• BluePhone67
    3.3k
    Ajmo rijesit problematiku ne volim niti jednog niti drugog, da ih spojis u jednu osobu koji ce pisat afirmativno o klubu, igracima, lopovluku, navijacima, uspjesima, problemima bilo bi idealno, a ovako jedan drzi svoju stranu, a drugi svoju stranu.
  • Neki tip
    19.4k
    Može, riješeno. :)
  • deda
    28k
    Kad podvučemo crtu ispod sage Olmo nameće se da su novinari totalni lažovi. Sjetite se silnih ponuda za Olma. Te Bayer, pa Bayern, Man. Utd., Ajax, Atletico, Wolverhampton, Milan, PSG, Real, Barca, teško sve i pobrojiti. I sad na kraju dana vele da je zapravo došla samo ponuda iz Moenchengladbacha od 16 milja. Fuj lažovi odurni nadam se da ovo čitate jer ste besramni smradovi i ljudske nule. Fakeri. :vomit: :rage:
  • Hipo
    406
    Inače lazar potpisao za partizan :smile:
  • xavier
    11.1k


    Već smo odavno na to navikli pa nije neko iznenađenje.

    No u svjetlu toga, valjda je jasno zašto smo skeptični i kad mediji objave ponudu nekog stranog kluba za igrača koji zanima Dinamo pa Dinamo odmah mora Lokomotivi platiti odštetu koja "izuva iz cipela".

    p.s. ovo je samo hipotetski i nema veze s igračima i klubovima iz stvarnog života :cool:
  • xavier
    11.1k
    Inače lazar potpisao za partizan :smile:Hipo

    Sad samo čekam prvi članak "Partizan oteo igrača Dinamu" :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Kad podvučemo crtu ispod sage Olmo nameće se da su novinari totalni lažovi. Sjetite se silnih ponuda za Olma. Te Bayer, pa Bayern, Man. Utd., Ajax, Atletico, Wolverhampton, Milan, PSG, Real, Barca, teško sve i pobrojiti. I sad na kraju dana vele da je zapravo došla samo ponuda iz Moenchengladbacha od 16 milja. Fuj lažovi odurni nadam se da ovo čitate jer ste besramni smradovi i ljudske nule. Fakeri.deda

    S obzirom da se rok skratio, nije se moglo izmišljati o interesu Tottenhama. Tako se ranije bildala cijena.
  • Hipo
    406
    S obzirom da se rok skratio, nije se moglo izmišljati o interesu Tottenhama. Tako se ranije bildala cijena.Kwedi

    Englezi od iduće godine vraćaju rok na 1.9.
  • reziser
    6.4k
    Sad samo čekam prvi članak "Partizan oteo igrača Dinamu" :rofl:xavier

    lazar u partizanu

    :joke:
  • xavier
    11.1k


    Da sam se kladio, stavio bih na Index i Alača :rofl:
  • cron1ck
    1.6k
    cekamo jos i 24sata :lol:
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja ne znam sta se onda ljuti olmo senior, valjda ne misli da bi dinamo pustio danija za 18 mil
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma čini mi se da misli da mu je Dinamo dužan što je sina doveo vamo, a ne obratno... Prema onom što sam čito on je očekivo da će Olmo igrat LP od prvog dana kad je došo i da će bit u prvih 11 odma. A to se nije desilo jer realno nije bio za to
  • Nino Bule
    11.5k
    Mogao ga je jedino sa 15,16 godina odvest u inter zapresic pa da odma u prvoj igra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.