• SAS1987
    13.7k
    Špikića koji je sigurno potencijal i sad treba na početku roka doći neki Francuz, a Špikića zabetonirati na klupu.marcio amoroso

    Špikić je potencijal za najveće klubove ak se stvarno promjeni pravilo o zaleđu :lol:
  • dumitrumitu
    717

    haha kad sam čuo za tu promjenu odmah sam se Špikića sjetio.
  • Lynx17
    2.7k
    Timber u Arsenal za 50m eura (45m + 5m u lako dostupni bonusi).

    Nista protiv Timbera i znam kako svijet gleda na nizozemski/Ajaxovi igraca i sve to, ali nitko tu mi nebi mogao uvjeriti da je Timber duplo bolji igrac od Sutala. Ili barem "duplo vrijedniji."
  • SAS1987
    13.7k
    Rijeka je Rijeka, Dinamo je Dinamo a Ajax je Ajax... :smile:
  • Zagi
    5.6k
    Stoji ovo za odnos cijena. Na kraju krajeva vidjeti ćemo za koliko će se kada i ako Šutalo prodavati.
    Ali stoji i to da je Timber odličan igrač.
  • Common Sense
    527


    A da je kojim slučajem Englez, cijena bi mu bila barem 100 milijuna. To je tako, to je tako.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Koliko mi ovdje imamo financijskih strucnjaka koji bi imali sto za reci ljudima u klubu koji se bave financijama. Pa da,sto zna covjek koji se po cijeli dan bavi financijama,kreditima,otplatom dugova,stvarnim stanjem racuna. Treba poslusati forumase kad vec ne zna svoj posao.
    Sad jedno jako jednostavno pitanje za odredjene likove. Uzmimo u obzir da je sve tako kako kazete,novca ima,igraca na trzistu koji donose kvalitetu vise ovom Dinamu isto ima beskonacno… Zasto Simic i ostala ekipa gledaju u taj prepuni bankovni racun i ne dovode jos uvijek nikog? Mislim da ce vam se sve samo reći. Ako vam i dalje nije jasno slobodno pitajte al nemojte se uvrijediti na malo zesci odgovor.
  • Lynx17
    2.7k
    Svi trebamo imati strpljenje sa Simicem, Biscanom i ekipom. Tko to ne razumije, ama bas nista ne razumije.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne treba pasti pod utjecaj medija koji siju paniku. " zašto dinamo nikoga ne kupuje " sam vidio već 3,4 puta a prijelazni rok tek započeo.
  • Laugreano
    1.4k
    Par imena je smirilo paniku na par dana, a sada se opet raspadamo. Dajte ljudi, za 10 dana je tek super kup. Di se zurite.
  • luka modic
    617
    Zasto je uopce ovako velik pritisak za transfere i upravu,još nitko nije otišao izuzev Ćuže,Jankovića koji realno nemaju šta tražiti u Dinamu,na svim pozicijama smo dobro pokriveni
    GK:Livakovic Nevistic Zagorac
    RB:Ristovski Mohharami
    CB:Peric Sutalo Sutalo Bernaeur (Perkovic)
    LB:Bockaj Perkovic (Ljubicic)
    CM:Misic Sucic Ljubicic Bulat
    CAM:Baturina (Ivanusec)
    LW,RW:Ivanusec Spikic Emreli Menalo Marin
    ST:Drmic Petkovic Topic

    Po komentarima određenih ljudi na forumu ali i na svim objavama na facebooku ispadne kao da nemamo igrača za započet utakmicu a ne nešto drugo,siguran sam ako netko na nekoj poziciji napusti klub da ce uprava pravovremeno reagirat
  • luka modic
    617
    Zaboravio sam u odlascima Tolića,kojeg bi ja iskreno ostavio kao konkurenciju na poziciji prednjeg veznog ali očito ima razlog zašto se nijedan trener zadnjih godina nije odlučio za njega i to je to
  • Nino Bule
    11.7k

    Ne mislimo da je prepun bankovni racun, niti mislim da su simic i biscan odgovorni za nedovođenje igraca, da se njih pita vjerovatno bi tu vec bilo jos jedno ili dva imena predstavljeno, imamo druge clanove uprave koji iz meni nepoznatih razloga ne zele "odrjesit kesu".

    Usporedimo sa sezonom prije di si igrao EL i prodao franjica, a doveo za 4 mil bosko, 2.5 ljubo i drmica, mi ove godine igrali LP, prodali orsica za 6.5, ademija za 1, lauritsena za 1.8, a dovelo se bernauera za 1.3m. Ja sam od onih koji misle da nam samo lijev bek treba odma ostalo moze cekat kraj roka, ali signali da uprava ne zeli kupovat dok ne proda su notorna glupost, ne znam kome podmecu klipove, sebi ili drugima
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    "Ja sam od onih koji misle da nam samo lijev bek treba odma ostalo moze cekat kraj roka"

    +++
  • Lynx17
    2.7k
    intervju sa Maricem bi trebalo biti to sto smiri paniku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.