• emilperska
    3.2k

    Tocno je sta si rekao, zato ti velim pogledaj izvjestaj.
    85 mil kn obveza za dobavljace. Tu su obveze za transfere, djelomicno place i ostale obveze.
    Imas jos 12 mil kn obveza za ostale kazne i stete ak se ne varam. S druge strane u otprilike istom iznosu imas svoja potrazivanja (ugl transferi) i 13 mil novac na racunu. To je otprilike nula i onda ti dolaze obveze za kredit od cca 20 mil koje nisu pokrivene nicim.
  • Orc123
    5.2k
    Jos jednom, da dinamo nema para ne bi slao ponudu Rijeci od preko 2 mil eura i ne bi kupovao stoepra za preko 1 mil eura koji nije bio neophodan odmah ...ne stoji ti ta teza...isto tako ni jedan transfer se ne placa odmah nego na rate tako da ...necu vise o tome...
  • emilperska
    3.2k

    Pa sam sebi skaces u usta, a nisi ni pogledao bilancu.
    Tocno je da se transferi ne placaju odjednom, ali to ima i drugu stranu..Dinamo i svoje transfere ne naplacuje odjednom nego u ratama. Sto znaci da kad prodas Livija za 10 mil, rate ce dolazit kroz 2 godine..
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nije to baš tako lako. Imaš jednog Špikića koji je sigurno potencijal i sad treba na početku roka doći neki Francuz, a Špikića zabetonirati na klupu.

    Imaš Krdžalića, Sučića i Vrbančića koji su sigurno veliki talenti i potencijali i sad tu treba dovesti onog Francuza od 19 godina za kojeg se nije sigurno da je veći talent od njih, a njih trojicu i dalje plaćati.

    Koliko god “unutarnje rezerve” išle na živce moramo biti svjesni da nismo City i da ne možemo kraj Laportea, Akea, Stonesa, Diasa i Akanjia dovesti još i Gvardiola.

    Lijevi bek je rak rana, ali i Ljubo i Perković to odrađuju solidno.

    Treba se pokušati riješiti raznih igrača koji jedu novac, a nisu ni blizu kadra Dinama, pokupiti još bonus od Gvardiola i onda dovesti 3 vrhunska igrača koja će biti direktna pojačanja, a ne popune kadra.
  • Nogo
    1.3k
    Ja bih isto volio da se neki igrači dovedu prije prodaje standardnih. S druge strane ako se slučajno tipa Livi ili Šutalo ne prodaju, otići će na zimu, a ti novi igrači se mogu uigrati. Ako bi došli novi, a stari ostali, e onda bi neke koji bi dobili manju minutažu poslao na posudbu.
  • Captain America
    14k
    Koliko god “unutarnje rezerve” išle na živce moramo biti svjesni da nismo City i da ne možemo kraj Laportea, Akea, Stonesa, Diasa i Akanjia dovesti još i Gvardiola.marcio amoroso

    Igor će morati napraviti balans gotovih igrača i obiteljskog srebra poput Zokija Mamića 2020. Imali smo unutra Jakića, Majera, Ivanušeca i Gvardiola koji su bili mlađi od 24 godine i ostala sedmorica su bili gotovi igrači koji su povukli u ključnim trenucima.

    Ja računam (i nadam se) ostanku Ivanušeca i Baturine tako da će trebat oslobodit još jedno mjesto za iduću veliku prodaju. Danas je već u Sportskima izašlo da bi Sučić mogao lako upasti u prvih 11. Tu je i Špikić kojeg si spomenuo, koji ako će počet malo razmišljati za vrijeme igre može ostvariti transfer od 10ak milijuna kao i Perković.
  • Armagedon13
    958
    Jednog od def.veznih obavezno -Mišić nema zamjenu
    Lijevi bek - trebao je još zimus
    A za ostale pozicije valjda Igor zna što mu treba,a Dario zna zašto je rekao da trebamo 5-8 igračs
  • Olmic
    2.7k
    Recimo, igrač koji ima nastupe u Ligi prvaka uz šest godina u Francuskoj, ima cijenu od dva do dva i pol milijuna eura. Evo, tolika je cijena jednog konkretnog igrača s 50 nastupa za reprezentaciju i sedam godina igranja u Francuskoj.

    Isjecak iz razgovora s Maricem za stranicu Dinama. Ajde zona bojna tko je taj igrac?
  • Zagi
    5.2k
    Netko je već našao, bilo tu ili na snetu ali nije pisalo ime.
  • Orc123
    5.2k
    Jos prosle godine smo detektirali potrebu za veznim, bekom i krilom, a jedino kaj se desilo od tad je da smo ostali bez krila zvanog Mislav Orsic i veznog zvanog Arijan Ademi.....mislim da smo izgubili dovoljno...ne bi bio red da konacno i dobijemo nesto....mislim da je Simic detektirao problem, Biscan jasno komunicira sto mu treba i ja se ne zelim zadovoljiti sa nicim i smanjiti ocekivanja....to ne zeli sigurno nitko...Bockaj i Ljubo da popunjuju beka ko da za biber nemamo....sljedeca 2tj su kljucna....
  • Neki tip
    19.4k


    Kako se ne umoriš?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Alberth Elis po meni.
  • Olmic
    2.7k
    mislim da si u pravu
  • Common Sense
    511
    Svi bi mi htjeli top pojačanja, ali bojim se od toga neće biti ništa. Na lijevom beku igrat će Ljubičić i Perković, možda i Bočkaj dobije priliku u HNL utakmicama s ekipama iz donjeg doma.

    Do 01.09. odlaze nam Petković, Livaković i J. Šutalo, to je realnost. Treba zadržati Ivanušeca pod svaku cijenu barem do zime.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.