim time reći da će ova dva igrača biti promašaji, dapače, ali svaki slučaj je specifičan.
  • Guinness
    1.9k
    Koliko je uopće jaka ta u-23 premier liga?
    Čudno mi je da sa toliko godina nije već odradio koju posudbu u seniorskom nogometu u championshipu ili nekoj drugoj ligi
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Koliko ja znam nisu baš nešto njihovi igrači, plus još je lik Englez, ali budemo vidili.
  • marcio amoroso
    31.9k

    A vidio si da se Dinamova mlada momčad ozbiljno nosila sa tim ekipama na onom premier league cupu. Rekao bih da je taj Arsenal od kojeg smo izgubili malo bolji od naše mlade ekipe.
    Taj Burton je po svemu što sam vidio njihova verzija našeg Franjića, zadnji vezni koji zna igrati.
    Bio je standardan i nosio je traku.
  • Kwedi
    3.8k
    kad smo kod transfera...

    lijevi bek dinama pokrivaju leovac i moubandje.

    očito se ne vjeruje moubandjeu, odnosno silom prilika se forsira dilaver jer je miljenik trenera.

    međutuoa, koje su unutarnje rezerve za tu poziciju?

    u drugoj ekipi je gogić (23 godine) kojem je druga momčad dinama u drugoj ligi karijerni plafon. osim njega tu je makedonac antovski (19 godina) koji je godinu dana ovdje i nije nešto oduševio da bi se dugoročno moglo očekivati od njega.
    sad je doveden srbin daničić iz voždovca. dvadeset godina.


    realno niti jedan nema kvalitetu i kapacitet za prismirditi prvoj momčadi dinama,a u drugoj ekipi skupljaju prašinu.

    u juniorskoj ekipi pak imaš tri lijeva beka (vukasović, jurišić, radonja) koji su izlazni juniori te su već trebali biti dio dinama 2 kako bi se ustanovilo jesu ili nisu za seniorski nogomet, odnosno kvaliteta za prvi sastav.

    ovako šest lijevih bekova imaju ugovore u dinamu osim leovca i moubandjea, a u osijeku lijevog beka igra dilaver koji je u karijeri igrao svakojake pozicije, ali lijevog beka - ne.

    vidi li itko smisao u besmislu?
  • Kwedi
    3.8k
    i zanimljivo da je trenerov sin u drugoj momčadi filip jovičević na posudbi iz lokomotive. :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.