• emilperska
    3.2k

    Upravo to.. nije mi jasan ovaj dio foruma koji misli da novaca ima, odnosno cak da ih i nema da se igraci mogu platiti na rate ili se moze dignuti novi kredit od dodatnih 5 mil EUR na postojeca 3 da se dovedu "pojacanja". Sta stvarno mislite da se ista od toga moze u ovoj situaciji kakva je u Dinamu i da ima smisla, da ova Uprava ne bi to napravila i skratila muke i sebi i Biscanu. Ocito ne ide bas tak i ocito nije bajno.

    A druga stvar cak i da imamo nekih 2 mil na raspolaganju, zar mislite da se za 2 mil moze dovest igrac koji je bolje rjesenje od Spikica na krilu ili Ljubicica na beku kakav god da je..
  • BBB Mataa998
    1.3k
    A druga stvar cak i da imamo nekih 2 mil na raspolaganju, zar mislite da se za 2 mil moze dovest igrac koji je bolje rjesenje od Spikica na krilu ili Ljubicica na beku kakav god da je..emilperska

    Vjerojatno se bolji igrac za 2M moze dovesti na tim pozicijama ali to uopce nije isplativo zato sto to sigurno nece bit igrac koji toliko kvalitetom odskace od recimo Spikica ili Ljube a dovoditi igraca koji je malo bolji i pritom ispucati veliki dio novca je totalno glupo.
  • Zagi
    5.2k
    Stav "ima para , ne moramo prodavati , možemo investirati" u ovom roku (kojem i sam pripadam) je uvijek bio baziran na u prvom redu Gvardiolu pa onda Majeru i Olmu.
    Dok god Gvardiol nije službeno potvđen ostaje ti disbalans između 50ak m proračuna i prihoda od koliko ono 10ak m bazno + europa (20-30).

    Kredit se može dići , sigurno. Ali onda je prodaja barem Šutala neminovnost.

    Nek me netko ispravi ako sam u krivu.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mene zanima šta će se desiti ako se plasiramo u ligu prvaka (25 milijuna), ostvarimo bonuse i od Gvardiola (svi bonusi skupa 20 milijuna) i dođe nemoralna ponuda za Šutala (25 milijuna)

    LP 25
    Bonusi 20
    Šutalo 25
    Ostalo 15

    Šta će uprava uraditi sa tih 25 do 30 milijuna viška?
    Uložiti u momčad? Uložiti u kamp? Ispregovarali što kasniju isplatu i tako skoro osigurati i sljedeću sezonu?

    Tu još kao bonus imamo Livija, Petka i ostale koji se mogu prodati.
  • Krizy
    36.6k
    Prema 24h imamo 20% od transfera Majera.
    Jel to točno ili prije da je 20% od razlike transfera.
  • mniokl
    254
    Pa logicno je ispregovarati kasniju isplatu i osigurati sljedecu sezonu.Ja cak ocekujem da ovo ljeto osiguramo financijski iducu godinu,a s obzirom na prilike koje se pruzaju i znacajno dignemo proracun u iducem razdoblju.Nije nerealno ove godine imati prihode blizu 100 milijuna,ali isto tako nije nemoguce imati prihod 30 milijuna.Treba mudro balansirati.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k


    koliko sam shvatio radi se uvijek o razlici u transferu a ne vrijednosti transfera

    ako gvardiol ode za recimo 100m , mi necemo dobiti 20m vec 20% od 81m ( 100-19=81) 20% od 81 = 16.2m
  • Krizy
    36.6k
    Znam što je haha, većinom u zadnje vrijeme ide razlika ali eto 24h pišu da je 20% baš od transfera.
  • xyz
    840


    Ne radi se uvijek o razlici u transferu nego kako se ispregovara...
  • Lynx17
    2.6k
    Mislim da je vecinom na razlici u transferu ali ne i uvijek. Ovisi o ugovoru.
  • Ivdzo11
    3k
    Je Fab.Romano je odmah napisao kad smo ga prodali da Dinamu ide 20% od ukupne prodaje... Iako se piše da Newcastle nudi 37+8... Msm da nece ici Majer iznad 40, tako da za njega 5-7 mil treba ocekivati....

    Ps. Ne cure informacije pa se samo unosi nemir kako bi se dalmosi nasladivali Brkljaci... Olivari pise kako Dinamo ne racuna na njega, a cuo sam da bi ubrzo trebao na posudbu negdje
  • Krizy
    36.6k
    Ne cure informacije pa se samo unosi nemir kako bi se dalmosi nasladivali Brkljaci...Ivdzo11


    Šta kažu za Baturinu? :rofl:
  • Lynx17
    2.6k
    Jel jos imamo ruke i u ovome? :grin:


  • deda
    28.1k
    2%
  • Nino Bule
    11.6k
    Za majera imamo cist postotak, nasi su govorili 15 romano 20%, mislim da je mozda cak i bara negdje rekao da je 20
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.