• reziser
    6.4k
    'KAD SAM U PRAVOJ FORMI JA SAM POJAČANJE ZA REAL! VOLIM ZAGREB, VOLIM HRVATSKU' Lokomotiva predstavila Sammira! Filho oduševljen povratkom u metropolu -izvor- sportske

    kaj sve internet trpi.....
  • Draž
    1.1k
    Al to je fakat rekel. Pred kamerama
  • reziser
    6.4k

    pa vjerujem da je
    i ja bi na njegovom mjestu bio odusevljen u Zagrebu
    pun love ko brod, velika plaća, bez ikakvog imperativa, bez publike, bez pritiska rezultata,kaj mu fali?!

    ali izjava da bi bio pojačanje za real?? :rofl: :rofl:
  • BluePhone67
    3.3k
    ali izjava da bi bio pojačanje za real??reziser

    Ima Reala u svijetu nije samo onaj iz Madrida
  • reziser
    6.4k

    samo kaj vjerujem da je mislio na real madrid...
  • Jaki
    100
    Deda nema gorih provokatora i lazova od njih..
  • Kwedi
    3.8k
    stjepan mamić(nećak zokija i zdravka) na posudbi(?) u mladost ždralovi
  • Infinity
    15.2k
    Ne pricaj to, deda ce nam klonuti.
  • Kwedi
    3.8k
    deda veli da je mali talent
  • platini
    230
    ↪Nino Bule ma čini mi se da misli da mu je Dinamo dužan što je sina doveo vamo, a ne obratno... Prema onom što sam čito on je očekivo da će Olmo igrat LP od prvog dana kad je došo i da će bit u prvih 11 odma. A to se nije desilo jer realno nije bio za toDragon1Warrior123

    Olmov otac nije prvi Španjolac koji je podcijenio hnl. Ovi iz Alavesa kad su preuzeli Rudeš su mislili igrati ligu sa igračima iz Alavesa B (treća španjolska) pa su služili kao kanta za napucavanje svima u ligi.

    Olmo senior je valjda mislio da će nama svima klecati koljena jer su on i njegov sin došli iz Barcelone (btw. došao je i Borja Lopez iz Barce) i mislio je da će Dani sa 15-16 godina igrati prvi sastav u jednom klubu kao što je Dinamo :lol: ...e moj Miguel, 16-godišnjaci ne mogu igrati ni u Salamanci, Recreativu i takvim klubovima a kamoli će u Dinamu
  • deda
    28k
    stjepan mamić(nećak zokija i zdravka) na posudbi(?) u mladost ždraloviKwedi

    Javljat ću razvoj situacije. Na prvoj tekmi jučer je bio na klupi.
  • xavier
    11.1k


    Pa nije on došao tamo igrati nego preuzeti klub :joke:
  • deda
    28k
    Ma klubove ko Mladost može preuzet tko hoće :halo:
  • BluePhone67
    3.3k
    Pa nije on došao tamo igrati nego preuzeti klubxavier

    Hehe, jos su ove godine uveli clanarine za navijace, a sljedeci korak bi mogao biti 1C1G, a onda tu nastupa necak. Nece moci ove noci, crveni kmeri bi uzeli i unistili Zdralove
  • Hipo
    406
    Na zimu pokušaj prodaje Olma, ako bude ponuda.

    Iza Eura prodaja petkovića čiji bi transfer trebao bit viši i od olmovog.
    koji će na zimu imat još 'samo' 1,5 god ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.